Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

18 Janar 2011 ::: 16:24
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orneMe pikellove me ket post kurt me ca mund tndihmoj ?
loooooool

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
21 Janar 2011 ::: 17:21
lorie
you fascinate me...


Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Postime: 3134
Status: Offline

Modifiko MesazhinUne jo.
Shkolla eshte shume e shtrenjte dhe eshte e veshtire ta paguash pa marre loans, (I refuse to get loans so I am counting the pennies).

 

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Click Here to See the Profile for lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Shto lorie nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 18:25
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha lorie
Une jo.
Shkolla eshte shume e shtrenjte dhe eshte e veshtire ta paguash pa marre loans, (I refuse to get loans so I am counting the pennies).good girl.
Jemi mesuar ne emigranet me dore ne kulete per cunat e hallove e gocat e xhaxhallareve, e kushrinjte e dyte nga ana e jemes se Zeqos, kot fare dhe ajo pune. Duhet pare dere e brenda. Jo se eshte gje e mire kjo, por kshu kan ardh punet.
Pervec familjes imediate te tjeret s'me hyn fare ne sy. Jam bere egoiste.

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 20:00
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinUne s'i jap leke grus ...... jo me te tjereve ................... .

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 20:13
Dulcis in Fundo
.. alola?


Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Postime: 4846
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AndreaPirelli
Une s'i jap leke grus ...... jo me te tjereve ................... .

Je diplomuar gje ne fiskulture ti??

Apo ncq..

 

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Click Here to See the Profile for Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 20:15
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Heyday

Je diplomuar gje ne fiskulture ti??

Apo ncq..Une 20 kile jam me gjith dyshek te lagur dhe ti .......... c'ne une me fiskulture .....................

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 20:19
Dulcis in Fundo
.. alola?


Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Postime: 4846
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AndreaPirelli


Une 20 kile jam me gjith dyshek te lagur dhe ti .......... c'ne une me fiskulture .....................


E o mire, s'guxon robi te beje nje pyetje...

(20? ghghgh )

Ne lidhje me temen, te vetmit qe do ndihmoja do ishin prinderit e mi. Shyqyr Zotit nuk kane nevoje per ndihme ekonomike, po edhe sikur te kishin s'do e pranonin kurre. Teper krenare.

 

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Click Here to See the Profile for Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 20:32
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AndreaPirelli
Une s'i jap leke grus ...... jo me te tjereve ................... .


normal, c'u be ketu, u lirua?

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 22:19
amor alucius
Ennology


Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Postime: 7606
Status: Offline

Modifiko MesazhinJo, tek une eshte e kunderta!

Citim:
Po citoj ato që tha AndreaPirelli
Une s'i jap leke grus ...... jo me te tjereve ................... .

Dikur kane pase qene ne mode llogarite e perbashketa por mesa duket asaj gruas tende s'i duket interesante te bashkoje gje me ty.

 

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Click Here to See the Profile for amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Shto amor alucius nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2011 ::: 22:54
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Jo, tek une eshte e kunderta!

Dikur kane pase qene ne mode llogarite e perbashketa por mesa duket asaj gruas tende s'i duket interesante te bashkoje gje me ty.Moda vazhdon te jete ......... po shyqyr zotit ketu kemi return policy ...............

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 14:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen