Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Sporte tė tjera > Wresling
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
brendon
Anetar i ri

Regjistruar: 12/12/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 13

Wresling

Te tere personat qe pelqejne Wresling ju lutem shkruani dicka rreth wresling.

GOOOOOOOO STONE COLD GOOOOOOOOO

__________________
sa te rrosh do te mesosh.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2004 16:15
brendon nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brendon Kėrko mesazhe tė tjera nga: brendon Shto brendon nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brendon nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SUNBELOVED
Tequila`Spirit

Regjistruar: 28/12/2002
Vendbanimi: my house, house of sun
Mesazhe: 389

I pari une. Vite me pare kam pas ndjekur gjithe ndeshjet e World Wrestling Federation ( WWF) Kam pas qene tifoz i cmendur i Undertaker. Nuk e di nese vazhdon me Undertaker? Kam pas qene tifoz i Lex Luger ( nuk e di as ky i fundit vazhdon me) dhe jam zhgenjyer totalisht kur mora vesh se ndeshjet ishin jo reale ...Disa gjera me mire ti lesh te pa arrira.

__________________
Ottimi corraptus pessimi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2004 13:59
SUNBELOVED nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SUNBELOVED Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SUNBELOVED (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SUNBELOVED Shto SUNBELOVED nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SUNBELOVED nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
brendon
Anetar i ri

Regjistruar: 12/12/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 13

Miresevjen SUNBELOVED.
Undertaker ka nja 3 jave qe eshte kthyer ne WWE Smak Down. Kurse Lex Luger nuk luan me.
WWF(world wrestling federation) ka qene e vertete, WWE (world wrestling entertenment) is just a show.

__________________
sa te rrosh do te mesosh.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2004 19:21
brendon nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brendon Kėrko mesazhe tė tjera nga: brendon Shto brendon nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brendon nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NetsGirl52430
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: new york
Mesazhe: 22

e kam ndjekur edhe une WWF. eshte e vertete qe atehere ka qene me e bukur, kurse tani(WWE) nuk eshte aq interesante. me ka pas pelqyer dhe akoma pe pelqen shume THe ROCK, edhe pse kto kohet e fundit nuk ben me. por prap vazhdoj ta shikoj edhe pse ka ndryshuar. ka femrat me pelqen shume LITA. Gjithashtu me ka pelqyer edhe stone cold steve austin dhe Hardy Boyz.

__________________
HOU CIKE
Cike-Cike

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2004 23:03
NetsGirl52430 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NetsGirl52430 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NetsGirl52430 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: NetsGirl52430 Shto NetsGirl52430 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NetsGirl52430 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Thumbs up

O zot si se kam par kte temen me par, un vdes per wrestlingggggg..ka sh qe me pelqejnn po sa per hot john cenaa eshtt njishhh..HBK yll fare pastaj dhe sh te tjer se i harrova tani

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2004 03:23
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Hmmm

Nuk kam pasur zhgenjim me te madh sesa kur pashe Smack Down ne Burlington, VT ne maj te 2003. Ishte ne total nje sport fallco. Deri para asaj nate, une isha gati te vija doren ne zjarr qe ishte reale, por nuk ishte keshtu. Persa i perket sesa reale jane ndeshjet dhe qe kur kane filluar te vendoset fituesi, kjo ka ndodhur dhe kur federata quhej WWF. Duke kerkuar ne internet, pashe nje sit te nje ish-arbitri te WWF, qe kishte qene deshmitar i ndeshjes midis Hulk Hogan vs. Andre The Giant per WWF World Champion. Ka qene nje ndeshje e Wrestle Mania (3 me duket, dhe Andre ishte kampioni ne fuqi). Ate ndeshje e fitoi Hulk Hogan, ai Hulk qe nuk kishte fuqi te ngrinte Andre The Giant arriti te "fitonte" titullin. Ndeshja ishte e vendosur se kush do e fitonte, dhe ky arbiter tregonte sesi Hulk para ndeshjes ishte nervoz dhe pyeste nese a i kishin bere te ditur federata Andre The Giant se ai do te "humbte" kurse Hulk duhej ta "fitonte" titullin.

Pra te dashur miq persa i perket wrestling, cdo gje eshte fallco, ndeshja i jipet atij qe eshte favoriti i publikut (kjo sepse sjell te ardhura per kompanine, jo sepse ai mund te jete me i forti).

Beni nje kerkim ne Google per wrestling apo per WWF ose WWE, ose ndonje fjale kyc qe mendoni se eshte "magjike" per te gjetur dicka. Te jeni te sigurte se do te nxirrni mashtrimet qe jane pas ketij sporti.

Me respekte: Nga nje ish-fan i cmendur i WWE (alias WWF), por shyqyr Zotit, sot me mend dhe kembe ne toke, jo ne fantazi.

P.S.
Ate ndeshje midis Andre The Giant vs. Hulk Hogan e kam pare te plote para disa vitesh, dhe duket shume qarte qe Hulk Hogan nuk kishte fuqi me pjerdh, jo me te mundte Andre The Giant, por ishte Vince McMahon ai qe vendoste se cfare duhej bere.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2004 13:29
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Iiiiiiiiiii Admiral e di tamam e ke po mos thoni me kshu se sdua qe ta urrejjjj
Po ja dhe mbrem psh gjoja humbi femijen ajo Lita qe e kishte me Kane..e nejse dmth Kane e lujti mir pjesen po bertiste e kshu po doktori me doktoreshen dhe gazetari dmth sh fallcooo :s

Po mir tani kur sesht prej verteti pse jan gjith ata fansa kte se kuptoj un !!i?!!?
Nejse aman sa do jo reale qe tjet prap ngelet sport klassss mezi po pres tvi e premtjaa
Se desh harrova un Edge esht ylllllllll
thugaaa gruja edge una vettt

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2004 21:52
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Sporte tė tjera > Wresling

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.