Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

22 Shtator 2006 ::: 21:24
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko MesazhinPse ju meshkujt i keni inat femrat nevrike,nji e dyta,pse femra bahet nevrike?

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:26
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhinpersonalisht kam inat femnat histerike.....te dyten pergjigjuni vete...

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:34
agata
idealiste


Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Postime: 2981
Status: Offline

Modifiko MesazhinPse disa meshkuj jane me te lirshem me dashnoret, se sa me grate e tyre ne jete intime..?!!!

Modifikuar nga agata datė 22/09/2006 ora 21:44

 
Click Here to See the Profile for agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Shto agata nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:36
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhin....

Modifikuar nga tresh datė 22/09/2006 ora 21:45

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:44
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha agata
Pse disa meshkuj jane me te lirshme me dashnoret se sa grate e tyre ne jete intime..?!!!


Sepse Dashnorja s`te do per burre(dmth s`do te te mbaje te "lidhur");dhe ben qejf me te ne cdo lloj menyre,-pa e ruajtur fare

trupin e saj apo dhe shkaterrimin e saj moral.

ndersa gruaja eshte Familja.Ske deshire t`ia prekin asnje qime floku,me gruan nuk ben dot sex oral psh,apo sex anal,

apo me the te thashe-kafshime trupore-sepse mashkulli nuk deshiron ta ktheje gruan e tij ne kurve per boten;

ndersa me dashnoren i ben te gjitha(sepse nuk ndjen dhembshuri)

Dashnoirja s`te thote kurre JO sdua sex,

ndersa gruaja te thote Jo, sjam ne gjendje te bejme dashuri(sex)!

Ky eshte ndryshimi.

1-Dashnorja te jep liri veprimi ne cdo drejtim.

2-Gruaja te jep aq liri veprimi sa burrit-kurvar s`i mjafton.

 

Apo gabohem Tresh?

 

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:48
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha agata
Pse disa meshkuj jane me te lirshme me dashnoret se sa grate e tyre ne jete intime..?!!!


nooo. eshte e kunderta.
Grate jane te lirshme ne krevatet e dashnoreve dhe jo ne ate te bashkeshortit dhe kjo kryekeput (dmth tradhetia gruas) rrezulton nga mosafrimiteti dhe zbehja e lidhjes se bashkeshorteve.
Burrat nderkohe gjithmone jane te lirshem dac ne krevat e dac ne shesh, dac me bashkeshorten e dac me dashnoren.

Madje ne baze te ketij besimi ka dale dhe nje shprehje: Kush eshte ajo grua qe s'u kenaq ne krevat te dashnorit
Nuk kam pervoje me dashnore, por kam lexuar cdo gje te Artan Hasanit... lol (kete 'lol' e kuptojne ata qe e kan lexuar kete autor).

Dreqe, femrat e egra dhe nevrike nuk i do askush as per shoqeri leme per dashuri. :p (mgjthate duhen marre parasysh sadomazokistat ketu )

tresh sot dhe une jam ne qejf, hajde pyesni... para se te ja mbath per ne shtepi

Modifikuar nga cupka datė 22/09/2006 ora 21:56

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:49
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhinpo mashkull je ti GANGOOO

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:50
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Pse ju meshkujt i keni inat femrat nevrike,nji e dyta,pse femra bahet nevrike?


Dreqe yll.

Une hyj ne rrjeshtin e femrave nevrike.

Kam qene tip shume i qete;por duke u rritur transformohemi per mire apo per keq;dhe me ra lapsi mua.

1-Meshkujt i dashurojne me passion femrat nevrike(kaq kam kuptuar une).

2-Femra behet nevrike nga impulsiviteti, ndjeshmeria qe ka ajo per boten qe e rrethon, amjentin,shoqerine,familjen etj etj...

Kur jo gjtihcka shkon mire, femra mendohet gjate,-hahet me vetveten ,lodhet se kerkuari shpjegime ne vetvete,-dhe nga kjo pakenaqesi me boten apo familjen e shtyn ne nervozizem total.

Femra behet nevrike dhe ne momentet me te qeta te saj;psh dhe pasi ben dashuri.

Cdo ngacmim nervor i jashtem,(qofte dhe nej kujtim i hidhur)e nervozon tipin femeror-e brishte.

Dreqe do me shpjegime?

 

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:53
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha tresh
po mashkull je ti GANGOOO


Jo, por kam nje "liber-mashkull-njeri" ne shtepi qe sa here me cohet oreksi te zbuloj boten mashkullore "e zhvesh me lezet";

dhe sigurisht pergjigja ime nuk bie poshte. :p

 

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:54
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha GANGOO

Femra behet nevrike dhe ne momentet me te qeta te saj;psh dhe pasi ben dashuri.shiko se kjo bie kryekeput ne kundershtim me shpjegimet shkencore ne lidhje me qetesine qe bie trupi pas seksit. Shife edhe ihere nji kyt muhabet... (tresh a e thash mire ne dialekt tan nji kyt fjaline e fundit?)

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 14:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen