Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > A eshte krim........? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Predatori
Anetar i ri

Regjistruar: 29/10/2004
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 1

Teper intrigues

Vetem titulli i temes eshte intrigues se materiali brenda qenka humor i gjalle.Gjithsesi ke arritur te perthithesh shume Lexues me kete teme.
Bravo Juliana, ne mos gaboj per emrin.

P.S Asaj vajzes qe ke takuar te Vollga ne Durres thuaj mos u merzit se kalon shpejt, çeshtje kohe eshte.Sa zhgenjime dhe humbje peson njeriu ne jete, kjo s'eshte asgje fare.

__________________
Be yourself!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2004 08:46
Predatori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Predatori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Predatori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Predatori Shto Predatori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Predatori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironci_pa_brecka_1
student

Regjistruar: 11/08/2004
Vendbanimi: london
Mesazhe: 56

Cool

juliana

lali shiko disa fjal nga mua
une kam par jo 1 vajz po 50 qe ju ka ndodhur kjo gje la, eshte nje gje qe ka ndodhur ne shume raste
une njoh njerin qe ja ka marr shokut te ngusht motren edhe ja ka shfrytyzuar per 5 vjet edhe ato ishin si vellezer edhe mbas 5 vjtesh ai ja leshoi motren e perzuri edhe ata akoma jan shok te ngusht edhe si vellezer.
edhe njoh te tjer edhe te tjer
pastaja ju vajzat ju han rrocka vet, duhet pak vemendje me ke po dashurohesh edhe me ke po behesh ,
lal juliana per mua eshte pis off cake eshte nje tort kjo teme
se kam par ate qe ti ndoshta se ke iden
po prap me pelqen kjo tema edhe ne qofte se ka ndonje vajz qe e ben ate pune edhe e lexon kete mesazh lali je jo vetem se nje sllever e nje njeriu tjter qe do qe te shfrytyzoi ty edhe ne fund do te thot fuck off. edhe ta kesh te sigurt qe do te thot.

une qe po shkruj keshtu nuk do te thot se nuk jam nje nga ata ))))) po nejse une jam STUDENT.
--------------------------------------------------juliana ke kujdes se une po mendoj per ty se kush je edhe cfar ben (NO COMENT) BYE thnx

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2004 14:15
tironci_pa_brecka_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironci_pa_brecka_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironci_pa_brecka_1 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tironci_pa_brecka_1't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironci_pa_brecka_1 Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Colpo_di_Fulmine
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/04/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 68

Pershendetje !

Me te vertete eshte me plot kuptimin e fjales gjynah ajo vajze .
Dikush kishte shkruar qe ajo te kete kujdes , po sikur ajo te ket pasur kujdes me ke lidhet e ai qelbesira e ka rrejt e mashtru sic shkruante njeri pak me lart qe ai si ka tregur se ka pasur hallin se ajo sdo te kishte marredhenie me te etj.
Ai ti kishte trguar pastaj ajo te kishte vendosur .Po ai per mendimin tim asht njeriu me i ulet ne bote sepse me mire tregoju i sinqerte me ate se sa ta mashtrosh ,dike .
Pastaj thojne Shqiptaret jane te mire e kan bla bla bla kulture etj ato per mendimin tim jane qelbsira e shume te ndyte ne te gjitha aspektet , rrenacak e tana te zezat,perderisa shkojne me tjera kend e gruan e kan ne shtepi me klysha , po sikur tja bejne grate atyre si ndihen , .?Por cte them beju e forte e ti thuji atij fuck off ok , e banu e forte sepse te vazhdosh te qash vec se do plakesh e merzitesh ma shume por mos harro e dashur deti ka peshq sa te duash ashtu sic ka edhe meshkuj sa te duash bile me vjen mire qe e ke marre vesht e ke kohe se ka edhe me keq qe te lajne edhe shtatezene etj nejse mos u merzit ok nuk e di se cfare te shkruaj vec se Me vjen vertete keq.

__________________
''Midis meje dhe teje ka gjithmone nje rregull,jam une e para''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Prill 2005 12:11
Colpo_di_Fulmine nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Colpo_di_Fulmine Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Colpo_di_Fulmine (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Colpo_di_Fulmine Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Colpo_di_Fulmine nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Re: A eshte krim........?

Citim:
Po citoj ato që tha juliana
a eshte krim te dasurosh nje djale kur nuk e di qe ai eshte i martuar dhe pasi te genjen qe te don shume dhe te shfrytezon ne maksimum te thote ik tani se sje me per mua!!....
kjo pra eshte historia e nje vajze qe e njoha dje nga vollga rastesisht.tani e ka marre vesh qe ai eshte i martuar dhe nuk din se cte beje.te ndahet nga ai apo ti thote familjes se saj se cfare i ka bere ai njeri?
pres pergjigjen tuaj.




"Direkt me prinderit!Biles eshte teper vone!Sikur tu kishte treguar qe ne fillim,asgje e keqe nuk do i kishte ndodhur!-pasi do ishin interesuar per kete "mashkull-perdhunues ndjenjash!"
Sa me pak sekrete me prinderit!
Sinqeriteti fillon qe nga pjesetaret e familjes!"

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 07:05
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: A eshte krim........?

Citim:
Po citoj ato që tha juliana
a eshte krim te dasurosh nje djale kur nuk e di qe ai eshte i martuar dhe pasi te genjen qe te don shume dhe te shfrytezon ne maksimum te thote ik tani se sje me per mua!!....
kjo pra eshte historia e nje vajze qe e njoha dje nga vollga rastesisht.tani e ka marre vesh qe ai eshte i martuar dhe nuk din se cte beje.te ndahet nga ai apo ti thote familjes se saj se cfare i ka bere ai njeri?
pres pergjigjen tuaj.



juliana so krim aspak lal .
ai djali se ka rejt thjesht ka ber ate qe ben çdo djal ne ket bot .
vajzat kan nevoj per pak genjshter sepse ndryshe se marin iniciativen :-)))))

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 11:04
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
freeb
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/08/2004
Vendbanimi: Houston
Mesazhe: 172

Edhe une mendoj se qe ne formulimin e pyetjes ka nje gabim...nuk e di se krimin e kujt do te nxjerrim ketu...nese ka vend te flitet per te tille...Nga ana tjeter, une do t'i shtoja edhe ate personin e padukshem ne kete mes...por qe besoj se preket po aq shume sa edhe ajo vajza...ate te treten, qe eshte e martuar me personin qe ajo dashuron...Se cfare duhet te beje une besoj se kete e di vetem ajo...
Nuk besoj se ka shume vend per te folur me prinderit ne kete mes, sepse ata nuk kane cfare te bejne...besoj se thelle-thelle ajo nuk do te donte te qendronte me dike qe e ka mashtruar...pavaresisht se duke thene "nuk e di cfare te beje, t'u tregoje prinderve apo jo" duket shpresa se ata do ta ndihmojne qe ai te rrije me ate djalin...
Besoj se koha do te sheroje gjithcka dhe ajo do t'i shohe gjerat me gjakftohtesi nje dite....

__________________
Life is not measured by the number of breaths we
take, but by the moments that take our breath away

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2005 17:14
freeb nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė freeb Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me freeb (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: freeb Shto freeb nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto freeb nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

re

Citim:
Po citoj ato që tha mona
hej Loverboy-28!
Kam idene qe do te jesh nga keta te martuarit e stazhionuar!
Be careful, take care



mona qafsh gjith me shpjego pak ça deshe me thon me ket te martuarit e stazhionuar se e ktheva nga te gjitha anet sja kapa dot kuptimin ?? :-))))

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2005 09:13
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pinck_M
TIFOZ I KSAJ STEMES KTU

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: afer shpise sime
Mesazhe: 96

Re: Re: A eshte krim........?

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos



"Direkt me prinderit!Biles eshte teper vone!Sikur tu kishte treguar qe ne fillim,asgje e keqe nuk do i kishte ndodhur!-pasi do ishin interesuar per kete "mashkull-perdhunues ndjenjash!"
Sa me pak sekrete me prinderit!
Sinqeriteti fillon qe nga pjesetaret e familjes!"

hahahha (perdhunues ndjenjash thote hahahhah)nejse per sa i perket historis ska naj gjo me bo ua e ue se so naj gjo e modhe po eshte thjesht mentaliteti shqiptare qe e ben kaq tragjike.paska qene e lidhur dhe tani ka mare vesh se ai na qeka i martuar.po mire moj goc ti qe e paske menduar te perfundosh me te nuk qeke interesuar per ket djale!pastaj pse u dashka me i thone familjes i here tishte per ti thone familjes duhet ta kishte bo me kohe jo tashi se ska vlere,pse ti bej dhe prinderit te vuajne.VAJZE mere thjesht si nje histori dashnoresh se jena nda e jena lidh sa here te dush ti edhe te benin femrat kshu sdo kishte me kuptim rinia.bye

__________________
Its nice to be important,but is more important to be nice!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2005 14:31
pinck_M nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pinck_M Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pinck_M (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pinck_M't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pinck_M Shto pinck_M nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pinck_M nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SONY
Anetar i ri

Regjistruar: 17/06/2005
Vendbanimi: rumani
Mesazhe: 8

Mendoj se ajo vajze duhet te ndahet nga ai njeri. Ai nuk meriton dashurine e saj. Shpeshhere ne vajzat jemi aq naive. Na duket sikur gjithcka qe ben djali e ben nga dashuria dhe i jepemi krejtesisht atij, per t;i treguar qe e duam, por pastaj e kuptojme se ishim vetem nje loder per te.
Ne nje fare mase kjo ka qene dhe historia ime, por gezohem qe e kalova kete faze.

Be strong sister, be strong@

Ai nuk eshte i vetmi djale ne jete qe do te te doje. Perkundrazi gezohu qe e zbulove tani sekretin e tij dhe nuk bere ndonje hap tjeter dhe me te gabuar.

AI NUK TE MERITON ! GEZOHU QE SHPETOVE NGA AI !

Nese tani nuk te tregoi te verteten, mos kujto se do te ta tregoje me vone.
DONT WORRY BE HAPPY....... LIFE IS SO BEAUTIFUL........ DONT LET HIM DESTROY IT

Jam prane teje nese ke nevoje per ndihmen time
ME SINQERITET, SONILA

__________________
A friend in need is a friend indeed

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2005 01:00
SONY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SONY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SONY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SONY Shto SONY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SONY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
phenix8
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 17/09/2005
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 29

Thumbs up

Hi

Nese ti do te perfundoje me ate djale sipas mendimit tim e vetmja gje e parikuperueshme do te qe lenja e femijeve pa baba(nese ai ka femije) eshte vertet kriminale (sipas meje). te tjerat ndodhin dhe kaq. une mendoj se nuk fiton asgje duke i thene atij apo ketij per ngjarjen. ajo qe nuk e fiton ti nuk mund te arrihet duke demtuar te tjeret edhe nesa keta kane treguar te keqinj me ty. shpesh disa njerez kujtojne se fitojne madje shtojne fraza te tilla si...e kam pas dashnore... e kam.....Etj
Jane njerez pa identitet dhe nuk kuptojne se kushdo qe te jete ai person qe te do kjo eshte maksimumi i vleresimit qe dikuj i behet. nuk eshte kollaj te jesh ne zemren e dikuj. une mendoj se eshte hynore. m
martesa eshte vetem nje organizim qe behet me shume nga frika.
ne jete ndodhin te gjitha.........kjo mund te te dhe ne fakt duhet te filloje te te tregoje se jeta eshte e mbushur me ngjarje..atje ku duket se eshte fundi i botes eshte e veshtire te shquash fillimin e nje te reje, shume me te bukur.
Run 'cause live is to short.

__________________
I'm lost in a dream, with a mind's full of sadness

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2005 21:41
phenix8 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė phenix8 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me phenix8 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: phenix8 Shto phenix8 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto phenix8 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > A eshte krim........?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.