Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Sa nick keni?????
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Sa nick keni?????

Nisur nga debatet per nick mendoj se shume njerez ketu perdorin shume nick. Thjesht kurioz sa nick keni dhe pse i keni. Psh dhe mua me pelqen te kem nje shpirt binjak por realisht nuk mundem ti mbaj dy kunguj ne nje sqetull po ju qe keni se pakti dy si ja bani.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 21:24
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

UN QE KUR JAM REGJISTRUAR NE KETE FORUM PARA NJA 4 VJETESH.. NJE NICK KAM PAS..

JAM REGJISTRUAR ME NICK KOTA_97
ME MBAS REGJISTROVA NJE ME NICK MAJORI.. THJESHT SE KISHA HARRUAR PASSIN E KOTA_97.. DHE PASI MORA PASS NGA ADMINET.. NUK E PERDORA ME NICK MAJORI NE FORUM... DHE ME KERKES TE ADMINET E NDERROVA NA KOTA_97 NE KETE QE KAM TANI... .


P.S NJE GJE SKUPTOJ.. SA TE PAFYTYRE JAN ATA/ATO QE SHKRUAJNE NE TE NJETEN KOHE ME SHUM NICK.. NUK U DUKET SIKRU FLASIN ME VETEN?

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 21:29
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99Tave
UN QE KUR JAM REGJISTRUAR NE KETE FORUM PARA NJA 4 VJETESH.. NJE NICK KAM PAS..


P.S NJE GJE SKUPTOJ.. SA TE PAFYTYRE JAN ATA/ATO QE SHKRUAJNE NE TE NJETEN KOHE ME SHUM NICK.. NUK U DUKET SIKRU FLASIN ME VETEN?

jo te paftyr po sa te zellshem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 21:45
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Ne te stafit( sidomos Adminet) e dine per cda anetar sesa nicke ka, por jane sekrete te brendshme e nuk nxirren. Megjithate mundohemi te merremi vesh me mesazhe private duke ju lene te ditur anetareve se e dime dhe nuk mund te shkruajne me shume nick.

Nganjehere ka edhe anetare qe bejne si te pafajshem duke pretenduar se kane vetem nje nick, por harrojne se adminat mund te kontrollojne gjithcka ne kete forum.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 21:49
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Dakort jam me ty Lezhjani por muhabeti nuk eshte tek pronsia po si ja bejne qe shkruajne me shume nick ne te njjten dite.
Meqe ra fjala kajher baj do teste mbi ata qe dyshoj per nick te ndryshem dhe sa te shkatht jan more.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 22:29
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ehhhh puntor c'ti besh, disave i duket vetja sikur jane interesant

Me fillu me ju tregu se sa nick kane anetaret largoheni te gjithe nga ky forum

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 22:30
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Ehhhh puntor c'ti besh, disave i duket vetja sikur jane interesant

Me fillu me ju tregu se sa nick kane anetaret largoheni te gjithe nga ky forum

Jo se e quaj gje te keqe jo sinqerisht sepse mendoj qe pasja e nje arme rezerve eshte gjithmon siguri. Problemi qendron tek konsumimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 22:37
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Bravo puntor ke filluar levizjen per katarsis ne forum dhe eshte nje teme qe jo te gjuan kane deshire te hyjne.
Kush e nuk e ka ndergjegjen e paster do ta ket veshtire per tju pergjigjur kesaj teme thash me vete.Pastaj mendova se perse do ta vriste ndergjegja dike nese kishte dy nick ose me shume se dy.
Gjithsesi kam 4 vjet ne kete forum dhe menyren sesi shkruajn ose tentojn te shkruajn disa antar te vjeter e di dhe arrij ti njoh kush jane kur shkruajn (pergjithsisht flas).
Jemi ne te njejtit qe sorollatemi neper forum per tu dukur interesant me nicke te ndryshme.
Pa permendur emra pata nje mp me nje antare te vjeter per kete gje qe po flasim dhe ajo ishte disi e neveritur nga keta njerez me shume ncik qe nuk e di me ke po flet dhe qe i mbajn ison veten ose zihen me veten vetem qe te bien ne sy.
Nejse thash me vete sepse duke kerkuar nga te tjeret trasparenc duhet te filloj edhe une ta bej.
Askush deri tani nuk ka thene sesa nick ka .(ketu po flas per ata qe kane me shume se 1 )
Po e filloj nga vetja qe katarsis ta bej me veten si fillim.
Te gjithe me njohin si Diabolic dhe une veten e gjej gjithmon tek diabolic.
Por nuk mund te mohoj se egziston edhe nje nick tjeter te cilin une e kam perdorur .Ky nick eshte Everlast.
Nuk e kam regjistruar kete nick tjeter per timbajtur ison vetes perkundrazi e kam regjistruar per te qene alterego i diabolicut pa pasur asnjehere lidhje me te.Gjithsesi me nick Everlast kam shkruar 60 mesazhe ne 3 vjet dhe e perdorja zakonisht per te provokuar ndonje vajze qe une kisha te beja pertej raporteve te forumit.
Gjithsesi sme vjen keq qe e kam pasur kete nick sepse asnjehere nuk kam bere loje te dyfisht.
Gjithsesi del qe e kam edhe une nje njoll ne biografine e forumit.
Por kam qene i sinqert gjithsesi sepse nje pjese i kam lajmeruar qe jam po une diabolic (adi ).
Ore lezhjan pse genjen ti mua sme ke lajmeruar asnjehere ti dhe per kete me ka ngel hatri si me ty edhe me lelen :p
Te fala andej nga magazina punetor...


Ps : E cben njeriu kur eshte tap :p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 23:09
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic

Ore lezhjan pse genjen ti mua sme ke lajmeruar asnjehere ti dhe per kete me ka ngel hatri si me ty edhe me lelen :p





Mos ja fut kot tani, se une kam qene e para qe te ka kontaktuar me emrin Everlast. Mbase ti nuk mban mend, por une e kam pas dite qe Everlast je ti..... :p se vete ma ke thene...

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 23:17
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr


Mos ja fut kot tani, se une kam qene e para qe te ka kontaktuar me emrin Everlast. Mbase ti nuk mban mend, por une e kam pas dite qe Everlast je ti..... :p se vete ma ke thene...



Ja njeriu i mire qe na mbron dhe qe na kujton rinin kur akoma flisnim ne mp :p

Ps:Tani as na e var fare :p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2007 23:32
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Sa nick keni?????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.