Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

22 Dhjetor 2010 ::: 00:44
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Post Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?

Ju pershendes dhe uroj te jeni mire te gjithe.

Me lindi ideja te hap kete teme, meqe jemi ne prag festash, dhe shumica nga ne pervecse dhuratave qe jep e merr, ndihmon financiarisht edhe familjen ( familjaret) qe nuk i ndodhen prane.

Nje pyetje kam vetem per emigrantet shqiptare, "I ndihmoni financiarisht familjaret tuaj? apo mendoni vetem per veten tuaj dhe kaq?"

Ju flm ne vazhdim.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
22 Dhjetor 2010 ::: 01:31
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinTani per tani shyqyr s'ma kane nevojen. Po i cova ndonje peshqesh te vogel, apo me raste ditelindjesh vetem per niperit, prinderit. Kaq.

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
22 Dhjetor 2010 ::: 09:05
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko MesazhinUn i bashkangjitem Deb..i kam ketu..e skan nevoj per ndihmen time ..me gjithate i dergoj atyre qe kam anej ..

pata nje hall tani..e i mbulova disa shpenzime..

+ qe jemi dhe nr i madh marshallah..spo ja dal dot me dhuratat i her

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
22 Dhjetor 2010 ::: 10:25
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinkur isha ne shqioeri i bera tju vij keq per mua
jua shojegova rrealitetin, ata qera benese nuk kane nevoje te paguajn, kafe pijn gjthe diten pa pune jane, liri te plote, vishen e mbathen mire gjoja, qe edhe mua me kritikuan qe isha ne xhinsa and old t-shirt...
kurse ne ktu po nuk paguam banesen jemi lypsa ne rruge te madhe.

hahah, kur shkova atje shume pak para u kam dhene.
mbasi i ktheva ua nisa nja 3mije dollar.

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
22 Dhjetor 2010 ::: 11:43
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinUne jam i varfer per vete ........... nuk me del te coj leke gjekundi ......................... .

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
23 Dhjetor 2010 ::: 23:53
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinKurt, ifije ma xhymerrt djal! Ata rrezik te kane dhane ty leke, -hahahahahahahahaha- sa bukur e ke lujt rrolin e fukarase.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
24 Dhjetor 2010 ::: 13:33
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko Mesazhin--Po ti o Enya con para andej nga Shkodra ?--Se ti je rich people.....

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
18 Janar 2011 ::: 16:05
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko Mesazhinme pare kam ndihmur kushri, tani jo, as qe ja vle.. gjithe jan mashtrusa dhe mos mirenjohes..

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
18 Janar 2011 ::: 16:07
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
--Po ti o Enya con para andej nga Shkodra ?--Se ti je rich people.....c'rendsi ka te jesh rich apo poor??? une dhe kur skam pasur i kam ndihmuar kusherit.. tani as qe flas me to, ne shqiperi jan interesaxhi, as qe ta dine per ndere, biles te marrin per budalla..

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
18 Janar 2011 ::: 16:15
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kurti
kur isha ne shqioeri i bera tju vij keq per mua
jua shojegova rrealitetin, ata qera benese nuk kane nevoje te paguajn, kafe pijn gjthe diten pa pune jane, liri te plote, vishen e mbathen mire gjoja, qe edhe mua me kritikuan qe isha ne xhinsa and old t-shirt...
kurse ne ktu po nuk paguam banesen jemi lypsa ne rruge te madhe.

hahah, kur shkova atje shume pak para u kam dhene.
mbasi i ktheva ua nisa nja 3mije dollar.
Me pikellove me ket post kurt me ca mund tndihmoj ?

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 15:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen