Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Mendimet tuaja mbi Rregulloren e Forumit!
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Kur ti thua; nuk behem idjote me zor....ketu ti ben gabimin tjeter trashanik, sepse akuzon stafin se po perpiqet te beje ''idjot'' te gjithe forumin, ndersa ti e nxjerr vetem me zor si te zgjuar, me shume se te 9 mije anetaret e tjere qe ka forumi.
Kur thua; nuk behem idjote me zor, ketu ke fyer te gjithe anetaret e forumit, qe sipas kesaj llogjike qe ti po perdor ketu...ata qenkan te berit idjote me zor, kurse ti me e zgjuara reagon, duke ngritur veten gjoja......dhe duke fyer ata.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 19:04
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha Klodel


Juve nuk lodhem por s'mundem pa thene dy fjale se s'me le krenaria. idiote dhe budallaqe me zor nuk behem dot. S'i kam duruar asnjehere ca gjera dhe s'kam ndermend t'i duroj.



Ja ku e ke gabimin e dashur Klodel.
Gjyko me shume, pastaj fyej te 9 mije anetaret qe ka ky forum.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 19:05
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Per rregulloren kam kurajo dhe kompetence te flas pasi kam dhene mendimet e mia per hartimin e saj. me nej fjale jam bashkhartuese.

Lidhur me cilesimet e mia, ishin nje nga menyrat ( e pervetesuara prej teje) per te te bere ty te reflektosh se cfare vazhdon te besh gabim dhe cfare te ben dem per shendetin, meqenese metodat e mia te meparshme private apo publike nuk funksionuan dhe rezultuan ne "krijimet e tua" forumore etj etj.

Une jam shkeputur fare u riktheva te them ca gjera me te cilat nuk jam dakort. Por gjithnje nese ke ankesa ndaj meje, ke forcen e butonit, mundesh t'i fshish denoncosh modifikosh, fare e thjeshte, ose hap ndonje sondazh per perjashtim. t'i ka dhene kushtetuta te drejtat. Si t'ja bejme kur pushteti jot eshte i pakufizuar dhe shperdorohet... S'mbetet vec te ngreme zerin edhe pse me vetedije te plote se cfare komentesh do pasojne.

PS: kontinenti per te mos bastardu muhabetin me tej, sic edhe eshte zakon po e mbyll. fjalet e mia interpretoji si te duash. Une kam per borxh te shpreh mendimin tim.

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 19:10
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Jo jo, e para punes, ti vete pranon qe qenke shkeputur, pastaj thua se; u riktheva te them ca gjera me te cilat nuk jam dakort.
Tek fjalia e me siperme jane dy mendime te cilat nuk shkojme me njeri tjetrin apo jo?
Une kurre nuk kam hapur asnje sondazh per perjashtimin e njerzve....sepse kjo gje nuk me pelqen. Ne kete pike nuk ngjajme me njeri tjetrin, sepse ti i ke patur ato deshira e jo une dhe, ke hapur sa e sa sondazhe qe te perjashtohen anetaret. Me pas, po ketyre anetareve u je servilosur neper private qe te ndjekesh parimin e brain washit te cilin e dashuron aq shume.
Ke fakte ti qe flet per ate qe e quan ''shperdorim pushteti'' ?
Me flani, por ju vetem shpifni, si zakonisht.
Por kur ke folur per ''ngritjen e zerit'' si ta kuptoj qe diku tjeter ke thene qe ''jam shkeputur fare dhe erdha vetem te them ca gjera'' ? (!)

Kurse per fyerjen ndaj te gjithe forumit qe fole e the qe ; nuk behem idjote, sikur nuk te pelqeu te japesh asnje pergjigje.
Mundesisht jepni nje pergjigje ju lutem.

Mendimin tend ta shprehesh qe cke me te....por, mos fyej njerzit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 19:18
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Kam filluar te kuptoj se forumi perdoret per te komunikuar per ata qe nuk kane ... te komunikojne ne privat. A keni nevoje per publik qe mos shaheni apo si? Flisni privateve se s'ka kuptim te shkruani vetem ju te dy 10 mesazhe brenda 1 ore.

P.s. Nuk kam asnje mendim per rregulloren. Nuk kam nerva per te tani.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 20:25
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Jo jo, ne privat nuk flasim.
Kaq ishte.
Pikerisht per mos sharjen shkrova ne kete nen forum.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 20:32
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Kam filluar te kuptoj se forumi perdoret per te komunikuar per ata qe nuk kane ... te komunikojne ne privat. A keni nevoje per publik qe mos shaheni apo si? Flisni privateve se s'ka kuptim te shkruani vetem ju te dy 10 mesazhe brenda 1 ore.

P.s. Nuk kam asnje mendim per rregulloren. Nuk kam nerva per te tani.



O Faje te ka rene rasti te te shkruajne ndonje here ne privat ty? Shpresoj qe jo.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 20:39
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha juve


O Faje te ka rene rasti te te shkruajne ndonje here ne privat ty? Shpresoj qe jo.



Me ka rene rasti mua juve, (me tu hap oreksi) dhe pasi e denoncova kete mp tek moderatoret, m'u pergjigjen me ironine me te madhe, "Nuk mund te marrim asnje mase ndaj ketij anetari, se konsiderohet mp dhe ato jane private , ku seicili mund te shkruaj si ti doje qejfi, biles edhe me fjalet me te ndyra qe permban fjalori."

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 21:10
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Kam filluar te kuptoj se forumi perdoret per te komunikuar per ata qe nuk kane ... te komunikojne ne privat. A keni nevoje per publik qe mos shaheni apo si? Flisni privateve se s'ka kuptim te shkruani vetem ju te dy 10 mesazhe brenda 1 ore.

P.s. Nuk kam asnje mendim per rregulloren. Nuk kam nerva per te tani.



me fal po mendimet per forumin dhe rregulloren nuk do i shkruj privateve. ndaj dhe nderhyrja jote eshte fare pa vend. se ka deshire pala replikuese ta beje cdo gje personale, sikur te jete pronari, nuk eshte faji im. pastaj pse shqetesohesh ti, a keni zgjedhur zedhenes te te gjithe moderatoreve? me vota eshte zgjedhur. hopefully. ups fjala angleze.

naten e mire.

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 21:45
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Klodel me fal qe po nderhy por nuk po e kuptoj mire kete problemin tend, mbase eshte dhe ora e vone dhe lodhja e dites, por ti e ke hallin me rregulloren apo me Kontinentin pse eshte vere moderator? Sepse nuk e kuptoj mire.

Sepse ti ke filluar te ankohesh qe diten qe ai hyri ne forum dhe akoma vazhdon e ankohesh por me replika te ndryshme.

Dhe kur thuan (ju pushteti qe e votuat), c'fare do te thuash me kete? Qe stafi eshte cmendur qe futi nje anetare si Kontineti i cili nuk ka pike rrespekti ndaj aneterve (sipas teje).
C'do anetare mund te beje kerkese per moderim dhe propozimet hidhen ne staf, sic e din mire dhe ti dhe kur sondazhi del pozitiv kandidati hyn direkt ne staf.
Tani se ty s'te pelqen menyra e komunikimit te Kontinentin dhe 1000 te tjerve i pelqen, c'fare faji ka stafi ne kete mes?????????????

Nese doni te komentoni rregulloren, bejeni ne menyre qe problemet personale te rrijne jashte kesaj teme sepse me duket sikur jemi kthyer 1 vit mbrapsh po me te njejta "muhabete".

Te gjithe kemi antipatite tona ne forum, por kjo s'do te thote qe une te dal ne shesh e te bertas me te madhe se filanin e urrej.
Mua p.sh mund mos te me pelqeje gjysma e stafit, por jam perpjekur qe gjerat personale ti lej jashte dhe te permiresoj ate c'fare eshte e mundur.

Mbase mund te dukem sikur po mbroj nje moderator por ta siguroj qe edhe Kontinenti ka anet e tij negative, ashtu sic i ke pasur dhe ti kur moderoje, dhe ashtu sic i kemi te gjithe. Asnjeri nuk eshte perfekt ne kete bote.

Edhe icik me qete here tjeter se s'jemi ne lufte.


__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 23:52
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Mendimet tuaja mbi Rregulloren e Forumit!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.