Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

22 Shtator 2006 ::: 22:09
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Balerina

Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?Sepse, instiktivisht femra kerkon me shume sesa nje perqafim apo puthje ne faqe.

(Dmth,jane femrat ato qe s`mbajne dot shoqeri te gjate me meshkujt.)

Ju pershendes gjithashtu.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:10
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Balerina

Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze? 

 

Sepse mashkulli shef nga poshte fmera shef nga lart dhe nuk perputhen shikimet,qe e kane fajin gjithmone si pikenisja

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:10
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhinma hoqet frymezimin se ne vend qe me u pergjigje me dush me lexu pergjigjet tuja.... neser neser....

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:11
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha tresh
bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


qinez apo ameriqons, eh, jane thyer barrierat tani. Te tere jemi... partnere potencial
Pastaj une doja te te jepja imazhin e thjeshtesise se gjerave, kaq.

Tresh, nadjen e mire per sonte, lexohemi nga java tjeter.

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:12
Demokrate4ever
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Postime: 4434
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha tresh
bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


hahahahahaahhahha me ken e kinezit i del punetor ,por mos te takoje e ndonjerit nga gr i bialalit..

pyetje per meshkujt:

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen?

 

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Click Here to See the Profile for Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:12
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhine kam kape....sjam aq budalle.....po Kinez-mandarin ka me te dale

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:13
Balerina
Rose of Silence


Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Postime: 1525
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha GANGOO


Sepse, instiktivisht femra kerkon me shume sesa nje perqafim apo puthje ne faqe.

(Dmth,jane femrat ato qe s`mbajne dot shoqeri te gjate me meshkujt.)

Ju pershendes gjithashtu.


Jo, ketu nuk jam dakort.
I ben nje nder meshkujve dhe opa, cdo gje ndryshon...pastaj detyrohesh qe te behesh e keqe me to, se nuk marrin vesh...pastaj ia ngjisin perseri fajin femrave.
Eshte mashkulli ai qe nuk e pranon shoqerine me femren, dhe eshte femra ajo qe beson ne shoqeri seksesh te kunderta.

 

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Click Here to See the Profile for Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Shto Balerina nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:14
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen?pergjigjuni femna

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:17
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
[font=Verdana][size=2]


 

Gango me perjashtim te seksit anal,gjithe te tjerat do ja baj burrit,ca domethan me kete tani ti femra shqiptare qe i ban kto gjana dhe femra e huj ashte kurve?

.Je gabim motra ,mos u marto me idiote se ta paskan mush menjen keq per moral ..Burri te do kurve ne krevat dmth pershtatja ne seks dhe kjo pershtatje nuk eshte e percaktume gru apo dashnore qofsh,seksi eshte seks.

Love you gango.Dreqe,i sekonde prit te flasim drejt.

S`menjanova rraca etnike(shqipe apo te huaja);

po flisnim per burrat dhe grate(dmth, rastet e cifteve qe tradhtojne)

Asht e vertete qe burri te do per "kurve ne krevat" dhe ansjelltas"gruja te do per kurvar ne krevat";

por kur lind tradhetia mes ciftit(qofshin kurvaret ma te medhenj ne bote);

sejcilli jep shpjegimin moral-ndonse skane aspak moral!

1-Gruaja ka vend te percaktuar ne Familje.

2-Dashnorja aq qe diskutohet ne Familje.

 

Pra, kush ka me vlere?!Gruaja apo dashnorja?!

Me cilen ledhatohen me shume meshkujt?-Me dashnoren sigurisht.

Mundesisht per hater te dashnores, keqtrajtojne dhe gruan. :p

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:20
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever


hahahahahaahhahha me ken e kinezit i del punetor ,por mos te takoje e ndonjerit nga gr i bialalit..

pyetje per meshkujt:

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen? 

hm, kushe-hahaahahahahahahahaha.

Meshkujt nuk ndjejne puthjen, por terbimin exitues "te pasqyres se rruar femerore",-hajde merre vesh ti ca kam thane,-hahahaahahahahahahaha. :p :p

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 15:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen