Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Historia > Historia Boterore . > Kufijte verior te Greqise
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ss1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/11/2005
Vendbanimi: rrugeve te botes
Mesazhe: 113

Ti football me te vertet te ben per te qeshur kur thua se historine e di mire dhe na thua qe te mos shikojme si na kane trajtuar te tjeret me pare pra na keshillon te harrojme nga vijme dhe kush jemi jo kjo nuk behet se ne sjemi si ai njiriu qe e ka humbur kujtesen . Cfare do ja vije emrin ti nje kombi pa histori?Askush spo kerkon lufte ketu po do sillemi ashtu sic sillen dhe fqinjet tane serbe e greke,nese ata kerkojne ate qe s'eshte e tyrja ,cduhet te bejme ne?

__________________
fati ndimon guximtarin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2006 15:08
ss1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ss1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ss1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ss1 Shto ss1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ss1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

OK, pranoj ate qe thote Diabolik, jam ndryshe.
Vetem nje gje dua t'ju kujtoj, qe kur u krijua Izraeli si shtet, "Suicide bombs never stoped" in the Middle East.
Doni ta shnderroni ne nje Middle East kete "Europen plake" ju greke, shqiptare e serbe patrioter.
Gjithe botes i dha mend kjo Europa "plake", por vetem per vehte te saj nuk kishte mend

Nejse, nejse le te diskutojme per kufijte!!!!!
Ku e lame..........

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2006 17:21
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Ku e lame... ? Eshte me mire te mos ta vazhdoj barsaleten . Gjithsesi me behet qejfi qe e pranon qe je ndryshe . Thua ju shqiptar , ju greke , ju serbe... mund te te bej nje pyetje football? Po ti cfar je , kineze qe nuk ben pjese e ketyre vendeve ballakanike .Eshte e paevitueshme qe ne te mos jemi ne rrjedhen e historise se kesaj toke , ku jane brymosur jetet tona. Ne sdo te ishim ashtu si jemi pa historine tone dhe te theme te verteten football nuk do te doja te isha ndryshe... Gjithe te mirat nga DIABOLIC A'S

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2006 22:00
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ss1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/11/2005
Vendbanimi: rrugeve te botes
Mesazhe: 113

Dhe une kam nji pyetje c'je ti football une spo arrij te te kuptoj,une e kam per nder qe jam shqiptar po ti apo te vjene keq qe linde ne token e shqiponjave?

__________________
fati ndimon guximtarin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2006 22:33
ss1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ss1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ss1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ss1 Shto ss1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ss1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Jam shqiptare, po une po te diskutoj kufijte e mij si shqiptar me dalin larg andej nga Kreta, Dubrovniku dhe deri ne Thraki ne mos arrij ne Stamboll.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2006 04:54
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PARIS
beautiful pain

Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Mesazhe: 623

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha football
Jam shqiptare, po une po te diskutoj kufijte e mij si shqiptar me dalin larg andej nga Kreta, Dubrovniku dhe deri ne Thraki ne mos arrij ne Stamboll.

Kujdes mos e shfaq pasurine hapurazi,
se del ndonje shqiptar dhe te merr peng brenda ne forum, hahaahahahaha!
Ndersa un i kam kufijte gjithandej.

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2006 05:12
PARIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PARIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha football
Jam shqiptare, po une po te diskutoj kufijte e mij si shqiptar me dalin larg andej nga Kreta, Dubrovniku dhe deri ne Thraki ne mos arrij ne Stamboll.


Hahahhhaaha sa kam qeshur kesaj rradhe ...Football me kete qe thua une i shkreti sduhet te kerkoj tokat e mia qe kam ne greqi si çam qe jam.(mos ti them gjyshit se ketu ne forum nuk duan qe ti marrim tokat se me vrau) hahahhaha nejsenje pershendetje per ty football dhe nje puthje per paris qe ska nevoj per te fituar toka se ka fituar zemren time tashme...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2006 13:15
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ss1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/11/2005
Vendbanimi: rrugeve te botes
Mesazhe: 113

me sa sho football si pelqen qe te diskutohet historia madje na con ne krete apo stamboll jo i dashur shqiperia fillon ne kotorr e mbaron ne artenga preveza ne presheve eshte shqiperi me vjen shume keq per ty

__________________
fati ndimon guximtarin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2006 19:45
ss1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ss1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ss1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ss1 Shto ss1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ss1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Eshte femer football o ss1 ... HAHAHAHAHA eshte femer prandaj bene si e amerikanizuar dreqi... ika

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2006 21:03
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ss1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/11/2005
Vendbanimi: rrugeve te botes
Mesazhe: 113

aha femer e amerikanizuar hahaha

__________________
fati ndimon guximtarin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2006 15:29
ss1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ss1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ss1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ss1 Shto ss1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ss1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Historia > Historia Boterore . > Kufijte verior te Greqise

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.