Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > 28 Prill 2007 – Fundjava Shqiptare @ The London Stone
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
S~E~A_Melody
Anetar i ri

Regjistruar: 18/10/2004
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 24

28 Prill 2007 – Fundjava Shqiptare @ The London Stone

--------------------------------------------------------------------------------

28 Prill 2007 – Fundjava Shqiptare @ The London Stone

Kam kënaqësinë që të ju njoftoj se me date 28 Prill 2007 Fundjava Shqiptare do të marë pjesë sërisht ne ‘Cannon Street’

Aty do të kemi “DJ” si gjithmonë, por ajo që do jetë speciale është se do të kemi nje “Orkester te plot shqiptare me dy kengetare duke kënduar drejtëpërdrejtë”.

Gjatë natës kemi deshir të japim surpriza, cmime, etjer – etjer dhe ajo çfar është më e rëndësishme është të ja kalojm sa më mirë.


Hyrja Fillon: 7PM [19:00]
Hyrja Kushton:Vajzat | FALAS| Djemtë |£10|
Vendi: THE LONDON STONE
Adresa: 109 Cannon St, London, EC4N 5AD
Email: info@fundjava.com
Web: www.fundjava.com
Tel No: 07828424540
Tel No: 07863548388



Paralajmërim!

Nga organizimi i dates 07 / Prill / 07 ku balancimi djemve kundrejt femrave nuk ishte i barabart. Ajo qe do bejm ne si organizator, nuk do te lejojm djemtë pa vajza, pra nese jeni grup me shum se dy ose tre djem, me keqardhje po ju them me mir mos e merrni mundimin te vini me date 28 Prill.

Ne duam te kemi nje organizim me sukses, dhe menyra qe ne te arrim qellimin esht qe te kemi nje rregullore qe ti permbahemi dhe te dim kufizimet.

Pra dhe nje her po e them, Djemtë qe do vin tek dera te pa shoqeruar me vajza do ta kene te kot sepse me keqardhje po ju them nuk do te lejohen Brenda.

Un personalisht nuk dua te refuzoj asnje ne hyrje, sepse ne fund te fundit e organizojm per juve, por dua qe te gjith ato vajza qe te jen aty te mos jen ne nje stress ku mbi 20 djem po i veshtrojn, dhe çeshte me e keqja disa nga kta djem nuk din dhe cfar do te thot kur nje vajz nuk don te flas.

Por jam i sigurt nese audience esht e balancuar ateher do te kemi nje sukses ne organizim, dhe jam tej me i sigurt se dhe ju pjes marrsit do te ja kaloni sa me mir

__________________
S~E~A Melody Kudo Ce Shkojn Jan Te Paret
Cfar Pune Fillojm i Fitojm Dollaret

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2007 09:35
S~E~A_Melody nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė S~E~A_Melody Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me S~E~A_Melody (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė S~E~A_Melody't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: S~E~A_Melody Shto S~E~A_Melody nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto S~E~A_Melody nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > 28 Prill 2007 – Fundjava Shqiptare @ The London Stone

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.