Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Ketu Jam edhe Une Eja Edhe Ti... www.kosovari.ch
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lovee
Anetar i ri

Regjistruar: 19/02/2011
Vendbanimi: ne zemren e njerit
Mesazhe: 1

Ketu Jam edhe Une Eja Edhe Ti... www.kosovari.ch

Web faqja www.kosovari.ch lindi si nje ide e nje grupi Te rinjesh e cila u konkretizua Ne Oktober 2009 Ideja ishte qe
te krijohej nje hapesire mbarekombetare per diskutimin e problemeve te rendesishme me karakter te ndryshem te cilat shoqerojne shoqerine shqiptare dhe vendin tone pergjate ciklit te zhvillimit ekonomik, politik social e kulturor te tyre. Ne kete kontekst natyrisht qe nuk perjashtohen as trojet e tjera etnike shqiptare qe banohen nga bashkekombasit tane e veçanerisht Kosova. Pikerisht per te rrealizuar kete ide ideatoret dhe stafi i kosovari u fokusuan fillimisht ne temat qe trajtonin keto probleme. Nderkoh me publikimin e faqes ne direktori te ndryshme si dhe me shtimin dita dites te anetareve dhe vizitoreve, u zgjerua edhe numri i rubrikave duke i dhene mundesi gjithsejcilit te shprehte opinionin e tij ne temat perkatese. Web faqia kosovari.ch ka funksionuar dhe funksionon si nje faqe jo fitimprurese per kete aresye aktivizimi anetareve merr nje rendesi edhe me te veçante e domethenese. Anetaret e forumit kosovari.ch me aktivizimin e tyre kan mundur ta rrealizojne qellimin e krijimit te kesaj web faqeje, ate te krijimit te nje sofre te madhe mbarkombetare bashkebisedimi e komunikimi, ku ka vend per te gjithe bashkombasit kudo ku punojne e jetojne. Numeri i anetareve te shquar dhe aktiv eshte rritur dita dites te cilet çdo dite kontribuojne jo vetem ne mbarvajtjen e ketij forumi por edhe ne shtimin e larmise se temave. Mirkuptimi dhe harmonia ndermjet anetareve eshte nje nga tiparet e veçanta qe e karakterizon kete forum i cili suksesin e tij nuk eshte nxituar ta mase thjesht me shtimin e numrit te anetareve por me ruajtjen dhe konsolidimin e karakteristikave te tij. Nje karakteristike tjeter e ketij forumi eshte ruajtja e pavarsise saj. Ky forum nuk eshte leve e asnje force, organizate,grupimi politik apo fetar. Ketu sejcili shpreh dhe mund te shprehe opinonin e tij sipas bindjeve politike apo fetare qe ka. Sejcili nga anetaret ne menyre te natyrshme eshte bere pjese e jetes dhe vazhdimsise te ketij forumi ndaj pa frik mund te thuhet se ky forum tashme eshte i te gjithe anatareve. stafi i kosovari.ch shpreh rrespektin dhe vlersimin e tij per te gjithe anetaret e veçanerisht per anetaret aktiv te tij. Ju na jepni besimin se forumi yne do te jete akoma me i suksesshem .

__________________
pupupupupupu hahahahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shkurt 2011 21:57
lovee nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lovee Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lovee (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lovee't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lovee Shto lovee nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lovee nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Ketu Jam edhe Une Eja Edhe Ti... www.kosovari.ch

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.