Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendejte
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Anteu
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/11/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 41

Smile

Pershendejte

Ju pershende te gjitheve.

Tashme jam zhytut ne "eterin" e ketij forumi,,Ndihem mire,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2009 15:22
Anteu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Anteu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Anteu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Anteu Shto Anteu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Anteu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

mire se erdhe Ante

e ke bezdi me na tregu ndonje gje me shume per veten se jemi tipa kurioze jo per gje

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2009 15:40
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Re: Pershendejte

Citim:
Po citoj ato që tha Anteu
Ju pershende te gjitheve.

Tashme jam zhytut ne "eterin" e ketij forumi,,Ndihem mire,



Mire se erdhe .............
Ke bere nje prezantim shume te goditur .......... deri ne detaje .............. Good job :aha :aha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2009 17:46
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Anteu
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/11/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 41

Smile

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
mire se erdhe Ante

e ke bezdi me na tregu ndonje gje me shume per veten se jemi tipa kurioze jo per gje




Ti kontradiktore ne emer dhe kurioze ne jete,cfar qenje je ne te vertet ,? ,,

Sa per ta shuar kuriozitetin tend dhe ta prish pak prezantimin e goditur qe bera po prezantohem edhe njeher ,,Jam nga Kosova gjegjesisht Prizreni qe veproj ne Prishtine , i pa martuar ( "free" si zogu ne hava,mos e merrni si deklarim tendecioz kete ),me moshe tamam,,,,Shpresoj qe te mjaftoj kjo,,ju pershendes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2009 23:13
Anteu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Anteu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Anteu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Anteu Shto Anteu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Anteu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Anteu



Ti kontradiktore ne emer dhe kurioze ne jete,cfar qenje je ne te vertet ,? ,,

Sa per ta shuar kuriozitetin tend dhe ta prish pak prezantimin e goditur qe bera po prezantohem edhe njeher ,,Jam nga Kosova gjegjesisht Prizreni qe veproj ne Prishtine , i pa martuar ( "free" si zogu ne hava,mos e merrni si deklarim tendecioz kete ),me moshe tamam,,,,Shpresoj qe te mjaftoj kjo,,ju pershendes.



ske per ta kuptu ndonjehere ca qenie jam une Ante

woow Prizrenali qysh e kam Prizrenin bre

Po te pershendes me ket kenge te uroj e mire se ardhjen ndegoje

__________________
.

Modifikuar nga AngelDevil datė 17/11/2009 ora 08:57

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2009 08:47
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Anteu
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/11/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 41

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


ske per ta kuptu ndonjehere ca qenie jam une Ante

woow Prizrenali qysh e kam Prizrenin bre

Po te pershendes me ket kenge te uroj e mire se ardhjen




FLm per urimin "Devil"


Me qe nuk po tregon se cfar qenje je,ateher me duhet te hamendesoj,por nje gje eshte e sigurt,,qenke e veqant,,qenje hynore,,tani angel apo devil,,shiofim,,


Tani te pershendes une ty me kete kenge



__________________
Everything should be made as simple as possible, but not simpler!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2009 09:00
Anteu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Anteu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Anteu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Anteu Shto Anteu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Anteu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Anteu


Tani te pershendes une ty me kete kenge





falemnders per kengen tekstin e kenges ne veqanti... ja qellove

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2009 09:10
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Anteu
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/11/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 41

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


falemnders per kengen tekstin e kenges ne veqanti... ja qellove



Me nder qofsh..

__________________
Everything should be made as simple as possible, but not simpler!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2009 09:26
Anteu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Anteu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Anteu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Anteu Shto Anteu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Anteu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendejte

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.