Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

E mi pra se dija une qe te kisha propozu tani e mora vesh

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2006 16:38
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
E mi pra se dija une qe te kisha propozu tani e mora vesh



do kesh qen pishem patjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2006 16:44
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Qyqa pse s'thu ti qe paskam lon nom une

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2006 17:53
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Admiralo, do te therres Adil qe sot a derbar
Sa kam qesh.

Hmmmm... Qarte?

LooooL

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2006 18:35
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

per here te pare kam qeshur dhe une... Faje dakort me e thirr admiralin adil

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2006 21:16
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

hahahahah saher e lexoj qesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2006 23:10
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Interviste me Ksenian.
Gazetari - Zonjusha Ksenia, mirdita.
Ksenia - Mirdita.
Gazetari - Zonjusha Ksenia, tek personi juaj, njerzit shikojne shume politese, a mund te na thoni dicka rreth kesaj ceshtje.
Zonjusha Ksenia - Mjerisht nuk mund t'ju them asgje ne lidhje me politesen, sepse per mua politesa nuk eshte nje rrobe qe duhet veshur sa here dalim nga shtepia.
Gazetari - Zonjusha Ksenia, ju gjithmone nderhyni ne forum me shume stil, me shume shije....a ka ndonje sekret ketu?
Zonjusha Ksenia - As kete nuk e di, pasi sipas meje hyrja apo nderhyrja ne forum nuk kerkon asnje kusht special.
Gazetari - Pikerisht ketu e kam dhe une, sepse ju hyni ne forum nepermjet shkrimeve tuaja, qe ndoshta askush nuk e shpreh, por te gjithe e kuptojne se, ato shkrime jane si nje arome e kendshme duke plotesuar keshtu boshllikun e shkrimeve te tjera, tek te cilat ne disa anetare, mbajne erë kashte ose byk, fjale kjo e vjeter dhe dialektore.
Zonjusha Ksenia - Ne te vertete, qellimin e kam qe njerzit te largohen nga provincialiteti i tyre, pasi kete gje e shikoj shume te perhapur ne shume anetare te ketij forumi, qe tek deshira e cmendur per te hyre ne staf dhe per te thene; ej kujdes ju aty....ne po lodhemi per forumin...apo kur thone; ju populli i thjeshte dhe ne...te stafit...apo kur thone se po cjerrim maskat e meshkujve...hahahaha, gjithmone ky koncept me ka bere per te qeshur, pasi e di dhe origjinen e tij.
Gazetari - Dhe nga eshte kjo origjine?
Zonjusha Ksenia - Nga provincialiteti...nga kush tjeter. Nuk mjafton te besh nje shkolle ne perendim dhe te shpetosh nga kjo dukuri kaq shkaterruese e koncepteve te plota qytetare.
Gazetari - Zonjusha Ksenia, cfar keni ngrene sot ne mengjez?
Zonjusha Ksenia - (duke qeshur) Kam ngrene nje te rrahur.
Gazetari - Ashtuuuu? Po kush ju rrahu.
Zonjusha Ksenia - (perseri duke qeshur) Me keq kuptuat...kam ngrene nje veze te rrahur.
Gazetari - Po mire, a do te veconit ndonje emer ne forum, cilido te jete dhe, nga ata per te cilet keni simpati dhe per ata qe nuk keni simpati?
Zonjusha Ksenia - Po si jo? Por, a t'i ndaj apo t'i them te gjithe sebashku?
Gazetari - Me mire mos i ndani.
Zonjusha Ksenia - Po.... si t'ju them, kenaqem shume me ate Admiralin, gjithashtu me Lela Dr, dhe ajo me jep shume kenaqesi, sepse i kemi dy kryetaret e forumit. Jane si shqiponja me dy koka, po njera koke shikon majtas dhe tjetra djathtas. Por jane dhe disa te tjere te cilet, me kenaqin shume.
Gazetari - Po per Fajtorin cfar mendimi keni?
Zonjusha Ksenia - Qe kur me propozoi, per te jo se nuk kam simpati, por pashe se nuk kishte narrativitet ne te folur, pra nuk e kishte ashtu sic e mendoja une. Pra ne kete menyre, jo se eshte djale i keq, por duhej te ishte me i afte, me i shkathet dhe jo nje skuqafaq.
Gazetari - Pra...ai i ka shpetuar provincialitet qe permendet me pare.
Znjusha Ksenia - Do te thosha me shume se te tjeret, por nuk ka shpetuar plotesisht. Mos mendo se eshte e lehte kjo gje? Sidoqofte ai ka zhvillime te kenaqshme ne lidhje me kete dukuri psikike te rrezikshme dhe 100% te padukshme, ku duket dhe tragjedia e disa te tjereve....(qesh pak me ironi).
Gazetari - Po per Admiralin...a keni ndonje propozim prej tij?
Zonjusha Ksenia - ....(duke qeshur me ironi...) Ai me propozon cdo dite. Si t'ju a them? Nje here ne nje teme ne lidhje me keto gjera, shikoj se ky djale, me flet....sipas tij, ne menyre indirekte dhe me thote; Une ne chat jam SOP, ne forum jam moderator dhe administrator...dhe nuk me kujtohet se cfar tha tjeter...por, e kishte fjalen per nje ftese njohje. Kete gje e beri pas nje postim timit dhe e pa te arsyeshme te me tregonte keto lloj gradash. Sa kam qeshur ate dite...dhe i thash vetes se, eshte hera e pare qe kam nje propozim nga nje kapterr. Kete djale, gjithmone kur e shikoj neper forum me ben per te qeshur me provincialitetin qe ka, nga i cili ai kurre nuk do te gjeje sherim. Me vjen keq qe lodhet.
Gazetari - Si lodhet ai?
Zonjusha Ksenia - Po ja, cdo dite ne mengjez, pasi ha vezen e rrahur, filloj te rrihem me mesazhet private te Admiralit, derisa i fshij te gjitha, sepse me bllokohet kutia e mesazheve po nuk bera cdo dite ritualin mengjezor te fshirjes.
Gazetari - Po mund te na thoni ndonje nga keto mesazhe?
Zonjusha Ksenia - Po ja...me Henen dhe Diellin ka mbaruar pune, bashke me planetet e sistemit tone diellor. Tani me krahason me ca yje e supernova te largeta. Ik ore se nuk ka jete atje, i kam thene.
Gazetari - Po pse i keni thene keshtu?
Zonjusha Ksenia - Po sepse me thote te shkojme te jetojme atje.
Gazetari - Gje interesante kjo. Po Lela Dr? Si ju duket?
Zonjusha Ksenia - Aha...e keni fjalen per ate gjene e embel?
Gazetari - Po, po...edhe ajo e ka ate gjene e embel se femer eshte.
Zonjusha Ksenia - Me falni, me keq kuptuat. Une e kam fjalen per Sherbetin.
Gazetari - Me falni se jam dhe i lodhur, ndaj dhe ju keq kuptova. Po...pra per Lelen cfar mendimi keni?
Zonjusha Ksenia - Si ta them? Lela...vertet qe eshte nje dolce kabbana, por sic kam lexuar dhe artikujt e tu te me parshem, me duket se eshte pak mendje madhe.
Gazetari - Pse ju duket Lela mendje madhe?
Zonjusha Ksenia - Po, ja, nuk ishte e nevojshme qe ajo te jepte intervista aq te hapura ne lidhje me fushen e dashurise. Ca gjera ne femrat duhet t'i mbajme sekret, sepse kete e kam mesuar nga shishja ime e parfumit qe quhet ''sekret dashurie''.
Gazetari - Me qe ra fjala, cfar lloj sapuni perdorni per t'u lare?
Zonjusha Ksenia - Une lahem me shampoo.
Gazetari - E kam fjalen per ne mengjez kur lani fytyren.
Znjusha Ksenia - Sapuni im e ka emrin ''sekret dashurie''
Gazetari - Aaaa...dhe ai keshtu?
Zonjusha Ksenia - Po, po...ne te gjitha keshtu jam, sepse une di shume mire se cfar eshte romanticizmi, per kete arsye afrohem shume nga njerzit e ndjeshem te cilet nuk kane asnje lidhje me provincializmin e neveritshem.
Gazetari - Po per Kontinentin, cfar mendimi keni?
Zonjusha Ksenia - E di si me duket ai mua?
Gazetari - Si?
Zonjusha Ksenia - Ai me duket nje njeri shume i ndjeshem.
Gazetari ( i nervozuar) - Qafsha te gjithe Durrsin tim qe me ka lind, qafsha dhe Tironen qe tani jam ne gjirin e saj...qafsha te gjithe forumin, qafsha Admiralin dhe Lelen, qe Kontinenti eshte nje....(mos kij frike se nuk e botoj kete qe do them)...pra Kontinenti eshte nje kelysh kurve. E si qenka i ndjeshem ai? Ku kane ndienje kopilat si ai?
Zonjushe Ksenia - E keni shume gabim. Ne tironcit dime ta dallojme njeri tjetrin, por reagimet e tij, jane te drejte per drejta. Me qe nuk ben pjese ne dukurine ''provincialitet'' ai nuk e ka te zhvilluar ndienjen e hipokrizise dhe aq me teper ndienjen e diplomacise. A nuk e keni vene re se ne Amerike njerzit nuk mesojne gjuhe te huaja?
Gazetari - Po e kam vene re.
Zonjusha Ksenia - Pra kjo ndodh me nje komb qe nuk ben dicka qe nuk e ka te nevojshme. Keshtu eshte dhe me Kontinentin, ai nuk i njeh ato ane qe perqafojne vesin, si psh; hilerat e ndryshme, hipokrizine, fallsitetin etj. Per kete arsye ai i bi drejte...pa e care fort...e kam fjalen koken ok.
Gazetari - Po, po e kuptova.
Zonjusha Ksenia - Per kete arsye ai kopil...me fal se e thashe gabim kete, mos e boto ok.
Gazetari - Mos kij merak.
Zonjusha Ksenia - Pra ai ko... ai cun desha te them, ka shume ndienje, eshte i ndjeshem si ''lulja mos prek'', se e kam nje ne ballkonin tim dhe sa here i hedh uje kesaj luleje i them; pi uje Kontja im.
Gazetari - Po Kontja pi uje?
Zonjusha Ksenia - Offf...te pire.
Gazetari - Po mire, a e keni lexuar intervisten me zonjushe Lelen? Edhe ajo ka mendimin se Kontinenti eshte nje bastard. Edhe Admirali ne intervisten e tij kete mendim ka. Une kam informacione se ai, eshte nje djale rruge dhe dikur ka i ka pas vjedhur kumbulla, fiq dhe arra katunarve tek Pazari i Ri. Do ta kundershtoni kete gje?
Zonjusha Ksenia - Jo nuk e kundershtoj...po c'te keqe ka deri ketu? Nje kopili i takon te vjedhe, keshtu qe dhe ai....me fal, ate fjalen hiqe ok, se me rreshqiti, se, desha te them nje djale i mire duhet te vjedhe apo jo.
Gazetari - Nuk po kuptoj...me gjithe ato fjalet qe nuk do t'i botoj, pra, Kontineti per ju eshte djale mamaje, apo nje kop...me fal, nje, djale i zgjuar?
Zonjusha Ksenia - Kontinenti per mua, eshte ai qe disa qe e sulmojne nuk kane fytyre te perballen me te. Tek e fundit e c'rendesi ka qe eshte kopil...ja e thashe me ne fund hapur, botoje kete ok. Eshte rritur ne shtepine e femise i vetem dhe, sic me kane thene ka qene kampion si hajdut xhepash. Tek e fundit Sali Berisha, Fatos Nano dhe Admirali kopila jane te tere..me fal desha te them jane kapterra.
Me vjen mire qe Kontinenti me ka propozuar.
Gazetari - Aaaa....shiko shiko....po si ju ka propozuar?
Zonjusha Ksenia - Po ja, nder te tjera me tha, se po te takohemi bashke, e kaluara e tij, shkaterrohet.
Gazetari - Pra nuk do jete me kopil.
Zonjusha Ksenia - Pikerisht per kete gje nuk ia pranova propozimin. E dua kopil dhe pike. Po t'i pranoj, behet djale monoton, pa te kaluar, pa origjine, nje qullac i kote...e c'vlere do te kishte pastaj Kontinenti? Do humbte ndjeshmerine te cilen ia pelqej.
Gaztari - Aha...pra per kete arsye, pra per te miren e tij e hengri dhe kesaj radhe Kotnienti.
Zonjusha Ksenia - Natyrisht...pse si thua ti, ta bejme boten si ajo kenga qe flet per tullat ne mur.
Gazetari - Po per forumin Horizont cfar mendimi keni ne pergjithesi?
Zonjush Ksenia - Me pelqen se, lejon dhe idjotet te thone fjalen e tyre. Gjithashtu ka shume paparace...ja keshtu si ty, qe nuk na leni rehate asnje cast.
Gazetari - Po per disa njerez qe mendojne nate e dite ate qe quhet renie ne sy cfar mendimi keni?
Zonjusha Ksenia - Eh...me duket se ju fola me lart per dukurine e provincialitetit. Disa duan me cdo kusht te bien ne sy, por as ata vete nuk e dine se perse duhet te bine ne sy? Nuk i karakterizon asnje lloj aftesie, pervec llafazanerise pa te cilen nuk e kuptojne jeten. Kerkojne te bejne zhurme shume, ashtu sic ben nje ene kur eshte bosh. Ky eshte dhe nje ligj fizik apo jo?
Gazetari - A mund ta konkretizoni kete qe thate?
Zonjusha Ksenia - Si t'ju a them? Disa bejne sikur jane dikushi, pikerisht se jane askushi dhe kete gje perpiqen ne menyre te mjerusheme nga vete varferia e tyre, kur gjoja perdorin programin kompjuterik te renies ne sy dhe thone; lereni te qete personin tim. Dhe nga ana tjeter as qe e dine se cfar eshte personi i tyre, sepse nuk kane person.
Gazetari - Po cfar kane?
Zonjusha Ksenia - Kane thjeshte kodin e programit. Pra kane nje numur te cilin e kane bere download dhe mendojne se jane ata vete aty. Per kete arsye, ata perdorin servilizmin te cilin e keni me konkret keto ditet e fundit, apo andej nga data 20 e muajit te fundit vitit çift qe po mbaron.
Gazetari - Zonjush Ksenia, une ju falenderoj shume per intervisten.
Zonjusha Ksenia - Dhe une gjithashtu, suksese ne nxjerrjen e bojes se politikaneve...me fal desha te them te forumisteve, po njesoj eshte se te gjithe bejne politike.
Gazetari - Faleminderit
Zonjsha Ksenia - Ju lutem.

Modifikuar nga kontinenti datė 21/12/2006 ora 01:09

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2006 01:01
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Talking

...

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
...Gazetari - Po per Admiralin...a keni ndonje propozim prej tij?
Zonjusha Ksenia - ....(duke qeshur me ironi...) Ai me propozon cdo dite. ...
Gazetari - Si lodhet ai?
Zonjusha Ksenia - Po ja, cdo dite ne mengjez, pasi ha vezen e rrahur, filloj te rrihem me mesazhet private te Admiralit, derisa i fshij te gjitha, sepse me bllokohet kutia e mesazheve po nuk bera cdo dite ritualin mengjezor te fshirjes.
Gazetari - Po mund te na thoni ndonje nga keto mesazhe?
Zonjusha Ksenia - Po ja...me Henen dhe Diellin ka mbaruar pune, bashke me planetet e sistemit tone diellor. Tani me krahason me ca yje e supernova te largeta. Ik ore se nuk ka jete atje, i kam thene.
Gazetari - Po pse i keni thene keshtu?
Zonjusha Ksenia - Po sepse me thote te shkojme te jetojme atje.
Gazetari - Gje interesante kjo. ...



Kjo eshte shpifje, shpifjee, shpifjeeeeeeeee


Maksimumi une i propozoj cdo ore, jo cdo dite, dhe nuk perdor mp e forumit se "pergjohen" nga Sigurimi. Rrofte emaili per kete pune...

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2006 06:02
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Citim:
Po citoj ato që tha Klodel
per here te pare kam qeshur dhe une... Faje dakort me e thirr admiralin adil



Citim:
Faleminderit, I kam gjerat shume te qarta tani. S'kishte se cfare te pritej tjeter gjithsesi... Juve ju faleminderit per mendimin tuaj, per pozicionin tuaj dhe ishalla nuk bie me rasti te flasim.

Argetim te mbare



Amin inshallah

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2006 06:09
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Hahahahahahaha....e shef o Admiralo...qe ajo genjen nate e dite.
Ja ku e ke dhone dhe vete proven, dhe masanej thote...iiiiii...po sikur ta qujme Adil....hahahahahaha...e shef se sa e mba fjalen apo jo?
Do me more me te mira shefat....hahahahahaha...
Servilizem i gjalle mer...nuk ka ku shkon me hapet.
Admiralo....mos u merzit se do t'u vije rradha dhe atyre per interviste dhe masanej ke per te qesh ti me shume se ato.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2006 07:05
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.