Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > -E meta mashkullore ne te shprehur-
Cilat jane te metat mashkullore?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
1-Frike nga ndjenja? 6 28.57%
2-Neglizhente? 6 28.57%
3-Moskokecares? 9 42.86%
Gjithsej: 21 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 15 Janar 2008, ora 05:15  (365 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
tashi te flasim per veten personalisht.... skam ndonje te met ne te shprehur... i luaj te gjitha rolet.. si te edukuarin.. dhe ate pa kulture.. varet nga momenti... sipas vendit dhe kuvendi me nje fjale


tashi per sa i perket shprehjes ne dashuri.. se kam problem fare...

ua them troc


Un te troc moj qene



po tia besh analizen mire mire mesazhit tan ti vetem te metat e tua ke shkrujt deri tesh hahahaha, njeriu duhet te jete ai qe eshte.. e duhet te shprehet po ai.
Ti mund ta dush nje femen qe s'eshte vetvetja asnjehere?

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:08
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

po pse kush tha qe sjam ai qe jam... thash sipas vendit dhe kuvendi... kjo sdo te thot qe je ai qe sje.. pra ketu tema eshte e meta e mashkullit... dhe po dalin ne pah te metat e femrave.. lol




ciao lepurushe

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:10
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
po pse kush tha qe sjam ai qe jam... thash sipas vendit dhe kuvendi... kjo sdo te thot qe je ai qe sje.. pra ketu tema eshte e meta e mashkullit... dhe po dalin ne pah te metat e femrave.. lol

ciao lepurushe



sa shpejt nxehesh dhe ti..

Pra ti ne mengjes qenke kota, ne dreke kota nr1 dhe ne darke kota nr 2 e te nesermen 1,2,3..97 and over..lol
Une kam qefe te bisedoj vetem me Ty.
dhe
te shprehem ashtu sic jam..s'dua te rrej veten,por as ty.
Ambjentit mund ti pershtatesh,por ne shoqeri,dashuri, familje me pelqen te jem kjo qe jam vetvetja.
Kjo ishte dhe xhiroja e asaj pyetjes qe te bera me lart..nejse ciao anche tu.

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:19
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

o rusho po ti ku e kuptove nxefjen? lol


se un ketej gela me dhemb hap...



tashi.. kur them ne te shprehur un.. kur thash sipas vendit dhe kuvendi... po flasim per arsye pune ...se spo them per familje apo shoqeri...

po flasim per arsye pune... per arsye ne nje moment i momentit qe mund te ndodh papritur.. pra shprehimi ne keto momente eshte sipas vendit... nuk eshte stabel... e kupton ti ku rrafin daullet apo..?

per sa i perket foljes ty me mua.. ne afer jemi.. e lem nje dit takimi.. mer dhe shqiponjen me vete.. per raste sigurie per ndonje frenim ndjenjash.. dhe bisedojme gjer e gjat.. njifemi kuvendojme.. marim vesh si e kemi dhe te shprehurin, lol



ciao lepurushe.. mos u merzit

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:24
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
o rusho po ti ku e kuptove nxefjen? lol


se un ketej gela me dhemb hap...



tashi.. kur them ne te shprehur un.. kur thash sipas vendit dhe kuvendi... po flasim per arsye pune ...se spo them per familje apo shoqeri...

po flasim per arsye pune... per arsye ne nje moment i momentit qe mund te ndodh papritur.. pra shprehimi ne keto momente eshte sipas vendit... nuk eshte stabel... e kupton ti ku rrafin daullet apo..?

per sa i perket foljes ty me mua.. ne afer jemi.. e lem nje dit takimi.. mer dhe shqiponjen me vete.. per raste sigurie per ndonje frenim ndjenjash.. dhe bisedojme gjer e gjat.. njifemi kuvendojme.. marim vesh si e kemi dhe te shprehurin, lol



ciao lepurushe.. mos u merzit




Kota per siguri po vij edhe une se afer jemi nuk jemi larg .. sa per frenim ndjenjash mos ki merak se kam une nga ato frena Madje kam nga ato frenat e forta...

PS: tani nuk po marr vesh une perse eshte tema ketu ??

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:29
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

mu kujtua nje shprehje e vjeter e dikujt
afyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hahahaha

meshkujt arsyetojne me pak se femnat ne ate se cfare shprehin,sigurisht kuptojne dhe me pak..sa te meta nxjerrin ne pah. Afyyyyyy

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:32
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

me fal po e ke gabim... se meshkujt jo vetem qe arsyetojne me shum se femrat.... po dhe nga ana psikologjike.. mund te them jan me 10tra her me te pasur... ciao


bjeji daulles tashi.... afyyy

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:40
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
me fal po e ke gabim... se meshkujt jo vetem qe arsyetojne me shum se femrat.... po dhe nga ana psikologjike.. mund te them jan me 10tra her me te pasur... ciao
bjeji daulles tashi.... afyyy



nga ana psikologjike mund te jene me te forte,por me te pasur kurre!Afyyyy

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:48
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
me fal po e ke gabim... se meshkujt jo vetem qe arsyetojne me shum se femrat.... po dhe nga ana psikologjike.. mund te them jan me 10tra her me te pasur... ciao


bjeji daulles tashi.... afyyy




Kota e ke ti kabim me duket kam nje pyetje per ty....Je aq i zgjuar ti sa te mendosh shume gjera ne te njejten moment sa nje femer mendon ??

Ose mund ti perpelitesh syte me shpejt se nje femre ???? NEVER

E do me shkence ? Femra eshte me e zgjuar se mashkulli...mos u bazo ne nje apo dy femra...pastaj ka edhe meshkuj qe lere fare

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:48
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Kota, mbase jane me te pasur meshkujt ne sasi leshi
me shum se femrat se per ane psikologjike,
femra eshte ne gjendje te te xhiroje e te te filmoje
sic t`i teket asaj(ishalla s`takon ne femra te tilla superbisha lol).

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 23:48
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > -E meta mashkullore ne te shprehur-

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.