Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > A te behem edhe une shoke me ju ?
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kureshtari
Anetar i ri

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Te pallati mbas markatos
Mesazhe: 13

A te behem edhe une shoke me ju ?

Une jam Landi, 28 vjec me pseudonimin kureshtari, sepse jam edhe ne te vertete kureshtar, por jam edhe teper gazmor, jam dhe pak serioz nganjihere, atje ku nevojitet.
Me pelqen shume shoqeria, dhe gallatat, sepse sic ka thene dhe nji i madh: Jeta eshte nje gallate e tere.
Hobi im eshte te lexoj, argetim, dhe polumbar, po keto kohet e fundit ngela ne kompiuter.
Profesjoni im eshte veteriner, por ketu ne kurbet kam nji kompani qe kultivoje fare iriqi.
Doni me per kureshtarin ?

__________________
Humori te zgjat jeten
Puna te fryn kuleten
Dashuria te marros
Krimi te varros

Modifikuar nga kureshtari datė 16/07/2003 ora 23:22

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 01:22
kureshtari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kureshtari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kureshtari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kureshtari Shto kureshtari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kureshtari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kristal
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: MI
Mesazhe: 192

Mirseerdhe kureshtari,

Per vete na i the te tera, vetem mbiemri te mbeti pa treguar ..lol..
Kete shkollen per veterinari ketu ne Tirane e ke bere?
Besoj se do ja kalosh mire ketu ne forum, une per vete po ja kaloj shume mire.

ciao, lexim dhe shkrim te mbare.

__________________
No man or woman is worth your tears, and the one who is won't make you cry.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 08:30
kristal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kristal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kristal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kristal Shto kristal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kristal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mira_uk
Ne Zemren Time Ti Jeton..

Regjistruar: 22/06/2003
Vendbanimi: Ne Zemren e dikujt......
Mesazhe: 45

pershendetje Landi

Pershendetje Landi dhe te uroj qe te aj aklosh sa me mire ketu ne forum.(emrin e paske si te byrazerit tim doja te thoja vellait tim dhe kete emer e adhuroj shume)
Landi te pershendes dhe te uroj fat dhe mbaresi ne jeten tende familjare dhe private.

me respekt Mira_uk

__________________
Jeta eshte si dallge
qe hidhet ne breg,
Jeta eshte si loder
qe gjithkush e prek,
Jeta eshte nje enderr
nje shpres e larget,
Jeta eshte dashuria
nje bote e zdrazet..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 10:42
Mira_uk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mira_uk Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mira_uk (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mira_uk Shto Mira_uk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mira_uk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

landi mireserdhe

shpresoj t'ja kalosh mire landi! nje gje s'na i the? ne cfare shteti je ne gurbet lal? te pelqekan shume kafshet kuptoj.apo jo?
te pershendes,macja

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 16:52
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kureshtari
Anetar i ri

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Te pallati mbas markatos
Mesazhe: 13

pergjigjem maces

Faleminderit per mesazhin, dhe prezantimin
Nga pseudonimi mace e keqe duhet te jesh shume vajze e poshter, ( me kuptim te mire te fjales )
Une jetoje ne ne Canada ,po mos ia thuaj njeriu, se po ma gjeti adresen babai do te me martoj me zore, me vajzen e njerit qe i ka dhene fjalen.
Kafshet me pelqejne shume, ka dy qen te races Labradore, dhe nji mace fantastike, qe e quajne Fraulica, jo si ty mace e keqe hahahaaa :--)))

__________________
Humori te zgjat jeten
Puna te fryn kuleten
Dashuria te marros
Krimi te varros

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 19:22
kureshtari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kureshtari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kureshtari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kureshtari Shto kureshtari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kureshtari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

kureshtari mire se erdhe me sensin tend te humorit, po nje gje nuk kuptoj une: ikonen tende.
ka ndonje domethenie te vecante?

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 20:36
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Analiste, sikur me ke lexuar mendjen , te njejten pyetje kisha dhe une, nqs nuk do kishe thene emrin Landi qe ne fillim,une do mendoja qe je femer.Nuk e di sa e vute re ju te tjeret po te gjitha epitetet ose pershkrimet qe i ke bere vetes i ke bere ne gjinine femerore psh :thua jam kureshtare, gazmore dhe serioze .Profesioni im eshte veterinere .
Gjuhe shqipe ke bere ti lal ne shkollen tetvjecare????
Atehere nqs je mashkull i bie te percaktosh gjinine :Kureshtar, serioz, gazmor dhe veteriner .....

Flm per mirekuptimin,mos ma merr per ters , nuk kam asgje personale me ty, po me acarohen shume nervat kur shikoj gabime drejtshkrimore, mbase jam ca e fiksuar ,po une i vleresoj shume njerezit edhe nga menyra si shkruajne .....

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 22:51
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kureshtari
Anetar i ri

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Te pallati mbas markatos
Mesazhe: 13

Sy jeshiles

Sy jeshile, faleminderit per korigjimet.Te them te drejten, ne shkolle kam qene nxenes i mire. Mbas 10 vjetesh large Shqiperise, kam pak dite qe gjeta kete forum, ku ne te cilin po lexoje shqip per dite. Kjo nuk do te thote se kam harruar shqipen, por per momentin kisha harruar qe E ne fund marin gjinia femerore, dhe numri shumes, p.sh 1 kureshtar, 2 kureshtare.
Pershendetje kureshtari

Sa per dometheniet e ikones time qe me pyet Analistja ia shkrova asaj ne mesazh privat

__________________
Humori te zgjat jeten
Puna te fryn kuleten
Dashuria te marros
Krimi te varros

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2003 23:21
kureshtari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kureshtari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kureshtari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kureshtari Shto kureshtari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kureshtari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

per kurreshtarin

faleminderit ore landi qe na klasifikove pa na njohur. po une kam kete nick dhe pse jam e mire se ke pare mace te mire ti? une psh e kam si shtrige,ose me mire shtrigaq se eshte mashkull dhe ma ka bere shtepine copa(nje dite e gjeta brenda ne pemen e vitit ri te varur dhe u tremba,mu duk si mi). jam e gezuar qe te pelqejne kafshet,kjo do te thote qe ne forumin tone ka njerez shume te ndjeshem. syjeshilke mos u bej kaq "pignola" se kur s'flet me shqiptar prej kohe e harron shqipen sa do ta duash atdheun tend,dhe landi ka 10 vjet me duket.e them se dhe mua me vjen keq te jem injorante ne shqip po ja qe e kam harruar.
hajde dhe nje here mireseerdhe lol.....

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2003 14:01
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kureshtari
Anetar i ri

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Te pallati mbas markatos
Mesazhe: 13

Rrofsh Mace keqe rrofsh.

Mace keqe, mire qe me mbeshtete ti te pakten, per temen e harreses, se vallahi mbas shkrimit te asaj sy jeshilkes, thashe, me mire po e e heq fare regjistrimin tim nga forumi, se sa te leme nam.

kam pak dite ne kete forum, dhe nuk i di te gjitha informacionet. A e more ate mesazhin privat qe te kam derguar para disa ditesh per domethenien e ikones ?, dhe ne qofte se po, te vjen ne adresen e e-mailit ?, apo ne faqen e forumit.
Gjith te mirat, dhe kalofsh nje weekend te bukur.

__________________
Humori te zgjat jeten
Puna te fryn kuleten
Dashuria te marros
Krimi te varros

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2003 21:29
kureshtari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kureshtari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kureshtari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kureshtari Shto kureshtari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kureshtari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > A te behem edhe une shoke me ju ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.