Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Video Fituese Live e YouTube ...
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

29 Mars 2010 ::: 20:19
Roi
Drift in and out....


Regjistruar: 21/04/2009
Vendbanimi: Shkretetire
Postime: 786
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Shifeni kyt me bilardo !
Wow !!!!

S'e kisha pare ndonjehere me pare kete videon !!! Te thuash qe eshte spektakolare e fantastike,eshte pak !!!! Super ...i madh ky tipi,shume shume i zoti...i mbinatyrshem...duket dhe goxha i ri !!! Sidomos ato goditjet me thithje e me hark i vdiska fare !!

 

__________________
Si sta come d'autunno sugli alberi le foglie !

Click Here to See the Profile for Roi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi Shto Roi nė listėn e injorimit Shto Roi nė listėn e monitorimit
 
04 Prill 2011 ::: 11:23
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinFootball boy - e papame

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
04 Prill 2011 ::: 11:31
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinvertet talent i papare, po ne shqiperi femijet do i kishin thy kmbet ktij se nuk e kishin lene me ba pordha aq shume. dhe mire do ja kishin ba

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
04 Prill 2011 ::: 20:27
lorie
you fascinate me...


Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Postime: 3134
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

ate videon

Battle at Kruger a kisha pare me pare. Vertet e bukur.

 

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Click Here to See the Profile for lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Shto lorie nė listėn e monitorimit
 
10 Prill 2011 ::: 16:31
amor alucius
Ennology


Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Postime: 7606
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Vidjoja e vrasjes se Imelda Marcos, gruas se presidentit te Filippine...C'skene makabre. Por mesa di une kjo e ka mbijetuar atentatin, eshte gjalle akoma.

 

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Click Here to See the Profile for amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Shto amor alucius nė listėn e monitorimit
 
11 Prill 2011 ::: 03:25
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha amor alucius

C'skene makabre. Por mesa di une kjo e ka mbijetuar atentatin, eshte gjalle akoma.

po cfar lesh bodyguardesh paskan qene kta! burri o botes nxjerr thiken ngadale i afrohet viktimes sikur po i ben dance para vdekjes, kta vetem shikojn.
dhe ai kameraman si mund t'i qendroje impulsi ta filomoje dhe mos ta marri kameren tja plasi ne koke. shume intense kjo video

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
14 Prill 2011 ::: 17:11
lost_soul
going nowhere..


Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Postime: 2692
Status: Offline

Modifiko MesazhinNuk e di pse paskam respekt per kete killerin.
Cfare vendosmerie gati ritualiste qe ka!
Vallezim funeber.

 

__________________
Walking the drunkard's walk...

Click Here to See the Profile for lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Shto lost_soul nė listėn e monitorimit
 
18 Korrik 2011 ::: 14:08
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinKyt video sapo ma trgoi nji shok

Modifikuar nga lezhjani-82 datė 11/11/2011 ora 12:13

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
11 Nëntor 2011 ::: 12:10
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Shifeni kyt qe gelltit gjerat dhe i nxjerr prap te paprekura

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
11 Nëntor 2011 ::: 13:23
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinWow lezha, crazy weirdo people ka kjo bote!

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 13:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Video Fituese Live e YouTube ...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen