Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Duhet legalizuar droga???
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

04 Maj 2012 ::: 18:25
kotka
.....


Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Postime: 3612
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Duhet legalizuar droga???

Si mendoni juve???

Ne fund do jap mendimin tim.

P.S. Faje ose moderatori i zones ketu, nese eshte hapur nje teme e tille me pare, mund ta adoptosh tek te tjerat, nuk ka problem.

 

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Click Here to See the Profile for kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Shto kotka nė listėn e monitorimit
 
04 Maj 2012 ::: 20:26
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko Mesazhincileso ca lloj droge kotka se alkoli dhe duhani jane te legalizume.

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
04 Maj 2012 ::: 21:48
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6849
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha al74
cileso ca lloj droge kotka se alkoli dhe duhani jane te legalizume.


PO. Te gjitha llojet e drogave.
Dhe, Lazarati te shpallet: Kryeqyteti i Shqiperise.


p.s. N.q.se eshte fjala per ne Shqiperi. Se ne Bote eshte legalizuar ilegalisht, pavarsisht propogandes "luftuese"!
Eshte i njejte problemi si puna e zigares ku perfitimet e shtetit jane marramendese. Thjeshte, i bejne nje "lufte" sa per te thene, hajde se po bejme lufte kundra!

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
08 Maj 2012 ::: 19:03
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Postime: 599
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Duhet legalizuar droga???

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Si mendoni juve???

Ne fund do jap mendimin tim.

P.S. Faje ose moderatori i zones ketu, nese eshte hapur nje teme e tille me pare, mund ta adoptosh tek te tjerat, nuk ka problem.

mass po na prish tregun tash ky legalizimi i droges ne shqiperi....

 
Click Here to See the Profile for SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit
 
08 Maj 2012 ::: 23:01
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake


Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Postime: 2637
Status: Offline

Modifiko Mesazhin"'Kur thua "duhet" dmth nevoje

 

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Click Here to See the Profile for RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit
 
09 Maj 2012 ::: 09:43
eliz
Veteran ne forum


Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Postime: 1679
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Vizioner


PO. Te gjitha llojet e drogave.
Dhe, Lazarati te shpallet: Kryeqyteti i Shqiperise.

tamam si ty e mendoj dhe une.Ca nga uria,ca nga droga se jemi dhe shume si numer

 

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Click Here to See the Profile for eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Shto eliz nė listėn e monitorimit
 
09 Maj 2012 ::: 17:31
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6849
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Smile

Citim:
Po citoj ato që tha eliz


tamam si ty e mendoj dhe une.Ca nga uria,ca nga droga se jemi dhe shume si numerBesoj se dhe ti, me ironi e pate, ashtu si dhe une

p.s. Te pershendes

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
09 Maj 2012 ::: 18:22
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinKotka, jepe nmendimin pash zotin se na bere me zemer.

Ku kane fund keto tema!

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
10 Maj 2012 ::: 09:45
eliz
Veteran ne forum


Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Postime: 1679
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Besoj se dhe ti, me ironi e pate, ashtu si dhe une

p.s. Te pershendesPo pra.

te pershendes dhe une per dje,sot dhe neser

 

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Click Here to See the Profile for eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Shto eliz nė listėn e monitorimit
 
10 Maj 2012 ::: 16:02
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6849
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha eliz


Po pra.

te pershendes dhe une per dje,sot dhe neserE plotesove javen flm

Ok. une te pershendes per javen tjeter, po su "pame" deri atehere ,

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 15:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Duhet legalizuar droga???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen