Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Ka njeri ne shtepi?
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Charlotte
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/02/2010
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 596

Angeldevil nje kureshtje e imja je f apo m?
Dhe mire se te gjeta.
Po rastesisht,kisha parkuar diku ketu afer dhe lexova ca gjera interesante.Kureshtja me solli x dore

Doja t'ju prsh me nje kenge,po spo di si ngarkohet nje video!

__________________
Bej c'fare them une,mos bej c'fare bej une!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 11:43
Charlotte nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Charlotte Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Charlotte (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Charlotte Shto Charlotte nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Charlotte nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Charlotte
Larg qofte e martuar,beqo beqo


............... Ene ti peme pa kokrra dole .............. s'ploteson asnje kusht ............. Po te le Kurtin ....... :aha :aha :aha ........... ene po shkoj ti hudh nje sy Deb ..............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:20
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Mireserdhe Charlotte.
Kalofsh mire ketu ne shoqerine tone.

Une jam Piktor

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:22
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Charlotte
Angeldevil nje kureshtje e imja je f apo m?
Dhe mire se te gjeta.
Po rastesisht,kisha parkuar diku ketu afer dhe lexova ca gjera interesante.Kureshtja me solli x dore

Doja t'ju prsh me nje kenge,po spo di si ngarkohet nje video!



po si femer e di veten plus dhe qe foto ne avatar femer eshte

beji copy embed code ne utube dhe beji paste te postimi shume e thjeshte

kalofsh mire knej

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:28
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Charlotte
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/02/2010
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 596

turll Pse kaq dobet ti zogu?S'duhet te jesh patjeter e martuar x te plotesuar disa kushte. Si duket je ne fazat e rritjes akoma

Piktor flm,
Kenaqesia e imja!

__________________
Bej c'fare them une,mos bej c'fare bej une!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:31
Charlotte nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Charlotte Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Charlotte (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Charlotte Shto Charlotte nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Charlotte nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

tak tak lejohet hyrja ne kete shtepi pas nej largimi te gjata?

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:35
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Charlotte
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/02/2010
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 596

comja patjeter,urdhero dera eshte hapur x te tere
Te prsh dhe mire se u riktheve

__________________
Bej c'fare them une,mos bej c'fare bej une!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:40
Charlotte nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Charlotte Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Charlotte (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Charlotte Shto Charlotte nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Charlotte nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha comja
tak tak lejohet hyrja ne kete shtepi pas nej largimi te gjata?
Come, andej nga mejhonja te presim pa lajlelule,
Meqe je e vjeter ketu ne forum, futju iher lokalit, qe kur te vijne dynjaja mbrama te kenaqen tuj kujtue kohet e vjetra.
Charlotte, respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:46
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

me prit te mejhonja se erdha

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:50
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Charlotte
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/02/2010
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 596

Ku ndodhet kjo?Te vi dhe une te pij ndo1 gje,apo eshte me dyer te mbyllura?

__________________
Bej c'fare them une,mos bej c'fare bej une!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2010 12:55
Charlotte nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Charlotte Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Charlotte (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Charlotte Shto Charlotte nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Charlotte nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Ka njeri ne shtepi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.