Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Castet qe keni urryer meshkujt
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
vanesajaems
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/04/2007
Vendbanimi: United States
Mesazhe: 161

caste qe keni urryer....

kalimin ne dhune nga paaftesia e mashkullit per te bere nje femer per vete.....

__________________
Character is like a tree and reputation like its shadow is what we think of it; the tree is the real thing.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2007 03:41
vanesajaems nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vanesajaems Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vanesajaems (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vanesajaems Shto vanesajaems nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vanesajaems nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ekstravagantja
Fotomodele

Regjistruar: 11/04/2007
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 168

Kur i duket vetja Garip perpara nje femre.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2007 18:08
Ekstravagantja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ekstravagantja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ekstravagantja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ekstravagantja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ekstravagantja Shto Ekstravagantja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ekstravagantja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Nuk i kam urryer kurre.

Jo vetem qe nuk i kam urryer kurre, por i kam dashuruar gjithmone dhe mbi te gjitha, kur nuk kam arritur t'i dashuroj, me jane dhimbsur, kur i shoh ashtu te stresuar dhe te djersitur te punojne me ankth kudo ku jane, ne ndertim, ne zyra, ne studio, per te siguruar familjen, grate dhe partneret e tyre. Kur nuk arrij te me dhimbsen, ndjej keqardhje per ata meshkuj, qe Zoti nuk u ka dhene fuqine te perballojne veshtiresite e jetes se tyre personale apo familjare...

Kaq kisha d.m.th. jo urrejtje, vetem dashuri, dhimbje dhe keqardhje ndjej per ta.

Perse femrat i shikojne meshkujt, sikur keta te jene rregullatoret qendrore te sistemit te tyre nervor.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2007 18:24
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hebeja
Circeje..

Regjistruar: 29/06/2007
Vendbanimi: Tetove
Mesazhe: 1051

Kur kam pare disa shoqe te mia se si jane malltretuar dhe duke treguar force mbi to...dhe kur lavderojne veten se kane para...

__________________
"Cmenduranet e zbutur e shpien boten perpara"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2007 20:19
hebeja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hebeja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hebeja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hebeja Shto hebeja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hebeja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ajrori
Profesion i lire

Regjistruar: 31/08/2004
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 180

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Nuk i kam urryer kurre.

Jo vetem qe nuk i kam urryer kurre, por i kam dashuruar gjithmone dhe mbi te gjitha, kur nuk kam arritur t'i dashuroj, me jane dhimbsur, kur i shoh ashtu te stresuar dhe te djersitur te punojne me ankth kudo ku jane, ne ndertim, ne zyra, ne studio, per te siguruar familjen, grate dhe partneret e tyre. Kur nuk arrij te me dhimbsen, ndjej keqardhje per ata meshkuj, qe Zoti nuk u ka dhene fuqine te perballojne veshtiresite e jetes se tyre personale apo familjare...

Kaq kisha d.m.th. jo urrejtje, vetem dashuri, dhimbje dhe keqardhje ndjej per ta.

Perse femrat i shikojne meshkujt, sikur keta te jene rregullatoret qendrore te sistemit te tyre nervor.




PERGEZIMET E MIA kotka , JE NDER TE PAKTA FEMRA QE I KUPTON MESHKUJT

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2007 21:05
Ajrori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ajrori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ajrori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ajrori Shto Ajrori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ajrori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

[QUOTE]Po citoj ato që tha kotka
[B]Nuk i kam urryer kurre.

Jo vetem qe nuk i kam urryer kurre, por i kam dashuruar gjithmone dhe mbi te gjitha, kur nuk kam arritur t'i dashuroj, me jane dhimbsur, kur i shoh ashtu te stresuar dhe te djersitur te punojne me ankth kudo ku jane, ne ndertim, ne zyra, ne studio, per te siguruar familjen, grate dhe partneret e tyre. Kur nuk arrij te me dhimbsen, ndjej keqardhje per ata meshkuj, qe Zoti nuk u ka dhene fuqine te perballojne veshtiresite e jetes se tyre personale apo familjare...

Qenke me fat Kotka ,paske burre te mire,se ndryshe nuk do te ndjeje vetem dashuri apo keqardhje.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2007 22:02
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

kundershtusja

ti lol nga emri qe ke ,veshtire eshte per ndonje te mire per ty

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2007 22:07
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Re: kundershtusja

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi
ti lol nga emri qe ke ,veshtire eshte per ndonje te mire per ty


Emri qe kam vene ketu ne forum as me pershtatet fare ne karakter sa per dijeni.Ne fakt jam shume e duruar , mbase ndonjehere me teper sec duhet.Po patjeter qe di  edhe te kundershtoj  kur ve re padrejtesira.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2007 22:48
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Re: Re: kundershtusja

Citim:
Po citoj ato që tha kundershtuesja


Emri qe kam vene ketu ne forum as me pershtatet fare ne karakter sa per dijeni.Ne fakt jam shume e duruar , mbase ndonjehere me teper sec duhet.Po patjeter qe di  edhe te kundershtoj  kur ve re padrejtesira.



Kundershtusja nga foto qe ka aty --( nese eshte jotja--) duket qe rrezaton butesi,embelsi dhe temperance--nuk duket tip grindavece-por natyrisht njeriu eshte njeri dhe i ngrihen dhe kacabujt nganjehere ose nga dyhere lol---por kjo s' dote thote se eshte si ajo fatorinua tek filmi Kapedani.

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Nëntor 2007 03:16
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

ku te hskon mendja mi atiola.ahhahahahhahahahah....
never hated guys...i looooooooooooooooooooooveeeeeeeeeeeee guys.......dhe mos hap mo tema te tilla se do bojme sherr bashke..lol ....gjejuni gjuhen dhe u get along fine...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Nëntor 2007 03:31
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Castet qe keni urryer meshkujt

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.