Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

20 Korrik 2005 ::: 13:08
Isra
.............


Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Postime: 2053
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Komplimentat qe do deshironin femrat....

(Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )

Faktikisht mua spara me pelqejne komplimentat, megjithate varet nga personi qe i thote, vecanerisht nese eshte nga ndonje qe i ben cdo dite: i shumzeoj me zero,

psh, mua me pelqen kur me thone.......
:sa e shkathet je mi dreq, ose kur me pelqejne gatimin....[/b]varet nga situata, spo me kujtohen tani

Po juve vajza, cilat ju pelqen

 

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Click Here to See the Profile for Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Shto Isra nė listėn e monitorimit
 
08 Janar 2011 ::: 10:13
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko MesazhinPrape vetem per femrat dhe kjo tema.


Ps: Tema e vjeter ketu:
http://www.forumihorizont.com/showt...=&threadid=8903

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
31 Maj 2011 ::: 13:58
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko MesazhinKam mare nje kompliment,mbrem, qe jam habit..

mund dhe te qaja, nese s'do ma shpjegonin.

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
05 Qershor 2011 ::: 13:28
Tucano
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 27/01/2011
Vendbanimi: Galapagos
Postime: 100
Status: Offline

Modifiko Mesazhinilaci me i mire per nje raport.. pak e rralle komplimentet vleresohen me shume

 

__________________
Ci vuole tutta una vita per capire che non č necessario capire tutto.

Click Here to See the Profile for Tucano Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tucano (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tucano Shto Tucano nė listėn e injorimit Shto Tucano nė listėn e monitorimit
 
06 Qershor 2011 ::: 05:07
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko MesazhinAi komplimenti qe thote --Amund te fusesh pak gishtin ne kafe se ka mbaru shqerin me kujtone mue , por edhe Sales nje barsolete dhe po e them meqense eshte evenimenti

--------Eshte shpejt si ato qe i ka qejf Charlota

--Njeri porositi nje pjate gjelle dhe kamarierja ja solli ,mirpo kamarieria e mbante pjaten pakez ters ,duke futur gishtin e madh ne gjelle .....

--I Thote ky klienti :--Po ti kete gjelle qe me sole e kishe fut gishtin ne gjelle ...!!!!!
-- I thote Kamrierja :--Po ku ta fusja ( gishtin ) ??
--I thote klienti :..Fute ne bythe .....
--Ja pret kamarierja :--Po aty e kisha

------Dhe kjo barolete kaq e brishte dhe delikate , me ate llogjiken e gishtit per sheqer mund te quhet kompliment ....por per Klientet- -hahahahahahahahahahahaha

-- Hajde komplimenta hajde -----

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
06 Qershor 2011 ::: 05:23
Endri
Moderator


Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Postime: 1496
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Komplimentat qe do deshironin femrat....

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri. ( Kjo ta shpif, te lutem mbaji duart te kafeja jote).

Ti gatuan me mire se nena ime. (She will fling out breakfast, Its the worst you will eat.!!). Femrat sot nuk dine te gatuajne.

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (Nje moment pa ty, mrekulli).

Ca jane keto komplimente koti? Mos me thoni ju goca qe eksitoheni kur nje burre ju thote keto.

Modifikuar nga Endri datė 06/06/2011 ora 05:30

 
Click Here to See the Profile for Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Shto Endri nė listėn e monitorimit
 
06 Qershor 2011 ::: 05:35
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinMos u huto Endri se te gjitha jane te vlefshme. Femra eshte qenie fleksibel. Varet nga mosha e mashkullit me te cilin shoqerohet. Po te dale me Raimondin do pranoje keto komplimente, me nje mashkull tjeter komplimente te tjera. Jo vetem nga mosha xhanem, varet nga shume faktore. Po sidoqofte, femra eshte qenie fleksibel, prandaj mos u habit qe shkon dhe me dike shume ndryshe nga ty... dhe pranon komplimenta qe ty (ose dhe mua) na duket outdated.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
06 Qershor 2011 ::: 05:55
Endri
Moderator


Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Postime: 1496
Status: Offline

Modifiko MesazhinFajtor, gjithe keto komplimente e vene femren ne qender te vemendjes si nje qenie qe eshte egotistical. Domethene, mashkulli duhet ti japi universin asaj. Duhet ti komplimentoj si gatuan edhe pse mamaja e tij ka me eksperience dhe gatuan me mire. Ti thoje qe une nuk mund te jetoj pa ty baby (qe eshte genjeshter). Se ai mund te jetoj dhe te kete nje happy spiritual dhe seksual life dhe pa ate. Une them me efektive jane komplimentet specifike (me pelqen vethen e tu) apo komplimentet e merituar.

Tani neqoftese meshkujt sic bere ti Faje e vertetojne kete menyre. Femra gjithmon do jete ne pedestal. Dhe do ta shikoj burrin e saj si her personal Santa Claus.

 
Click Here to See the Profile for Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Shto Endri nė listėn e monitorimit
 
06 Qershor 2011 ::: 06:31
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinKam pershtupjen se lartesia e piedestalit paramartesor eshte ne perpjestim te zhdrejte me thellesine e bodrumit pasmartesor. Po ta vesh re, sa me shume shoqeria ka qene maskiliste, aq me shume nure i thurte femrave.

Po prape, mos i hiq te drejten e piedestalit femres, sepse ne nje menyre apo tjetren, lart apo poshte, me hir a me pahir, prape do hipe. Qofte dhe per nje cast, prape do hipe. Fundja meshkuj dhe femra ne thelb nuk ndryshojme shume. Edhe neve ndjekim castet e piedestalit ku na hipin here pas here. Po rrime urte dhe bejme modestet qe mos biem ne sy qe kemi kete deshire te tille femerore.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
06 Qershor 2011 ::: 06:39
Endri
Moderator


Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Postime: 1496
Status: Offline

Modifiko MesazhinAtehere mos ti japim femrat barazi. Se ato nuk e duan vete. Dhe po ta kene nuk dine ca te bejne me te.

 
Click Here to See the Profile for Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Shto Endri nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 13:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen