Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Ekologjia > Mjedisi i perditshėm dhe ne > Veprime te vogla me vlera te mėdha!
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Re: Parimi im kryesor, -rrulle doren ma shume sesa rrulla mund te ket truni jot i vogel.

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
1-Edhe per cent-in mendohu mir para se ta shpenzosh.

Kotka, a thu mos me kan ngaterru ne spital kur kam lind une,

pasi te dy prindrit e mi jan xhumerrta, e ndersa une jam shum dor

shtrengume (kursimtare) me nji fjale?!


Si ka mundesi qe mua edhe nje cent i shkuar dem kot me dhimbset?!

2-Matem njemije here para se te blej dicka, biles ka raste qe nderroj

mendje dhe i kthej serish rrobat mrapsht(kuptohet brenda afatit te resites).


Shume vesveselie jam. Ama gjithmon me gjen me pare n`xhep.



...tash po kuptoj si vihen billionat!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2007 21:33
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Talking

Re: Re: Parimi im kryesor, -rrulle doren ma shume sesa rrulla mund te ket truni jot i vogel.

Citim:
Po citoj ato që tha bleta punetore


...tash po kuptoj si vihen billionat!



hahahaahahahahahah, te kam zemer se gjithmone me gezon shpirtin

me keto mesazhet e tua plot ciltersi feminore. Te puth fooortttttttt


ps;-ke shume te drejte. Te kisha qene nje femer tjeter, do e kisha nxjerr

shpin ne maje te fikut me kohe; ndersa mua lum qe me kane.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2007 21:36
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Re: Re: Parimi im kryesor, -rrulle doren ma shume sesa rrulla mund te ket truni jot i vogel.

Citim:
Po citoj ato që tha bleta punetore


...tash po kuptoj si vihen billionat!



Billionat behen me droge bletushka dhe me putanllek , librezat mbahen me kursime :p. Jo te gjithe jane Billionere ne Amerike.  Duhet dicka te te mungoje, qe te kesh dicka tjeter...kjo eshte Amerika

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2007 21:39
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

 

- po lexoja postimet tuaja dhe mu kujtua një histori ... :

... Në Gjirokastër , natën vonë, në një shtëpi e gjithë familja ishte mbledhur rreth nji krevati ku po jepte shpirt i zoti i shtëpisë . Po prisnin të gjithë me lot në sy amanetet që do lente ....

- Plakë - urdhëro burrë ..

- A jeni të gjithë këtu .. pranë meje .. në këtë dhomë ? - po o burrë , këtu jemi

- Po atëherë , ç'm"""t keni që e keni lënë  ndezur dritën e dhomës tjetër ???  

 


- sa për temën .... nji nga veprimet e mia ... :


Very Important  - asnjëherë mos shko në motel ... kur ke shtëpinë e komshiut bosh ... me ato lek bon pieno makinën dhe shkon ke " Gjergj Kastrioti " ( gjimnaz në Durrës ) ...

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2007 21:46
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Nje tjeter Glaukus e vertete:

Mamaja e nje shokut tim, kur i ra te fiket dhe i hodhen pak parfum per ta permendur fillon te bertase "C'me bete, me hodhet nga parfumi i shtrenjte, qe e kisha blere ta perdorja vetem per raste te rralla "

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Modifikuar nga kotka datė 04/10/2007 ora 21:59

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2007 21:50
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Nje tjeter Glaukus e vertete:

Mamaja e nje shokut tim, kur i ra te fiket dhe i hodhen pak parfum per ta permendur fillon te bertase "C'me bete, me hodhet nga parfumi i shtrenjte, qe e kisha blere ta perdorja vetem per raste te rrala "

shko tek muzika

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2007 21:57
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha glaukus
 

- po lexoja postimet tuaja dhe mu kujtua një histori ... :

... Në Gjirokastër , natën vonë, në një shtëpi e gjithë familja ishte mbledhur rreth nji krevati ku po jepte shpirt i zoti i shtëpisë . Po prisnin të gjithë me lot në sy amanetet që do lente ....

- Plakë - urdhëro burrë ..

- A jeni të gjithë këtu .. pranë meje .. në këtë dhomë ? - po o burrë , këtu jemi

- Po atëherë , ç'm"""t keni që e keni lënë  ndezur dritën e dhomës tjetër ???  

 


- sa për temën .... nji nga veprimet e mia ... :


Very Important  - asnjëherë mos shko në motel ... kur ke shtëpinë e komshiut bosh ... me ato lek bon pieno makinën dhe shkon ke " Gjergj Kastrioti " ( gjimnaz në Durrës ) ...





zot

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2007 21:20
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

rrulle !!!! se kisha nigju naj here

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
Shume vesveselie jam. Ama gjithmon me gjen me pare` n`xhep.[/i] [/B]


Me te vertet Po te kishe ate qjoksin ne foto qe ke ven ti, gjithmone me lek ne xhep Je

1 Mbeturinat mos i fusni ne qese po hidheni nga pallati ne toke

2 Shqiptarin po i mesove rregullat ai perkundrazi meson Q'rregullat

3 dhe po shikuat noj njeri ne rruge duke ngrene buk me duart te pista mos i thoni gje, Se ju thote skam pas kohe te laj duart !!

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2008 12:09
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Ekologjia > Mjedisi i perditshėm dhe ne > Veprime te vogla me vlera te mėdha!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.