Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tatuazhet ....... !?
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

25 Nëntor 2010 ::: 22:30
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Glaukus
mmmmmmmm

.... neper banka vendosin police qe ta ruajne, neper shtepi mbajne qen ( pastor a ku di une ) po per ta rujt shtepine,
kjo ka zgjedh ... sa tjetra ka marr dragua per ta ruajtur
kujdes me r-te shoku se po i jep ronci dragonit.
kam pare nje tatu peshk brenda dandellave , ishte dicka e vecante.

per ne teme: nuk me kane terheq ndonjehere tatuazhet e nuk besoj te zhgarravitem. ah po , do kisha shkrujt emrat e cunave diku po kom frike me shtu popullsine masanej nuk ka mo vend .

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
25 Nëntor 2010 ::: 22:36
cecilia
Adoleshente


Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha al74


kujdes me r-te shoku se po i jep ronci dragonit.
kam pare nje tatu peshk brenda dandellave , ishte dicka e vecante.

per ne teme: nuk me kane terheq ndonjehere tatuazhet e nuk besoj te zhgarravitem. ah po , do kisha shkrujt emrat e cunave diku po kom frike me shtu popullsine masanej nuk ka mo vend .

Pse re z'boke pune tjeter ti po baj e pjell kalamoj

 

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit
 
25 Nëntor 2010 ::: 22:46
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha cecilia
Pse re z'boke pune tjeter ti po baj e pjell kalamojpasuri e patundshme Cec . nuk na la baba ciflig as pasuri nuk jemi tu von...
kshuqe bo kalamoj e shkruj tatuazhe per me majt men emrat

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
25 Nëntor 2010 ::: 22:52
cecilia
Adoleshente


Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha al74


pasuri e patundshme Cec . nuk na la baba ciflig as pasuri nuk jemi tu von...
kshuqe bo kalamoj e shkruj tatuazhe per me majt men emrat
T'i kom fal ci do mer te han te gjalle me gjithe lecka t'rrofshin tatuazhet ene ato s'do duken tamon se si do jet bo lekura gjithe t'rrudhme

 

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit
 
25 Nëntor 2010 ::: 23:01
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha ceciliaT'i kom fal ci do mer te han te gjalle me gjithe lecka t'rrofshin tatuazhet ene ato s'do duken tamon se si do jet bo lekura gjithe t'rrudhme


...do vdes pa mu rrudh lekura ri ...she she she

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
30 Janar 2012 ::: 20:58
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: barb roses woman tattoo.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 17 herė.- ky po mpelqeka fort

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
30 Janar 2012 ::: 21:09
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14604
Status: Offline

Modifiko Mesazhinulja me poshte xhinset me e pa tamam

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
30 Janar 2012 ::: 21:28
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

kom frik nga gjembat Einxhell

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
30 Janar 2012 ::: 21:44
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14604
Status: Offline

Modifiko Mesazhinpse mo iriq paska bo tatoo kjo

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
30 Janar 2012 ::: 22:09
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko MesazhinKliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: black flower tattoo on the upper leg.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 13 herė.eshte tatoja i bukur ... apo eshte vendi qe e ben te bukur ?!

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 13:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tatuazhet ....... !?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen