Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Kush te doj le te urdheroj..:)::):
Gjithsej 78 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ervisa
Doktoresh zemrash!

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: U.s.a
Mesazhe: 266

O Roke po ty te rrika fiks ora 12 me tere mend..Bie ne mengjes thot dhe zgjohem ne mengjes.Epo kot nuk thua ti budallejt flejne..ja psh ne te dy jemi Intelektualat e forumit...Po pse ti akoma nuk e di qe ne femrat jemi shume kerkuese

Te rente Telebigo Rokee...mos harro te e ndash me neve se une ta dhash gjysmen e pjeses time:p

Pershendetje Roke

__________________
Rinia eshte mishngrense dhe pleqeria barngrense.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2003 07:46
Ervisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervisa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervisa Shto Ervisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Talking

Eh eh po ti do qe te fitosh telebingo me gjithe mend?ca te bejme pse te fleme kot.Per te fjetur te gjithe flene.I zoti eshte ai qe rri zgjuar.(une kunder te vertetes,haaaaaa).Ervisa une ta jap gjysmen e telebingos,ose me sakte do te jap pak me shume se gjysma,pasi duhet te kete pak ndryshim nga gjysma qe me dhe ti nga telebingoja jote.(1-617-)

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2003 08:36
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Ne fakt po me flihet shume gjume por e sheh ti qe paska pune me te rendesishme per te bere se sa te flesh???
Jam qe jam po ja fus dhe nje te pershendetur per te gjithe juve .....

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2003 23:12
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

He mo si dukeni apo ja keni futur gjumit si ariu gjumash.
Edhe une po ju pershendes me pagjumesi te mbar.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2003 02:27
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervisa
Doktoresh zemrash!

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: U.s.a
Mesazhe: 266

Smile

Keni

Edhe une te pershendes me ate qe the ti dhe degjoje Roken se ai fjal me mend ka thene...Ai qe fle gjum nuk ehste asgje....lum ai qe rri zgjuar dhe i ben ball armikur me pushke ne krah

Pershendetje te gjithve!

__________________
Rinia eshte mishngrense dhe pleqeria barngrense.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2003 03:00
Ervisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervisa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervisa Shto Ervisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Red face

MIREMBREMA O SHOKE !SA DESHA TE SHKOJ TE FLEJ MIREPO TE LE SHOQERIA E FORUMIT THASHE TI HEDH NJE SY NJEHERE ,E PASHE QE KETEJ NATA BEHEJ DITE , ME THENE TE DREJTEN EDHE UNE NUK E KAM SHUME QEJF GJUMIN FARE MIREPO ,C'E DO DUHET TE FLEJME GJUME QE TE RRITEMI PA TE ISHTE PER MUA .....VETEM COMPANY TE KEM PA ....! E DINI SE NJERIU HARXHON NE GJUME 1/3 E JETES SE TIJ MOS ME SHUME !? (E KAM LEXUAR TEK HI HI HI HI !

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2003 05:02
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Red face

MIREMBREMA O SHOKE !SA DESHA TE SHKOJ TE FLEJ MIREPO TE LE SHOQERIA E FORUMIT THASHE TI HEDH NJE SY NJEHERE ,E PASHE QE KETEJ NATA BEHEJ DITE , ME THENE TE DREJTEN EDHE UNE NUK E KAM SHUME QEJF GJUMIN FARE MIREPO ,C'E DO DUHET TE FLEJME GJUME QE TE RRITEMI PA TE ISHTE PER MUA .....VETEM COMPANY TE KEM PA ....! E DINI SE NJERIU HARXHON NE GJUME 1/3 E JETES SE TIJ MOS ME SHUME !? (E KAM LEXUAR TEK HI HI HI HI !

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2003 05:02
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Talking

UPSSS.....

U be pa dashje perseritja e mesazhit ,se mos qeshni me mua ju ore se me duket se jam pergjumesh....! BELA!

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2003 05:05
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Talking

Jo mos ki merak se nuk qeshim me ty,(Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh
hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa) te kuptojme se cdo te thuash ashtu vazhdo.edhe ne burg nje dite merret baraz me dy.keshtu edhe mesazhet e tua.Ti po shkruan nga burgu?Qenka mire aty,paskan futur internet.Po mos te kisha kompjuter ne shtepi do vija edhe une aty.(hiiiiiiii).

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2003 18:25
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervisa
Doktoresh zemrash!

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: U.s.a
Mesazhe: 266

Roke!

Po lere ore se keshtu eshte kur njerzit flejne gjume
Bela mos ia ve re shume se c'thot Roke se ky eshte hala ne tren (hihihi)

__________________
Rinia eshte mishngrense dhe pleqeria barngrense.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2003 03:47
Ervisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervisa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervisa Shto Ervisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 78 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Kush te doj le te urdheroj..:)::):

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.