Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > Nje ndihme te vogel
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

Nje ndihme te vogel

Ka disa kohe qe po me shtojne ne listen e msn messenger shume persona. Kam vene re qe mbi 90% jane shqiptare (kosovare). Deri tani rrezik do me kene shtuar mbi 150 persona.
Se ku e marrin adresen time se marr vesh, dhe kur i pyes (para se ti vendos ne block) nuk tregojne.
Di ndonjeri ku publikojne adresa?
Nqs keni ndonje ide do na benit nder, ne te kundert u pa puna do mbyll ate adrese.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 00:15
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Bo bo cfare po behet................

Do patur mendja pse nuk thoni ju???????

Nuk di si te ndihmoj.me vjen keq.


Mos te ka ber dikush ndonje komplot dhe e ka nxjerr adresen tuaj ne "ankanda" ,ka gjetur ndonje menyre masive per ta shperndar....???????

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 00:26
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

po pra s'merret vesht!

Jam munduar me te mire e me te keq ti bej muhabet nja dy tre veteve qe ta nxjerr nga ku mund ta kene marre nese eshte nxjerr ne "ankand" po pa rezultat. S'tregojne sikur ca ti thuash. Tani thjesht i bej block automatikisht.
Thash mos di ndonjeri nga forumistat per ndonje website te tille ku publikojne adresat...

nejse flm eric

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 00:32
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

E dashur Keila, pershendetje separi.

E ke vene re qe kur hap msn-"you`r space"
nga krahu i djathte te dalin ca adressa qe ti as i di se cfare jane?Te kujt jane?

Ashtu u dalin dhe te tjereve.
Ata shohin profilin tend,foton tende,lexojne cdo mesazh tendin,koment etj etj..
Ndaj dhe un kam mbyllur qe 5-6 muaj msn.

Nuk eshte vetem tek nderrimi i adreses,-serish e njejta gje do te ndodhe
ne mos heret-vone(gjithnje nese hap "my space")

Shpresoj te te ndihmoje me qartesisht ndonjeri(a)!

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 00:37
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Shiko.nja dy here me kan ardhur nja dy email-e si te pa kuptimta dhe tek adresa qe e dergonte dalin shume adresa te tjera (me duket se shqiptaresh) qe jane te aferta me te timen.Kjo mund te kete vajtur dhe shume vetave te tjere qe e kan emailin te ngjashem me tendin keshtu qe ata kan pare email femre dhe kan then "o burra..."

kupton se cbehet apo jo?????

nejse mos e vri shum mendjen se ka zgjidhje plot.

ciao keila

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 00:38
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

e kam mbyll my space une, dmth nuk kam account me my space. Gjithashtu edhe foto s'kam (pervec nje foto te maces ). Ajo qe me ben te dyshoj eshte se kto jane mbi 90% shqiptare te kosoves. Sikur te ishte tek my space do me kishin bere add edhe kombesi te tjera (ose shqiptare te shqiperise). Diku do te jete e publikuar... (ose ndoshta me ka kap paranoia mu )

Shifet se drejte mbylljes eshte ajo adrese, po me vjen inat se se kuptoj se si u be publike si adrese, e per me shume e kam tesh 5 vjet e s'me ka ndodh nojher.

Nejse flm per pergjigjen helga.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 00:45
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

s'kam bere ndonje nga kto mass mailing une, dhe as emailin se kam ndoj gje seksi
po ndoshta, ca s'behet...

thnx eric

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 00:48
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

O keila po njerezit po na gjejne passwordet e msn, jo me adresat.

Mua me ndodh shpesh, qe te gjej kontakte te reja ne msn pa ja dhene personalisht, dhe trecereku kur i pyes jane nga Kosova.

Te huaj jo e jo, as qe behet fjale.
Ngel fakti, qe adresat e mailit dalin dhe ne google. mjafton te klikosh nje emer ose nje fjale te zakonshme dhe ja qe u zbulua.
Pra ka lloj lloj menyrash per te gjetur nje adrese maili ose messengeri.

Nqs personat s'te interesojne vendosi direkt ne block, ose mos i prano fare kur te bejne add ne msn

baci

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 01:42
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

pike se pari ju nuk keni pse e pranoni kerkesen per add qe ju vijne nga personat qe nuk i njihni......e ha ate tek 4-5 here po jo me shume po me duket se ty keila te kruhet edhe ty me shtu emna ne MSN :p :p,po ma e keqja asht se paske edhe pretendime :p :p u ankoke se 90% kekan shqiptare kosove....ka i deshte ti ata qe te bajne add prej hanet aaaa

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2006 08:55
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

ti tresh paske ken dejshem kur ke lexu kte temen
Kam ba add disa persona sa i kam pyt ku kan marre adresen, kurse te tjeret i kam fut automatikisht ne block list dhe si kam bere add.
Mu ndoshta me kruhet me shtu emra ne msn po jo 150 :p se s'jam duke ba bussiness kurse pretendimet jane pjese e qenies teme.
Ishte thjeshte vrojtim mor marroq se kujtova mos ka noj website kosovar ku postojne emaile?

thuj ca te dush po edhe ty te kruhet

ps. si i thojn piskavices mashkull se njaj emer te kishte shku ty :p

ps2. lela se dija kte punen e google. Mbase ka ndodh edhe ashtu. flm te gjitheve per pergjigjet, por duket se e vetmja menyre eshte mbyllja e adreses.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2006 19:05
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > Nje ndihme te vogel

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.