Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > Arkivi i Internetit > Top Albania Radio
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Top Albania Radio

Ore a dini gje adresen e TAR apo te TCH, se kur shkruaj www.topalbaniaradio.com apo www.top-channel.tv me del po vetem nje faqe qe ska asnje link, vetem nje imazh dhe nje adrese email te webmasterit apo dicka e tille. Mos ju ka rene gje damllaja atyre te Topit?

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Tetor 2003 11:17
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

ADMIRAL...

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali
Ore a dini gje adresen e TAR apo te TCH, se kur shkruaj www.topalbaniaradio.com apo www.top-channel.tv me del po vetem nje faqe qe ska asnje link, vetem nje imazh dhe nje adrese email te webmasterit apo dicka e tille. Mos ju ka rene gje damllaja atyre te Topit?


Hahahahah sa kam qeshur.
Jo, edhe une keto dy adresa di, por me thene te drejten nuk kam hyre tani, dhe se kam pare.
Por kete them edhe une qe mund te kete ndonje difekt(i ka rene damllaja).

Bye!

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Tetor 2003 12:01
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Televizioni top channel punon tani http://www.top-channel.tv/ me perpara rrezik mos ka pasur ndonje difekt.
Me respekt qershor13

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Tetor 2003 12:20
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Kane pesuar difekt me siguri. I kam kerkuar dite me pare. Ata qe u mbajne faqen do i kene bere noi psilik, ne mos ja kane hackuar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Tetor 2003 23:15
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Albania23
Anetar i ri

Regjistruar: 28/01/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 8

Talking

se shpejti edhe topi do dal

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ab.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 670 herė.

hey care bejne ata hackers....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2004 16:07
Albania23 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Albania23 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Albania23 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Albania23't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Albania23 Shto Albania23 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Albania23 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lova
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/08/2003
Vendbanimi: Ne qiellin e shtate
Mesazhe: 432

Exclamation

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Kane pesuar difekt me siguri. I kam kerkuar dite me pare. Ata qe u mbajne faqen do i kene bere noi psilik, ne mos ja kane hackuar.

Dhe une se kuptoj se c'kane pesuar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cudi!!!!!!!!!!!!!

__________________
jeni si shpirt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2004 08:27
lova nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lova Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lova (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lova Shto lova nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lova nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DORALBANI
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/09/2005
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 90

Re: ADMIRAL...

Citim:
Po citoj ato që tha sUgA__tIlOnCe


Hahahahah sa kam qeshur.
Jo, edhe une keto dy adresa di, por me thene te drejten nuk kam hyre tani, dhe se kam pare.
Por kete them edhe une qe mund te kete ndonje difekt(i ka rene damllaja).

Bye!



O cutie, sa te qesh butie mi dleq!

DMTH qe ashu o si thote kjo, ska Adresa fare aty.

__________________
Zgjohu nga gjymi dallendyshe apo SHQIPONJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2005 12:44
DORALBANI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DORALBANI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DORALBANI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DORALBANI Shto DORALBANI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DORALBANI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > Arkivi i Internetit > Top Albania Radio

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.