Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re poezise > Ne poezite e mia do njohesh shpirtin tim Vlerėsimi i Temės: 13 votime, mesatarja 3.62.
Gjithsej 33 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Urime naqe per poezine.
Kisha 1 vrejtje te vogel ,ose me mire 1 pyetje n'tip te versos 't'pare..

Ke fillu te masesh largsine mes tokes e henes nepermjet strofash ?

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 03:29
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
Urime naqe per poezine.
Kisha 1 vrejtje te vogel ,ose me mire 1 pyetje n'tip te versos 't'pare..

Ke fillu te masesh largsine mes tokes e henes nepermjet strofash ?



Naqe hahahah e kam shkru me got perpara :p si duket jan efektet anesore

Te perqafoj miqesisht...dhe te falenderoj per kritiken precize qe me keni bere

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 11:48
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Ne breg te detit nje emer une shkrova
pulebardhat rrahin krahet ne tallaz
dallget qe shkumezojne duken te lodhura
tek me njomin kembet pas

Ngrihem, hedh tej guasken e vogel
dhe syte nuk i ndaj nga emri i shkruar
kur si e marr vjen nje dallge
qe emrin e rremben nder duar

Une renda ne det te kapja dallgen
qe zhduket mes te tjerave serisht
e kthehem pastaj duke i thene
Mbaje sekret vetem ti ta dish...

p.s Me erdhi nje frymezim i castit dhe doja te leja disa rreshta te nje kohe te shkuar...
Nese nuk i pershtatet temes ajo mund te spostohet...

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2006 14:15
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

Re: "Ndarje"

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRANI I QESHUR
Ndarje ma merr frymen neper lot pendimi
jeten kot se qaj.. thelle me ke zhgenjyer
endrren ma grabiti ..hajdut ish harrimi
pa e pyetur zemren... ne shpirt me ka thyer





ndarje lagur lotesh kujtimet pershendesin
era dot si tret ...loti i ka lenduar
hic pa dal nga shpirti ...ne vetmi po vdesin
buzeqeshje e humbur ...neper mall harruar





ndarje si kujtimi qe dikun kam fshehur
kur ta mbylla porten ..celsin larg e humba
thash te rri mes lotesh..hic pa pi i dehur
i mbytur ne vaj..se nga ti u munda






04-05-2006
Shkoder





Di si te shprehesh, Heq kapelen para teje.
Eshte dhunti kjo e jotja qe te shkruash keshtu. Do te ishte mekat ta lija pa u shfrytezuar. Gjithe te mirat dhe shpresoj te shoh ndonje te qeshur dhe ne vargjet e tua o shkodran i qeshur.

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Maj 2006 06:37
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

More shkodran i perqeshur , ka mundesi te boshatisesh ate kutine personale te mesazheve se nje zog kerkon te te dergoj nje kenge

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Gusht 2006 21:07
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Naqe mora vesh se te kishin grabitur 4 femna.. Akoma s'kane bere qef me ty Aq i amel je?

Ku je mar zot se na ka marr malli?

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Gusht 2006 21:24
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Naqe  e ke kuptu gabim..nuk me kan grabitur 4 femra ,por 1 femer,dhe e vetme mi ka futur dy kepucet ne dy kembe..apo thuhet ndryshe ahahahhaha ..te puci forttttttttttt te faqja.

Me falni per mungesen e gjate por kohet e fundit kam ken shum i zene me pushime....

 

 

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2006 21:03
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Citim:
Po citoj ato që tha football
More shkodran i perqeshur , ka mundesi te boshatisesh ate kutine personale te mesazheve se nje zog kerkon te te dergoj nje kenge


 

Football ..un jam i qeshur dhe jo i perqeshur..megjithate i fshiva te gjitha mesazhet private.

Jeni e mirepritur ju dhe te tjeret te me nderoni me mesazhet tuaja.

Ju perqafoj miqesisht.

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2006 21:06
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRANI I QESHUR


 

Football ..un jam i qeshur dhe jo i perqeshur..megjithate i fshiva te gjitha mesazhet private.

Jeni e mirepritur ju dhe te tjeret te me nderoni me mesazhet tuaja.

Ju perqafoj miqesisht.



Une shkruaj cfare shoh. Tek avatari nuk je i qeshur, por maske e perqeshur

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2006 15:19
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belga
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/02/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 279

pershendes shkodranin e qeshur per ate poezi te mrekullueshme

te pershendes duke te uruar suksese te metejshme te fala nga belga

Modifikuar nga Demokrate4ever datė 04/12/2006 ora 23:24

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 21:28
belga nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belga Kėrko mesazhe tė tjera nga: belga Shto belga nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belga nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 33 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re poezise > Ne poezite e mia do njohesh shpirtin tim

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.