Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
azurro
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 21/01/2004
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 280

Per Vlonjaten 2003

Nga ana administrative Himara eshte qytet me vete.
Por sado qe te beje ngelet nje "fshat" i Vlores.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2004 18:02
azurro nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė azurro Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me azurro (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: azurro Shto azurro nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto azurro nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Talking

He mo doni me per Belulin???

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2004 20:35
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Me sa kuptova une ketu Vlora fiton me shumice derrmuese te votave.Dhe thuaj pastaj qe nuk e meriton!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2004 20:45
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Re: per brune tiransen

Citim:
Po citoj ato që tha Antik
o brune ku je se me ka mar malli te flas me ty na u tha goja......hahaha.e paske ndruar shum gjuhen:persa i perket vlores{d.m.th}e ke ven ne plan te dyte.byby dhe te puth.


Ehhhhh car t'bej ......pse kur e kam vene ne plan t'par vloren un mo

Kiss u 2

Uhh se desh harrova TiRoNa da best:p

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Mars 2004 04:26
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
meri
Anetar i ri

Regjistruar: 14/07/2003
Vendbanimi: gjakov
Mesazhe: 10

Ah Shqipëria vater e embel e njerezimit.Nuk do ti veqoja,e gjithe Shqiperija i ka vendet e bukura.Vendi me i bukur per mua ka qene padyshim TIRANA.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Mars 2004 07:23
meri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė meri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me meri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: meri Shto meri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto meri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alexi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: KEFALONIA
Mesazhe: 23

per mua eshte vlora

jo thashse do thoje dicka tjeter

__________________
Cb2 cobra beach 2

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Mars 2004 14:58
alexi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alexi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alexi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alexi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alexi Shto alexi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alexi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Antik
.

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: grecce
Mesazhe: 71

PER BRUNEN TIRANSEn

o brune ke te drejt ti ne plan te pare nuk ke ven vloren ti por VLONJATET.......un u ngaterova.haha byby

__________________
drymades

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2004 08:48
Antik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Antik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antik (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antik Shto Antik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Antik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Antik ke ndonje gje me vlonjatet ti bobi????

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2004 16:31
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Talking

Kam une:p

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2004 01:57
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Re: cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

Citim:
Po citoj ato që tha Antik
kam nje pyetje per ju forumista:nuk me thoni kushe eshte per mendimin tuaj vendi me i bukur ne shqiperi.

per mua eshte dhermiu.




ahahha is this a joke
jo se tallem shqiperija eshte shume e bukur po nuk e mbajn qent
e dreqit vetem per te prishur e kan mendjen
aman
mua me pelqen e ter shqiperija
sidomas vendet qe kan plazhin afer
hmmmmmmmmm

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2004 17:41
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.