Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > a ke makine?
a ke makine?
po
jo
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 44 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

O po leri ato ti......
Do jesh ndonje vajze ministri ti se ska mundesi ndryshe......


Me 16 mije eoro ketu Blen makinen + me vajze sexi brenda.........

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:02
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Hmmm

Citim:
Po citoj ato që tha eric darven
O po leri ato ti......
Do jesh ndonje vajze ministri ti se ska mundesi ndryshe......


Me 16 mije eoro ketu Blen makinen + me vajze sexi brenda.........




Vras mendjen sa mund te kushtoje nje oferte e tille, makina + Amor Alucius me standartin e Danimarkes

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:06
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Yeah Darke,car + scooter.

It's been a long time since I bought my scooter,at the time I was 16.5 years old.Acually I keep it for sentimental reasons.Now I want a motor,but my mom is too afraid:"if you buy it,soon or later it will become ur death"

(of course she doesn't know that I sometimes take my cousin's motor )



he he I just have a scooter :p

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:12
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Une po pres te dali ndonje me FERRARI.................dhe do martohem prape

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:23
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Re: Hmmm

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali



Vras mendjen sa mund te kushtoje nje oferte e tille, makina + Amor Alucius me standartin e Danimarkes



Pse Amor eshte vajze sexy ??!??!!!!
Edhe po te jete ajo thote se e ka makinen......

Footboll,pasketij viti ke shumakerin free....

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:25
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Dicka te tille kam une vetem se eshte e zeze,me sedilje sportive ne lekure... Ja c'blen me aq para Eric .Mashkull ne te s'gjeta :p

Admirali?Jam jashte serie(edhe already taken) si kalama i vetem qe jam   

 

Darke,scooters are nice,especially if you have such a nice weather like in Spain.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:28
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Dicka te tille kam une vetem se eshte e zeze,me sedilje sportive ne lekure... Ja c'blen me aq para Eric .Mashkull ne te s'gjeta :p

Admirali?Jam jashte serie(edhe already taken) si kalama i vetem qe jam   

 

Darke,scooters are nice,especially if you have such a nice weather like in Spain.



Such a wonderful car re Amor. E gezofsh, 100% europian ah?
Dukesh qe je fan of cars.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:32
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re makina ime.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 88 herė.

Po e ripostoj se desha te veja foton ne versionin e zi por iku per dreq.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:33
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

[QUOTE]Po citoj ato që tha amor alucius
[B]Dicka te tille kam une vetem se eshte e zeze,me sedilje sportive ne lekure... Ja c'blen me aq para Eric .Mashkull ne te s'gjeta :p

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hajde "femer" hajde......
Me keto sedilet lekure na nderroi....:p :p :p :p (ka lezet)

Kur do ndryshoj "pllaka" qe te gjuane vajzat per djem......dhe ti len tek sedilja e pare (si cuna te urte dhe "te bindur" .....

ps.Sa mire qe skishte mashkull brenda......

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:35
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Darke i gjete piken te dobet shqiptareve "MAKINAT"
Kam makine dhe na ka mesuar shume dembela per cdo gje mer celsat dhe hop ne makine....Adhuroj nje convertible chevrolet corvette dhe nje jeep wrangler ...keto me shume per koleksion dhe per qef se makinat bmw praktike i kemi

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2006 13:36
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 44 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > a ke makine?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.