Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Lloqe Pazari > gocat_sHqIpTaRE
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha dylan



deksha uen spo kuptoja thoshte mu qi nderkohe qe behej gjella
apo ne vend te gjelles mu qi spo kuptoja sensin e komplikuar



oooo dylan, me vdiqe . Po e coj pallatin ne kembe nga e qeshura!



Ti je flori o goce. Me ty te shtohet jeta Lum ai qe ta di kimetin

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:26
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amelie
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2011
Vendbanimi: France
Mesazhe: 94

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Amelie, vallahi une e kam gjoksin gjithe qime. cer tbaj une, ha thuj ti!?

I bie t qimes une...............qe per zotin, ngela pa hang prej asajt me mbusht tenxherja e gjelles gjithe qime

Keshtu eshte kur gatuan lakuriq. Sa here i them vetes, vishu kur gatun...por ja, zakoni dhe harroj





Po kjo llapist cer eshte o goce!? Mos e ke fjalen per gjuhen? Po une e kam te shkurter, i shkreti, nuk arrin deri .....atje.....vetem qoshet

hahhhhaahha boobo gjuh e ndyr e jona ee!!!!kjo shqiiiipja::lol
ejj o burr ne ti ime me ter kto qime si duroj vallaj se di se kur te ze djersa NE TY QEKA KEQ PUN AHAHA,,,futja i dor shkum se ska lezet moo,,,kan dal ka moda leshatoret ahaahah.....OOO LLAPIST MOS U HIQ PER TE KUNDERTEN SE QOSHE PA QOSHE PO LLAPIST NGEL AHAHAHA
hm...se mos e kishe fjalen per gje tjeter ti Amelie, se tu pergjigja gabim dhe u felliqa?




hej bela kjo shqipja

__________________
Mos u mbaj se je, mos u mbaj se
ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:29
Amelie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amelie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amelie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Amelie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amelie Shto Amelie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amelie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha Amelie



Rri Amelie, se jane mire per dimer, te mbajne ngrohet.
Edhe minus te jete temp, une jam zjarr ne trup.

Qe thu ti...qe s'the asgjer hic une i heq kur hyn vera dhe sa vjen dimri jane rrit ato dhe te mbajne ngrohte

eeeehhh, ca i vene fallco, te duken garipa=mashkullore para femrave, kurse mua mi ka dhene zoti e mos i shfrytezoj

Keshtu puna. Po ti, s'ke t qime hic? Lum si ti, spaske merak ke gjella

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:38
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


oooo dylan, me vdiqe . Po e coj pallatin ne kembe nga e qeshura!



Ti je flori o goce. Me ty te shtohet jeta Lum ai qe ta di kimetin





hahahhahaha o te betohem sihte ashtu skuptoja ne bot

po ai qe me ka do jeptje mijera tme hekte po spo mundet hahahahha per kimet sbehet fjale

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:42
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amelie
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2011
Vendbanimi: France
Mesazhe: 94

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Rri Amelie, se jane mire per dimer, te mbajne ngrohet.
Edhe minus te jete temp, une jam zjarr ne trup.

Qe thu ti...qe s'the asgjer hic une i heq kur hyn vera dhe sa vjen dimri jane rrit ato dhe te mbajne ngrohte

eeeehhh, ca i vene fallco, te duken garipa=mashkullore para femrave, kurse mua mi ka dhene zoti e mos i shfrytezoj

Keshtu puna. Po ti, s'ke t qime hic? Lum si ti, spaske merak ke gjella



uuhhhhhhhhhhhhhhh ahhha uu pika ishalla ty per csz na more ti ee??!!!!co ky fjalor more djal ,pse kshu flitet me i vajz mee?????:P,,,,,kujdes kujdes s eun kom apo skom sdo vi te trregoj ne forum !!!lol,,,masanej qe the ti,qe sthe gje hic.,..un leshatoret si kom qejf fare as ti ken te verteta as falco:P

__________________
Mos u mbaj se je, mos u mbaj se
ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:44
Amelie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amelie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amelie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Amelie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amelie Shto Amelie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amelie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Tashi nje gje spo kuptoj un..
ç'lidhje kan kto qimet me Femren shqiptare??

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:45
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amelie
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2011
Vendbanimi: France
Mesazhe: 94

Citim:
Po citoj ato që tha lule
Tashi nje gje spo kuptoj un..
ç'lidhje kan kto qimet me Femren shqiptare??



o yll,ta shpjegon motra ty!lol,,,,ky miku me sa kuptoj un kur shef naj femer shqiptare i fut nja depilim si tha me siper se i ka te gjata shum:hahaahahah pastaj mbase i pelqejn dhe femrat leshatore ahahah)

__________________
Mos u mbaj se je, mos u mbaj se
ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:46
Amelie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amelie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amelie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Amelie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amelie Shto Amelie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amelie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha Amelie


uuhhhhhhhhhhhhhhh ahhha uu pika ishalla ty per csz na more ti ee??!!!!co ky fjalor more djal ,pse kshu flitet me i vajz mee?????:P,,,,,kujdes kujdes s eun kom apo skom sdo vi te trregoj ne forum !!!lol,,,masanej qe the ti,qe sthe gje hic.,..un leshatoret si kom qejf fare as ti ken te verteta as falco:P



He pra. Edhe kjo pune u gdit.

Edhe thojne pastaj qe, s'kuptohen robt me njeri-tjetrin!?
Eeeehh deshira e mire te jete, pa kuptohen te gjithe, vec kur nuk dune










dylan!?

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2011 18:49
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Lloqe Pazari > gocat_sHqIpTaRE

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.