Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Do te doja......
Gjithsej 43 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

27 Tetor 2006 ::: 20:55
buzeqeshja
studente


Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Postime: 3155
Status: Offline

Modifiko Mesazhinhahahaaahhaa shume atiola


do te doja qe ne kete bote te gjithe njerzit te ishin te lumtur

 

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Click Here to See the Profile for buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2006 ::: 16:31
bucimakja
Veteran ne forum


Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Postime: 1887
Status: Offline

Modifiko Mesazhindo te doja te udhetoja perreth gjithe botes.........

 

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Click Here to See the Profile for bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Shto bucimakja nė listėn e monitorimit
 
04 Nëntor 2006 ::: 11:46
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko MesazhinDo te doja qe te isha ndryshe.........

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
05 Nëntor 2006 ::: 19:12
Katilesha
.


Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Postime: 12531
Status: Offline

Modifiko MesazhinDo te doja qe te isha Perendesha  e Dashurise...!

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Shto Katilesha nė listėn e monitorimit
 
06 Nëntor 2006 ::: 15:27
atiola
Veteran ne forum


Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Postime: 1875
Status: Offline

Modifiko Mesazhinne keto caste do doja te isha diku larg larg ku nuk jeton njeri dhe te ulerija me gjithe forcen qe kam

 

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Click Here to See the Profile for atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Shto atiola nė listėn e monitorimit
 
06 Nëntor 2006 ::: 15:29
SEXI
*BIZNESMENE*


Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Postime: 3939
Status: Offline

Modifiko MesazhinDo te doja te fluturoja, te shkoja kudo dhe te shihja gjithçka....

 

__________________
* HA...PI...RRI *

Click Here to See the Profile for SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Shto SEXI nė listėn e monitorimit
 
06 Nëntor 2006 ::: 18:00
skunkanansie
?!


Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Postime: 651
Status: Offline

Modifiko MesazhinDo te doja te bisedoja me dike deri ne infinit rreth kohes se ikur te.....

 

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Click Here to See the Profile for skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit
 
06 Nëntor 2006 ::: 19:56
atiola
Veteran ne forum


Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Postime: 1875
Status: Offline

Modifiko Mesazhindo te doja ta ndryshoja komplet domethenien e jetes sime sikur te mund te filloja cdo gje nga e para do te doja qe aty mos te ekzistonte njeri tjeter pervec teje

 

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Click Here to See the Profile for atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Shto atiola nė listėn e monitorimit
 
06 Nëntor 2006 ::: 22:21
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin........... do te doja ........... te kisha ketu .......... prane meje .................


te puthja buzet e tua .......... syte e ty ........... te lozja me floket e tua .....


dhe te te thoja se sa shume .......... Te dua .............

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
07 Nëntor 2006 ::: 03:36
Goku
Veteran ne forum


Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Postime: 1040
Status: Offline

Modifiko MesazhinDo te doja shume sikur ta ktheja kohen pas...te perjetoj ato caste per paharrueshme qe kam kaluar...

 

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Click Here to See the Profile for Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Shto Goku nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 14:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 43 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Do te doja......

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen