Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

14 Qershor 2011 ::: 22:01
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: yammiiiiiiiiiiiiii

Citim:
Po citoj ato që tha sexy_guyt'hengsha stemen e benzitt hot hotPo elegante e kam..:p

Tipi makines dmth ( elegance) ..dhe kete e dike ee?

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
14 Qershor 2011 ::: 22:18
sexy_guy
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 12/06/2011
Vendbanimi: Ku tmund
Postime: 259
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Re: yammiiiiiiiiiiiiii

Citim:
Po citoj ato që tha lule


Po elegante e kam..:p

Tipi makines dmth ( elegance) ..dhe kete e dike ee?


yep eleganc 4 fenersh madje me goma mishi 4 x 4

 

__________________
Perfect.

Click Here to See the Profile for sexy_guy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sexy_guy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sexy_guy Shto sexy_guy nė listėn e injorimit Shto sexy_guy nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2011 ::: 20:17
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha lule


spo e zgjas mo ..

p.sh mu m'pelqen kjo shprehja jote, po me shum m'thon t'hongsha tkuqet..
per ... ato qe po menoj une e ke pas llafin

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
17 Qershor 2011 ::: 21:30
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukusper ... ato qe po menoj une e ke pas llafin
kuptova

vetem po ran rrypat e fustonit e ke ate chanc

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
20 Korrik 2011 ::: 12:50
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinwooooooooooooow

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
23 Korrik 2011 ::: 18:13
Iyua
Free Spirit


Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Postime: 1903
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha sexy_guy
4x4 do te thot te katerta gomat jan aktive meso pak nga makinat meso.


Kompliment i ri ky?

"Sa ma ke bo kofshen moj tu bofsha" kte perdor nje miku im dhe me shkataron duke qeshur kur e thot

 

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Click Here to See the Profile for Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Shto Iyua nė listėn e monitorimit
 
23 Dhjetor 2011 ::: 22:53
Ana1
Veteran ne forum


Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Postime: 823
Status: Offline

Modifiko Mesazhinmjafton te jete fjale e embel!

 
Click Here to See the Profile for Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Shto Ana1 nė listėn e monitorimit
 
01 Maj 2012 ::: 03:17
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin(Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )


sa kam qeshur me ket
ne fakt komlimentat qe kam marr une jan kshu

si gatuan nena ime sgatuan njeri

ti sdin a snje kemishe me ta hekuros

e ke lshu veten me je ba si gjyshe hahahha

sa her te kam afer trunin ma hell jashte hahha kjo e fundit jo kshu noshta po te pakten aq bukur si aty jo

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
25 Maj 2012 ::: 01:49
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinca desha me i shtu dhe pak ksaj temes se me erlli nje e qehsur e spo duroj

o mendoja po ca komplimetesh duan femrat te gjorat

un e kiam njerin gjithe jeten vetem un i jap komplimente ai kurr ne jet as per gjen me te vogel dhe ndonjeher kur i pelqej cik vetem me shikon kshu dhe thot po me dukesh sexi meeeeee i vetmi kompliment
ndersa mu ne anen time me ra goja gjithe kohes
ne fact e kam si zakon cti me pelqen tjua bej qefin njerzeve

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
25 Maj 2012 ::: 21:43
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko Mesazhinfemnes i thu qe je e zgjut ene e ke thy n'mes. me siguri do kete ma shume feeling me pasqyren.

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 15:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen