Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshja
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Re: Veshja

Citim:
Po citoj ato që tha Frat Boy
C'fare lloj rrobash vishni dhe marken qe bleni?


Cfarë trishtimi...

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2004 16:26
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Cool ...(sort of..)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2004 20:12
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Genita
Anetar i ri

Regjistruar: 19/05/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 13

ciao

para ca kohesh kur isha ne shqiperi edhe une si ju,te gabi.
tani qe jam ketej nga italia na u rrit mendja,jo per gje po te rritet mendja se te gjithe i blejne rrobat firmato:"sisley" "hm" "zara" "beneton" "rinasciente"
epo na vdiqen na grine nga leket.(eurot se harrova).
ishim mire aty.
ciao te gjitheve nga genita dhe vazhdoni te bleni rroba tek gabi se keshtu nuk ja dilet.

__________________
Vetem koha mund ta tregoje se a e rendesishme eshte dashuria!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2004 13:54
Genita nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Genita Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Genita (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Genita Shto Genita nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Genita nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: ciao

Citim:
Po citoj ato që tha Genita
firmato:"sisley" "hm" "zara" "beneton" "rinasciente"



Si eshte ajo kenga:i paedukuar por i veshur firmato?

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2004 19:33
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Unhappy

omg... po pse mo me te vertet venit tek gabi juveeeeeeeeeee????
(hope noot)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 15:20
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

te ndryshme

Me e nisk nga firmat nuk kam vend me i shkru sepse i kam
qe te gjitha veshjet me firma te ndryshme edhe nuk me behet fare vone
qe te vishem me firme vesh cfare me do qejf edhe cfare me shkon se ti zgjedh robat vec me 3 lloj firmash kisha per ta patur gardiropin bosh sepse jam shume e fiksuar per te veshuren kaq kisha shoke edhe shoqe

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 19:32
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dena
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/01/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 102

Smile

pershendetje,
Mua me pelqen te vishem si damat e shekullit 17-18, me fustane te gjata te fryra, me kapele si ato veshjet e filmave tipike klasike, si E kuqja dhe e Zeza, Madam Bovari etj...
Dhe tani vishem me te gjata por sigurisht jo si ai stil.... nuk me pelqejne minifundet dhe dekoltet, por perpiqem te vishem si kjo moda qe ka dale tani, alla indiance........



-------------------------------------------------
njeriu eshte me i forte se guri dhe me i brishte se lulja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2004 14:10
dena nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dena Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dena (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dena Shto dena nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dena nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

E di qe pasojat e provimeve zgjasin pak,apo e ke lene diplomen per vjeshte dhe je duke mesuar
mua me shume me pelqejne rrobat nga C.Klain.Edhe parfumin ashtu e perdor.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2004 16:23
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ah,dikush siper po me kujton Madame Bovary,nder te tjera nje nga librat me te kendshem qe kam lexuar por gjithashtu dhe sad.

Vishem me rroba sa me komode dhe sa me te pershtatura ambientit ku jetoj.Pastaj rrobat s'kane dhe aq rendesi,rendesi ka kapitali ne koke.
Kam vene re qe ne Shqiperi ne shkolla vishen shume me tepruar se ne boten perendimore,e cuditeshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2004 16:47
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MONIKA_NY
Tiranse4ever

Regjistruar: 14/07/2004
Vendbanimi: AMERIKE
Mesazhe: 10

Re: Veshja

Citim:
Po citoj ato që tha Frat Boy
C'fare lloj rrobash vishni dhe marken qe bleni?




Me pelqen modernia dhe pak klasike, shume-ngjyrshe dhe pak te sofistikuara, jo extravagante dhe shume dekolte,
firmat qe me pelqejne jane INC, DKNY, Victoria's secret catalog, Zara dhe Cache ( e ca te tjera)

__________________
SHI BIE NE TIRANE, NGA MALLI YT EDHE QIELLI QAN, JE I DEHUR NGA PIJA APO NGA DASHURIA, TI EC DHE KEMBET NUK TE MBAJNE.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2004 02:54
MONIKA_NY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MONIKA_NY Kėrko mesazhe tė tjera nga: MONIKA_NY Shto MONIKA_NY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MONIKA_NY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshja

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.