Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare po te mundon ne keto momente?
Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

10 Dhjetor 2009 ::: 01:55
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Talking Re: .......

Citim:
Po citoj ato që tha _zidan_
cte duhet ty cpo mendoj un apo rime rime e hapim tema lol

Hapi syte Zidan, , ( megjithse shko fli njehere se atje tek ty vajti 3 e mjesit,  pastaj hajde e sugjero!)

Tema eshte "Cfare po te Mundon, e jo mendon."

Ti njeri ke Feelings? Ndenja? Doemos duhet te te mundoje dicka, per mire apo per keq.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
17 Dhjetor 2009 ::: 00:26
_zidan_
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 23/08/2008
Vendbanimi: France
Postime: 31
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

mhhhh

po tani me mundoveeeeeeeee nejse mendoj se e 10va lololol

 

__________________
mos dashuro ate qe eshte e persosur, por persos ate qe do

Click Here to See the Profile for _zidan_ Vizito faqen personale tė _zidan_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _zidan_ Shto _zidan_ nė listėn e injorimit Shto _zidan_ nė listėn e monitorimit
 
22 Janar 2010 ::: 23:19
SmoKer
heavy ...


Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Postime: 2511
Status: Offline

Modifiko Mesazhingjumi

 
Click Here to See the Profile for SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Shto SmoKer nė listėn e monitorimit
 
24 Shkurt 2010 ::: 10:28
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14604
Status: Offline

Modifiko Mesazhinjam ne dileme te dal nga shtepia apo jo

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
24 Shkurt 2010 ::: 10:39
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
jam ne dileme te dal nga shtepia apo jo


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japesh

 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
24 Shkurt 2010 ::: 10:42
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14604
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japeshqesh ti qesh po mu fiksua e mua tani ....


po normal me taka se po shkoj ne zyre smund te shkoj me atlete atje

perdor 1 shprehje une cike banale por po e them q... nenen nje here kena me vdek ..

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
24 Shkurt 2010 ::: 10:49
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil

perdor 1 shprehje une cike banale por po e them q... nenen nje here kena me vdek ..Futi dhe 1 shishe whisky mos e vrasesh mendjen.


P.s. perdor 1 shprehje shkenca: profezia qe vete-realizohet (self-fulfillinf prophecy)

 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
24 Shkurt 2010 ::: 10:57
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14604
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Futi dhe 1 shishe whisky mos e vrasesh mendjen.


P.s. perdor 1 shprehje shkenca: profezia qe vete-realizohet (self-fulfilling prophecy)o kinez sthashe qe do realizoj profecine por thashe qe sjam frykse ...

do dal ore e qe tani bile

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
24 Shkurt 2010 ::: 14:10
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japesh


Une e kam me mire te ngas me taka se zbathur. Zbathur coroditem fare.
Ne keto momente me mundon fakti me cfare t'ja ve emrin drekes.

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
24 Shkurt 2010 ::: 14:24
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Debora*

Une e kam me mire te ngas me taka se zbathur. Zbathur coroditem fare.
Ne keto momente me mundon fakti me cfare t'ja ve emrin drekes.Ne mense dikur vinin emra francez, dukej sikur po haje pjata madheshtore. Ne i quanim "rest de ier alla besciamelle" (mbetjet e djeshme me beshamele)

Provoje dhe ti, do besh figure te mire.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 15:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare po te mundon ne keto momente?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen