Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Syte me te bukur te antareve te forumit!
Syte me te bukur!
Balerina
Dreqja shkodrane
Dorieta
Sexi
Lela
Skunkanansie
Admirali
Kota
Engelli Mbrojtes
xalbluv
Eshi
Isra
Babyboo
Darma
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 33 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

...se harrova te shtoj qe vota ime i vajti dreqkes!

p.s. ndersa une do futem tek konkursi i "gishti i vogel me i bukur i kembes se djathte" se nuk ben nena gisht te vogel te kembes se djathte me te bukur se ky timi. :p

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2006 21:32
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha cupka
...se harrova te shtoj qe vota ime i vajti dreqkes!

p.s. ndersa une do futem tek konkursi i "gishti i vogel me i bukur i kembes se djathte" se nuk ben nena gisht te vogel te kembes se djathte me te bukur se ky timi. :p



thanks zemra
cupka ke gusto ti ke, meqe ra fjala per makjash nese don MAC ti merr me 40% off



Gia flm per komentin e bukur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2006 22:15
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re syckat.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 246 herė.

ja dhe nje pale tjeter

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2006 01:24
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Lela, te kam thene una me te bukur se Demi Moore i ke syte.

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2006 02:32
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

sexy kjo fotoja e fundit duket me mire se te tjerat......

po nje sugjerim kam ato eyeshodows si pa shkelqim duken.....



p.s:dreqe MAC maniak duket qe ke perdor mac te fotoja jote ...kith kith.....une kam ra ne amore me sphefora te gjithe storin e du lol....

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2006 02:52
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha cupka

Sexy ke sy te embel e do te jap dy keshilla kozmetike, ti dac pranoi dac leri.
Lapsin mos e co deri thelle ne sy se te duket sikur te kane krijuar syte sklepje. Dhe e dyta viza e zeze nga brenda syve nuk eshte me ne mode, perpiqu ta vesh vizen tek rrenjet e qerpikeve se keshtu ke cleaner-chiker-better-look. Provoje njehere.



Cupka flm per keshillat e tua...E kam provuar ta bej vizen e zeze tek rrenja e qerpikut por nuk me shkon fare...Edhe per raste qe me kane rregulluar parukiere e kane pare qe nuk me shkon dhe perseri ma kane lyer brenda syrit...Flm per gjithcka me the...

Elsaaa flm dhe ti por sa per ato eyeshodows pa shkelqim une i perdor vete se nuk me pelqen te me duket shume tualeti qe bej...pervec rasteve te vecanta...Aty kam dale ne nje dite te zakoncme...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2006 11:45
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tomi&xherri
ne vendroje

Regjistruar: 19/08/2006
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 15

syte me te bukur

per sexi-in pa dyshim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 08:52
tomi&xherri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tomi&xherri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tomi&xherri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tomi&xherri Shto tomi&xherri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tomi&xherri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha tomi&xherri
per sexi-in pa dyshim


Flm shume tomi&xherri....

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 10:30
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tomi&xherri
ne vendroje

Regjistruar: 19/08/2006
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 15

syte me te bukur

dhe jo vetem per syte por edhe per shpirtin pasi me duket me e mira nga te gjitha vajzat qe jane ketu ne forum.
E cdo te benit po sexi-in ne forum?
Ajo eshte kripa dhe embelsira e ketij forumi.

Dhe degjo sexi i meriton keto nuk ka asnje hiperbole ketu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 11:23
tomi&xherri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tomi&xherri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tomi&xherri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tomi&xherri Shto tomi&xherri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tomi&xherri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Re: syte me te bukur

Citim:
Po citoj ato që tha tomi&xherri
dhe jo vetem per syte por edhe per shpirtin pasi me duket me e mira nga te gjitha vajzat qe jane ketu ne forum.
E cdo te benit po sexi-in ne forum?
Ajo eshte kripa dhe embelsira e ketij forumi.

Dhe degjo sexi i meriton keto nuk ka asnje hiperbole ketu.



Shume flm per fjalet e tua tomi&xherri...Ka plot vajza te mira ne forum une nuk jam e vetmja.Mua me pelqen te jem aktive dhe e dashur me te gjithe...
More embelsia e forumit jam une por kripa jo...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 11:28
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 33 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Syte me te bukur te antareve te forumit!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.