Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???... Vlerėsimi i Temės: 2 votes, 5.00 average.
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

16 Nëntor 2007 ::: 03:04
_mIzZzA_
Lala


Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Postime: 1312
Status: Offline

Modifiko MesazhinHi....:p

 

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Click Here to See the Profile for _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit
 
04 Dhjetor 2007 ::: 15:50
andeta
dentiste


Regjistruar: 17/10/2006
Vendbanimi: tirana
Postime: 153
Status: Offline

Modifiko Mesazhindo fikja telefonat pikesepari e pastaj se di...me te pare e me te bere...

 

__________________
pas shiut del gjithmone dielli.....

Click Here to See the Profile for andeta Kėrko mesazhe tė tjera nga: andeta Shto andeta nė listėn e injorimit Shto andeta nė listėn e monitorimit
 
05 Dhjetor 2007 ::: 07:11
jolanda
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 13/11/2007
Vendbanimi: ncncncn emigrim
Postime: 146
Status: Offline

Modifiko Mesazhinnga deshira per te bere shume gje, nuk do te beja asgje.

 
Click Here to See the Profile for jolanda Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jolanda (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jolanda Shto jolanda nė listėn e injorimit Shto jolanda nė listėn e monitorimit
 
05 Dhjetor 2007 ::: 09:26
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6849
Status: Offline

Modifiko Mesazhin...ate qe bej gati cdo dite, rreth kesaj ore (10.00), pije Kaffee!

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
16 Janar 2008 ::: 12:21
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinnuk do ta kaloja me askend. do telefonosha nanen, dhe do ta beja per te qeshur, do telefonoja baben, dhe do besha muhabet si shoke, do telefonoja motrat dhe do ti thosha se jane motrat me te mira ne bote, edhe nenat me te mira ne universe dhe femijet e tyre jane me fat. po nuk do ti tregoja askujt. do ulesha ne divan, dhe do perkujtoja momentet e para te jetes time. kujtesen e pare.ate dite dimri, mengjesi i pare i mbuluar me debore te re, e fresket/fresh si jeta ime. do te mendoja per momentet me te bukura te jetes sime, do ti buzeqeshja atyre, dhe me siguri do lotoja!! ndoshta nga gezimi! ku ta di?!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
18 Janar 2008 ::: 03:18
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Po mire o Lezha!

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Shqiptare
Na sugjero ti naj gja ma terheqse?!
Meqense ty te duken boshe menimet e mia?!

see yaaaa!

une jam me sy kaltren ne ky debat. te gjithe kta autoret jane per ti lexuar kur e din se ke per me jetu, po 24 oret e fundit te jetes?!?!?!?! imagjinoje sikur dikush te vijne e te thojne se si eshte vdekja, e cha do ndolli me ty mbas vdekjes, dikush si e din cha pret atje, pra une nuk po tham se bibla asht 100/100 e sakte ose nuk jam i sigurt, por kur je tu vdek ma merr mendja nuk ka gja ma interresante per njeriun se sa me dite se si asht ajo bota tjeter. bibla ose kurani jane ata si flasin per kyt teme. asnjeni prej nesh nuk asht i sigurt se si do te rreagojme!! ma merr mendja se te taneve do te na mpihet trupi edhe truni me nje demoralizim aq te fort, sa nuk asht e mundur te planifikojme ose te mendojme kthjellte per asgja. ma merr mendja momentin qe e marrim lajmin se kena per te vdek per 24, aty merr fund gjithcka.

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
28 Janar 2008 ::: 15:55
klaudio
Thinking ahead


Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Postime: 57
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

24 ore e fundit !!

Po ta dija une se kam edhe 24 oret e fundit do vrisja Zezake me shumice

 

__________________
Me, my self, and I

Click Here to See the Profile for klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Shto klaudio nė listėn e monitorimit
 
06 Shkurt 2008 ::: 21:48
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin- shum filozolofike kjo pyetja ...


- do mblidhja gjith femrat e jetës time dhe do tu boja nji party :p ... party i .... lamtumirës do zgjidhja nji vend ( hotel ) me nji sallë të madhe poshtë ( ku të ziheshin lirshëm me njona - tjetrën ) .... dhe me ca dhoma lart ( për ato ma rromantiket ) :p

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
06 Shkurt 2008 ::: 23:54
kotka
.....


Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Postime: 3612
Status: Offline

Modifiko MesazhinDo merja djemte e mij prane krevatit ku une mund te dergjem dhe duke u prekur leshrat me doren time do t'u jepja uraten e fundit dhe ate te perhershmen.

"Te kene shendet per te punuar dhe menduar sa me shume, qe nje dite t'u qeshe edhe atyre fati"

 

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Click Here to See the Profile for kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Shto kotka nė listėn e monitorimit
 
07 Shkurt 2008 ::: 00:17
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: cfare do te benit???...

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Nese do ta dinje se jane 24 oret e fundit te jetes tende?
Cfare do te benit, si do ta kishit shijuar ate 24 oresh, sa aventura irracionale mund te pjelle mendja ne ato momente?!


Ju pershendes.
Ne keto momente me hyni nje tmerr vetem duke fantazuar, larg qofte O ZOT! E dashuroj jeten me shume sesa kurre, me shume sesa kurre...

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 15:32 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen