Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

....


aspak....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2006 09:55
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
genco
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/11/2005
Vendbanimi: Pe
Mesazhe: 72

Po

Ka edhe at shume rendesi A!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2006 10:16
genco nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė genco Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me genco (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: genco Shto genco nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto genco nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mami e re
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 09/10/2006
Vendbanimi: shqiperi
Mesazhe: 35

dashuria ndjenja e pa varur prej askujt...........

Do ta besonit sikur t'ju thoja qe une jam 11 vjet me e vogel se im shoq??!!

E pavaresisht nga kjo diference(ne fakt jo dhe aq e vogel) nuk do te ishte e pa vertete t'ju thoja qe edhe pse kemi ato mosmarrveshje e konfliktet tona (si çdo çift tjeter ne fund te fundit) Kemi 6 vjet martese-2 femije te mrekullueshem__dhe me besoni kur ju them qe kemi nje harmoni e mikuptim te papare...........ndaj tani me ne fund e besoj qe mosha eshte thjesht nje iluzion--ajo qe ka rendesi eshte vetem lumturia ne çift e familje..

__________________
lumturija eshte vetem nje pike loti larg

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2006 17:03
mami e re nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mami e re Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mami e re (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė mami e re't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: mami e re Shto mami e re nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mami e re nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

Re: dashuria ndjenja e pa varur prej askujt...........

Citim:
Po citoj ato që tha mami e re
Do ta besonit sikur t'ju thoja qe une jam 11 vjet me e vogel se im shoq??!!

E pavaresisht nga kjo diference(ne fakt jo dhe aq e vogel) nuk do te ishte e pa vertete t'ju thoja qe edhe pse kemi ato mosmarrveshje e konfliktet tona (si çdo çift tjeter ne fund te fundit) Kemi 6 vjet martese-2 femije te mrekullueshem__dhe me besoni kur ju them qe kemi nje harmoni e mikuptim te papare...........ndaj tani me ne fund e besoj qe mosha eshte thjesht nje iluzion--ajo qe ka rendesi eshte vetem lumturia ne çift e familje..



me vjen shume mire per ju te dy......
dhe ju pergezoj qe keni thyer nje tabu......
dashuria mbi te gjitha.................kur ekziston ajo asgje tjeter ska vlere...

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2006 17:47
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

dashuria nuk pyet per moshe..por per mua ka shume rendesi dhe do e perferoja dike me te madh se une..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2006 18:42
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Re: a ka rendesi mosha??

Po ka rendesi mosha. C'do gje njeh moshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2006 02:03
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

Po mosha ka rendesi. Ndjenjat ndoshta nuk njohin mosh, por jeta po.

Personalisht njoh nje rast kur gruaja eshte 26 vjet me e re se i shoqi.  Dhe sa ndenje lenduese qe eshte per ate grua kur i thone, eshte ky babai jot? Dhe une e kam bere kete gaf kur kam pare fotografit e asaj shoqes i kam thene po ky babi? dhe e pashe sa shume u prek ajo, dhe e di qe eshte penduar, pasi jeta eshte e gjate, jo nje vit apo dy. Ajo eshte ne moshen qe do te kete familje femije e te ardhme, ai eshte ne moshen te rrij shtrire e ka dal ne pensjon ka nje vit.

Dhe pyetja ime eshte vertet ekziston dashuria ne keto raste apo jane interesat e tjera qe i bashkojne keta dy njerez qe me kalimin e kohes ndjejne "piety" (keqardhje, dhe dashuri) ? Ajo shpesh here shprehet se dua ta bej tim shoq te lumtur, pasi e vetmja gje qe i ka mbetur nga jeta jam une, cdo gje qe ka dashur, enderr, deshir e ka realizuar.  Por ajo personalisht ka kapercyer shume caste te jetes me hapa te medha, dhe tani eshte me teper si nje person qe jeton ne shtepi e kujdeset per te shoqin.

Si konkluzjon po mosha ka shume rendesi!

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2006 07:04
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SONY
Anetar i ri

Regjistruar: 17/06/2005
Vendbanimi: rumani
Mesazhe: 8

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dsc09518.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 94 herė.

Une kur isha ne fillim te fakultetit thoja qe duhet te martohem me nje mashkull qe eshte te pakten 10vjet me i madh se une se te gjithe moshataret me dukeshin me mendje kalamani.
Kurse tani jam e martuar dhe im shoq eshte 3vjet me i vogel. Arsyeja? Ishte shume matur ne vendimet e tij dhe me shfaqte besim e mbeshtetje. Dhe jemi sh te lumtur. Kemi dhe ne 2femije te bukur e te mrekullueshem

__________________
A friend in need is a friend indeed

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2006 16:38
SONY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SONY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SONY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SONY Shto SONY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SONY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Sony me jete kalamajt se i paske si drita

dhe ti me burrin shume cift simpatik dhe kombinoni..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2006 06:18
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Ne nje lidhje ka rendesi mirekuptimi dhe te ecurit ne te njejtin drejtim
kur keto te 2ja humbin atehere fillojne problemet.
Zemra shpesh here nuk njeh llogjike
dhe shume do te thoshin qe mosha ka rendesi dhe une bashkohem me ata. 
Eshte nje zgjidhje qe i ben jetes per gjithe jeten.
Mund te funksionoje ose jo eshte nje shans qe cdo kush mer.
Njoh shume qe partneri i tyre eshte shume me i madh
dhe cfare kam kuptuar eshte se dhe ti vjetersohesh me ritmin e partnerit

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2006 14:56
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:32 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.