Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me i shkatheti me i shpejti.
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dido
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 46

Smile

Po mire Amor Alucius se po i blejme dy fije sallate dhe per ty.

__________________
ti shqiperi me jep nder,mejep emrin
shqipetar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Korrik 2004 15:36
dido nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dido Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dido (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dido Shto dido nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dido nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

Citim:
Po citoj ato që tha dido
Po mire Amor Alucius se po i blejme dy fije sallate dhe per ty.


Pse mor DIDO cfare na i di amorin ti no nje pule qe
te haje dy fije sallat
amaor mos caj koke thuj ti sexyt se cfare te ahet
se per ndihme theres edhe roken si i ben ato gjellet amam
edhe gishtat ti hash lol

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Korrik 2004 18:55
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dido
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 46

Smile

O amor po pjesa tjeter do kishte qene surprize,se kush ulet ne tavolinen time nuk ngrihet kurre me barkun bosh.

__________________
ti shqiperi me jep nder,mejep emrin
shqipetar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2004 16:41
dido nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dido Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dido (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dido Shto dido nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dido nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha dido
Po mire Amor Alucius se po i blejme dy fije sallate dhe per ty.

Ti e thua ne tallje po mami im thote qe me barishta(fruta & perime) rri gjalle une (gje qe s'eshte e vertete plotesisht por...kjo te ngele mes nesh)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 12:14
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha SEXY_GIRL05


Pse mor DIDO cfare na i di amorin ti no nje pule qe
te haje dy fije sallat
amaor mos caj koke thuj ti sexyt se cfare te ahet
se per ndihme theres edhe roken si i ben ato gjellet amam
edhe gishtat ti hash lol


O sexy,mire mi zemra eja e na gatuaj ti se per keto me duket qe ngela pa ngrene,ah dhe Roke kemi manget aty te na grije sallate me goje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 12:16
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha dido
O amor po pjesa tjeter do kishte qene surprize,se kush ulet ne tavolinen time nuk ngrihet kurre me barkun bosh.

E shpresojme qe eshte keshtu ne cdo rast se une kam eksperienca te hidhura,dmth me ka rastisur te jem "mik" ne ndonje familje dhe ngaqe s'me pelqente menyra e te gatuarit prisja qe te mberrinim deri ne shtepi dhe pastaj te darkoja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2004 12:17
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dido
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 46

Unhappy

Tema ne fillim thote kape çastin por ne me duket se kemi kapur diçka tjeter.Indrit po ti kete teme e nise ashtu kot apo doje ti jepje nje kuptim?

__________________
ti shqiperi me jep nder,mejep emrin
shqipetar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2004 10:20
dido nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dido Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dido (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dido Shto dido nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dido nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

E Kapa!! Fort, me te dyja!! (duart dmth)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2004 21:02
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

O sexy,mire mi zemra eja e na gatuaj ti se per keto me duket qe ngela pa ngrene,ah dhe Roke kemi manget aty te na grije sallate me goje



hahah rrush mos caj koke ti se sa te kesh sexyn barkun plot do e kesh
eh roken mos na i shaj se e kena te mire per muhabte se na iken koha tak fap me te famshmin rokush
bye

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2004 03:25
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

Ummm....e kam kapur para disa javesh ....por me zhgenjeu dmth kujtova se ishte luan ( dmth edhe pse e ka shenjen te tille ) me doli...lere mos e pyt...nejse dmth me ne fund e kapa por ka gjah edhe me te mire per te kapur.. dmth e kam ngadalesuar pak shpejtesine e gjuajtjes apo te kapjes... :p...e dini ca dua te them apo jo..:p


puc-puc Ela

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2004 02:28
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LiL__TrEaSuRe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė LiL__TrEaSuRe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me i shkatheti me i shpejti.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.