Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendetje
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

E kam ngaterruar me ndonje parazite si puna jote Tulipan.
Ajo eshte nje zonje e nderuar qe i bene nder vetes ta njohesh e ta kesh mike.
Menyra se si je shprehur ke dashur ta gradosh,por te garantoj se ajo zonje e nderuar nuk ka nevoje per gradat e FH.
filozofi boshe une nuk beje e as kopy paste te paverteta.Une kam vetem nje fytyre,ndersa ju admin moderatoret keni nga 20 te tilla.Zonja nuk ka nevoje t'i besh avokaten ti.
Ti ne vend qe firmen tende ose thenien me mire nuk di ta shkruash ne gjuhen e nenes por e shkruan me gjuhen e Duces.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 21:15
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: Pershendetje

Citim:
Po citoj ato që tha Vitore
Pas kaq vjetesh po rikthehem perseri ne mes jush
Do pershendetja ne menyre te vecante krijuesin e ketij forumi , administratoret dhe moderatoret. Ju uroj nga zemra ne te gjitha fushat e jetes kudo ku ndodheni
Ju pafsha atje ku e meritoni te jeni.

Pershendetje te gjithe anetaret e rinj dhe te vjeter te forumit, gjithashtu ju pershendes me nje poezi, ku e di mire, qe secili nga ju e mendon si jam shprehur une.....


Austria

M'u shfaqe ti madhesrisht e larte
e bukur, e magjishme si nje poezi,
me gjithe ate me shpirt te thashe
"Shqiperia ime eshte SHQIPERI!"




Pershendetje Vitore apo Vitori si i thone nga Kolonja

Uroj tja kalojme mire bashke ketu.

Gjithe te mirat.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2009 14:54
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
E kam ngaterruar me ndonje parazite si puna jote Tulipan.
Ajo eshte nje zonje e nderuar qe i bene nder vetes ta njohesh e ta kesh mike.
Menyra se si je shprehur ke dashur ta gradosh,por te garantoj se ajo zonje e nderuar nuk ka nevoje per gradat e FH.
filozofi boshe une nuk beje e as kopy paste te paverteta.Une kam vetem nje fytyre,ndersa ju admin moderatoret keni nga 20 te tilla.Zonja nuk ka nevoje t'i besh avokaten ti.
Ti ne vend qe firmen tende ose thenien me mire nuk di ta shkruash ne gjuhen e nenes por e shkruan me gjuhen e Duces.



.......

IQVLORA,

Me gjithe respektin per moshen tuaj , kjo lloj gjuhe nuk pasqyron ndonje ambient mikprites te ketij forumi per anetaret e rinj, qe nuk kane perse te lexojne komente te atilla.

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2009 17:58
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Nuk i di disa gjera ti e dashur te cilat kane ndodhur nga mesi i korrikut,por nqse i di me vjen keq qe merr mundimin te me terheqesh vrejtjen,sepse di se c'beje.Une nuk e kam pritur keq zonjen,por zonja qe vjen nga gulaget e trajtimit c'njerzor nuk duhet te jete tolerante me teper se sa duhet.Ketu ne shkruajme me preudonime,keshtuqe une nuk e dija se kush ish zonja.Emrin e saj te nderuar une e kam degjuar edhe me pare.Ajo, si zonje fisnike qe eshte ma tregoi dhe une reagova.
Mos je gje e stafit edhe ti dhe do me kercenosh me ndonje ban?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2009 18:11
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

E dashur Vitore, te uroj mireseardhjen ne kete forum, edhe pse ke qene anetare e vjeter, gezohem qe u riktheve serish.

Per te mos folur per poezite e tua qe shkruaje dikur ne kete forum, me pelqejne shume.


O Iqvlora po na cmende o burre me idiotsira e tua.
E dime shume mire qe gjithe ne adminet e moderatore jemi klysha komunistesh sic na quan ti, ke vite qe e thua dhe sna ben me pershtypje, por c'taksirat kane keto te rinjte qe hyjne me lexuar shkrimet kilometrike (te kota) qe shkruan ti.

Kur s'na njef eshte e kote qe flet, sepse se ke idene fare se c'fare personash ke mbrapa ekranit, duke filluar nga une, tulipani, fajtori dhe te moderatori me i ri i ketij forumi.

Hajt shnet tani dhe shpresoj qe kjo teme mos te kthehet ne teme politike, perndryshe do te fshi c'do mesazh jo te hijshem qe i drejtohet stafit.


Vitore dhe njehere gezohem qe te rishikoj serish pran nesh.

Kalofsh kendshem

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2009 00:09
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
E


O Iqvlora po na cmende o burre me idiotsira e tua.

Kalofsh kendshem



Jam i bindur se idiotesira e ligesi ka ne mendjen tende durrsake. Njeriu behet teper i peshtire,kur behet servile dhe mashe e te tjerve.Nuk e harroj ate dite korriku kur ti kish zene pusi si zagari per lepurin ne forum.Te kam ndjekur me shume vemendje e per kete u binda nga miq te mij qe ty nuk ta pret mendja.Mund te keni qene me shume por ti ishe njera prej tyre.Edhe digjo ketu mua mos me shit mend shume .Mos merr persiper gjer qe nuk t'i mban dot shpina.
Ty mendoj se te njoh.Per te ta provuar mund te te publikoje nje foton tende ketu ne forum,jo nga ato te avatarit se jane te huaja,por tenden origjinale.Edhe kete qe nuk je parazite e di,sepse asnjehere nuk te kam akuzuar.Leri parazitet t'i dalin zot vetes.
Kush e ka radhen mbas teje?

Edhe nga ana ime i njejti urim.E kalofsh te dielen sa me mire!

PS: Nuk i kam quajtur klysh komunistesh asnjehere parazitet,por vetem pinjoll te ish komunistve.Korigjoje fjalorin e mos thuaj gjona te pa qena!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2009 12:41
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Edhe cfare do te thuash ti me kete, qe paske fotot e mia. Fotot e mia kane qene publikuar ne forum shume e shume here, nuk i jam fshehur askujt pas ekranit. Jam dhe do jem gjithmone vetvetja.
Por keto nderhyrjet e tuja si spec vend e pa vend nuk kane kuptim fare.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2009 12:48
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Edhe cfare do te thuash ti me kete, qe paske fotot e mia. Fotot e mia kane qene publikuar ne forum shume e shume here, nuk i jam fshehur askujt pas ekranit. Jam dhe do jem gjithmone vetvetja.
Por keto nderhyrjet e tuja si spec vend e pa vend nuk kane kuptim fare.




Ti asnjehere nuk ke qene vetvetja dhe asnjehere nuk mund te jesh dhe ti e di shume mire kete.Shprehja jote eshte nje sllogan qe nuk ta beson askush.
Mos i fut hundet atje ku nuk te takon.Fotot e tua nuk kane qene asnjehere te publikuara ne forum.Hidhja pates ato,por me kete doja te te tregoja qe te njoh jo vetem portretin.Kete muhabet e hape vet dhe more pergjigjen.Pergjigju vetem pisllekut qe ke bere ne menyre te padrejte e me shpirtligesi ne Korrik.Apo ashtu te urdheruan.Mos beje hipokriten.Njeriu gabon ne jete dhe di edhe te te kerkoje ndjese vajze.Une jam njeri nga ata dhe t'i e di mire.Une kam qene dhe jam njeri me kurajo edhe atehere kur behej shaka me koken.Padrejtesite dhe veset e liga nuk i duroj dot.
Bene mire ta leme me kaq kete problem.Apo do te perseritesh skenarin e korrikut?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2009 12:59
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sarandaebukur
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/06/2003
Vendbanimi: New-York
Mesazhe: 817

Respekt te vecante per ju zonja Vitore

Nderime per ju z Vitore.. kemi nderin dhe respektin qe erdhe midis nesh.. Emri Vitore eshte emri i nenes dhe vajzes time...Kontributi i juaj eshte i vecante dhe mos u merzit nga fjalet e sternipit te Ismail Qemalit.. ky si i themi ne nga jugu eshte si "ato palo grate qe s`le pa share dhe  vetem kakaris si ato pulat e terbuara"...shume here ka mare ban ne kete forum...Ju jeni nje zonje shume e respektuar, poezit e tua i kam lexuar dhe shume..shume me kane pelqyer gjithashtu dhe vete shkrimtari madh Ismail Kadare ju ka vleresuar ..Dhe nje here te uroje shendet dhe lumturi ne familje.

Janulla Rrapi New-York


Vitorja me Ismail Kadare-në

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2009 14:55
sarandaebukur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sarandaebukur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sarandaebukur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sarandaebukur Shto sarandaebukur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sarandaebukur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Pershendetje Vitore,

Mire se erdhet ne fh

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2009 16:07
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendetje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.