Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

30 Dhjetor 2006 ::: 20:32
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

Po e hap kete teme per ata qe se kane problem te tregojne se ke kane ne listen e monitorimit dhe pse jo edhe ne listen injorimit, pa mashtrime
Tashi si teme eksperiment duket, por ta shohim sa do ece

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
30 Dhjetor 2006 ::: 20:42
Vlonjati99Tave
Arrakat


Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Postime: 2169
Status: Offline

Modifiko Mesazhinti vlla ke ndonje?

 

 un skam njeri per vete...  se sua pertoj per sharje :p

 

gezuar vitin  e ri edhe per shum vjet

 

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Click Here to See the Profile for Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit
 
30 Dhjetor 2006 ::: 20:47
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinKu je Kota
Gezuar edhe ti(mos del nga tema)
Une do i tregoj me vone se i kam edhe une nja 2-3 kokrra ne listen e monitorimit.
Kurse per listen e injorimit sma merr mendja se do e perdor ndoj here. E para se sdo ta kisha lene punen te shkonte deri aty sa te fusja diken ne listen e injorimit dhe e dyta se jam shume kurjoz.
Kota, hajt na e thuj ke ke tashi tek lista, mos na ban si djale i ndershem

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
30 Dhjetor 2006 ::: 21:14
Admirali
ITSD Engineer


Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Postime: 2298
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

...

Ne liste monitorimi nuk mbaj kend, pasi mendoj se nuk eshte e drejte "ti pergjoj" anetaret per ate qe bejne. Me mjafton fakti qe ka forumiste qe nuk pertojne te denoncojne dicka qe nuk shkon, dhe kjo eshte mese e mjaftueshme per mua, pa harruar te fus dhe koleget moderatore qe merrem me kete pune.


Ndersa, po per shkak te detyres qe kam, nuk mund te fus asnje ne liste injorimi sepse me duhet te verifikoj sa here qe ka ankesa per dike, dhe po ta kisha ne injorim, nuk do mundja ta beja nje gje te tille.

 

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Click Here to See the Profile for Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Shto Admirali nė listėn e monitorimit
 
30 Dhjetor 2006 ::: 23:04
Vlonjati99Tave
Arrakat


Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Postime: 2169
Status: Offline

Modifiko MesazhinLezhjani, mire  vlla ca te bejme, rritemi

 un skam as  ne  injorim as ne monitorim.. ( se  qepare  sdola nga tema )

pra ne  injorim nuk mbaj.. se ush do au iu.. ja kthej me  au iu.. ne monitorim..  jo e jo.. po ngelem per  ne  forum   vajj halli jetes  reale.. lol

 

 

ciao

 

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Click Here to See the Profile for Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit
 
30 Dhjetor 2006 ::: 23:24
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinLezhjani, sapo te hoqa nga lista e zeze, hahahaahahahahahaha
S`din me hap tema ti grupi jo:p

Nuk kam anetare as ne liste monotorimi as ne liste ignorimi.
Ndersa ne listen e zeze deri ne kete moment te pata ty:p

ps:-Gezuar Vitin e Ri 2007 Kota.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
30 Dhjetor 2006 ::: 23:43
Vlonjati99Tave
Arrakat


Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Postime: 2169
Status: Offline

Modifiko Mesazhingezuar  hon..

 

 

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Click Here to See the Profile for Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit
 
31 Dhjetor 2006 ::: 01:09
Lela_Dr
** dream **


Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Postime: 9456
Status: Offline

Modifiko MesazhinPerosnalisht ne listen e monitorimit kam mbi 20 veta. Jane personat qe adhuroj ne kete forum.

Kurse ne listen e injorimit skam asnje anetare, sepse s'kam pasur motiv te te injoroj dike.
Me pelqen te lexoj mendimet e te gjithve.

 

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Click Here to See the Profile for Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit
 
02 Janar 2007 ::: 19:39
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinHahaha, sa politikan ju mer cuna dhe goca !
Lejini dokrrat dhe na sillni emra ketu....vetem Shqiponja e bardhe e dha nje emer edhe ate per faqe te zeze

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
08 Janar 2007 ::: 13:48
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko MesazhinNe listen e monitorimit kam vetem tre veta,ndersa te injorimit asnje.
Duhet te shtoj dhe ca ne monitorim por skam pasur kohe !!

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 14:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen