Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

21 Korrik 2009 ::: 22:16
agata
idealiste


Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Postime: 2981
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha turll


Ti e di ku te me gjesh ............Po po... vendbanimi; verdalle :p

 

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Click Here to See the Profile for agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Shto agata nė listėn e monitorimit
 
21 Korrik 2009 ::: 22:23
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha agata


Po po... vendbanimi; verdalle :pNjoh nje person qe eshte identike si ajo ne avatarin tend. Para disa vjetesh ishte idhulli i meshkujve ne tirane .........

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
21 Korrik 2009 ::: 23:49
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
22 Korrik 2009 ::: 00:25
kotka
.....


Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Postime: 3612
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtoripse te djeg miza me xhan

Modifikuar nga Fajtori datė 22/07/2009 ora 10:15

 

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Click Here to See the Profile for kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Shto kotka nė listėn e monitorimit
 
22 Korrik 2009 ::: 02:15
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kotka


pse te djeg miza me xhanRrofsh o kotka ku e gjete kete mjeshtrin. Me dhjet ki mua. o po qysh?

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
22 Korrik 2009 ::: 02:20
kotka
.....


Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Postime: 3612
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha cedrus


Rrofsh o kotka ku e gjete kete mjeshtrin. Me dhjet ki mua. o po qysh?nuk e gjeta une o e gjeti faja dhe mua me shkrin, nuk ka tjeter eshte valut

 

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Click Here to See the Profile for kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Shto kotka nė listėn e monitorimit
 
22 Korrik 2009 ::: 14:34
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kotka


nuk e gjeta une o e gjeti faja dhe mua me shkrin, nuk ka tjeter eshte valutMoj motra, po per plazhin si i behet sot se na mbiti shiu.

Une ke mejhonja do perfundj ja sa te gdhihet njehere mire.

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
16 Gusht 2009 ::: 23:33
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinTashi von kam fut disa person ne liste te bardhe, se ne te zezen nuk kam kend....por padashje e kam shtyp butonin, se di sesi ndodhi

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
26 Gusht 2009 ::: 01:38
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko Mesazhin


Ndrysho Listën e Monitorimit

Për të hequr nga lista një anëtar mjafton të fshihet pseudonimi i tij. Për të shtuar një anëtar në listë mjafton të shkruhet pseudonimi i tij në një nga kutitë bosh.

Për të parë një listë të gjithë anëtarëve kliko këtu
Kaq.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
15 Shtator 2009 ::: 14:42
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinKam 4 persona ne listen e monitorimit. Kam ndermend te fus dhe nja dy.
Liste injorimi as qe behet fjale tani per tani. :p

Modifikuar nga Deb* datė 19/01/2010 ora 14:11

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 13:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen