Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > sa here e keni lene mesimin per kafe
sa here keni kaluar murin e shkolles per te pir kafe
asnjėherė
njė herė
shpeshėherė
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

 

- po flisja për kohën kur isha problematik ......... pastaj që kur erdha te klasa juaj u bona nxansi ma model ........... nuk mungojsha asnji dit ....

- rashë n'dashni me librat ...  :p

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2007 20:02
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha glaukus
 

- po flisja për kohën kur isha problematik ......... pastaj që kur erdha te klasa juaj u bona nxansi ma model ........... nuk mungojsha asnji dit ....

- rashë n'dashni me librat ...  :p



..............................



Me sa te mbaj mend  une ty.....tan kohen rrishin tu te ra o naj liber o naj rrezerv a laps ne toke...sidomos kur kisha vesh une minifund.........:p

ke kene pak si i habitun ato kohe...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2007 20:06
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
aliros
Anetar i ri

Regjistruar: 13/09/2007
Vendbanimi: tiran
Mesazhe: 4

ej

TE THEM TE VERTETEN I KENA LON CA ORE PER KAFE SIDOMOS NE VITIN E KATERT..............
IKEN ATO KOHE TE ARTA
HAHAHAHAHAHA

__________________
nerp

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2007 21:18
aliros nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aliros Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aliros (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aliros Shto aliros nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aliros nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Pfff,s'behej fjale.Isha ne kolegj,çdo mengjes na kontrollonin gjatesine e fundeve e thellesine e dekolteve nje per nje ne hyrje,jo me te kishim mundesi te dilnim.
Kolegji ishte nje si forme keshtjelle ,rrethuar nga ndertesa historike e pastaj uje,dy dalje kishte ne total,qe te dyja te kontrolluara.Deri ne vit te 5-te dhe te 6-te s'kishe mundesi te dilje as ne dreke,ngulur aty deri ne 17:00.Nga viti i 5-ste mund te dilje po te kishe karten jeshile,dmth lejen e prinderve.Welcome to Alcatraz

Ne fakultet menduam qe u zgjidhem por ne gjitha Fakultetet e vendit jane nje numer i kufizuar degesh ku prania eshte e detyruar,nje nga keto dhe e imja.Keshtu qe ngelem te lidhur.Por kjo s'do thote qe s'shijojme kafete mbas leksione e ne week-end Kur zgjidhen njerezit,zgjidhen rende :p

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2007 11:47
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Ne shkolle te mesme asnjehere ,ne te larten e kam lene ca si shpesh.sa here qe kishim ndonje leksion te parendesishem,ose ne dimer kur pertonim te coheshim nga gjumi se ishte ftohte apo binte shume shi.Po dhe pranvera kishte te sajat,celnin sythet si i thonin pedagoget e studentet s'kishte burre nene ti mbanin brenda kater mureve.Me nje fjale kemi bere qejf.Edhe sot i kujtoj me malll ato kohe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2007 17:22
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sabina nr1
kalimtare

Regjistruar: 26/09/2007
Vendbanimi: Brussels
Mesazhe: 57

Ne shkollen e mesme jo. Ne te larten dy vitet e para asnjehere. Dy te fundit disa here(kur kishim shume ngarkese dhe nuk mbante me truri)

__________________
durim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2007 09:03
sabina nr1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sabina nr1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sabina nr1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sabina nr1 Shto sabina nr1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sabina nr1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Sa vinte Marsi nuk mbaheshim me kurgje, duke filluar qe nga tetevjecarja deri ne fakultet.  Te treja shkollat i kam patur afer liqenit artificial ne Tirane dhe kur arratiseshim, arratiseshim gjithe klasa, jo me individe dhe me cifte.

Njerin kishim, qe nuk donte te linte mesimin, por i shkreti njehere beri gabim qe nuk ndoqi turmen dhe e mbajti mend per tere jeten :p, nuk e perserit me gabimin.

Vajtjet ne kinema ne oret e mesimit te panumerta, nuk i mbaj mend.

Ti benin keto femijet e mij une do ti therrja tani........

Pse jemi kaq prinder te keqinj, kete akoma nuk arrij ta kuptoj.........

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2007 13:58
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Ne 8-vjecare dhe te mesme se kam lene asnjehere mesimin.Arsyet :
1. Ne 8-vjecare mesueset i kishim te njohur dhe drejtorin po ashtu,keshtu qe po te beja vaki te dilja xhiro,pellciste skandali deri ne Hage :p!
2.Ne te mesme kam qene ne nje shkolle private,si pune burgu ose te ngjashem me ate :p,plus pastaj une kam qene nga ato nxenese qe su figuronte asnje mungese ne deftese .

Nashi ne te larten edhe e kemi lene ndonjehere ndonje ore te merzitshme si psh. gjermanisht ose ekonomi ,por e kam lene me arsye ama :p,gjasme kisha ndonje takim ke zyra e te huajve ,vetem per kete te linin te ikje me vrap !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2007 14:07
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Sa vinte Marsi nuk mbaheshim me kurgje, duke filluar qe nga tetevjecarja deri ne fakultet.  Te treja shkollat i kam patur afer liqenit artificial ne Tirane dhe kur arratiseshim, arratiseshim gjithe klasa, jo me individe dhe me cifte.

Njerin kishim, qe nuk donte te linte mesimin, por i shkreti njehere beri gabim qe nuk ndoqi turmen dhe e mbajti mend per tere jeten , nuk e perserit me gabimin.




u, po, c'mi kujtove keto "bojkotimet" e "grevethyesit"!

Ne vitet 90, nen parrullen "E duam Shqiperine si gjithe Europa!", edhe ne jepnim "kontributin" tone duke boshatisur klasat!
Do ti, qe qellonte shpesh kur kishim ndonje provim......

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2007 14:53
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mister_DXP
cloudmixer

Regjistruar: 10/06/2007
Vendbanimi: asgjekundi
Mesazhe: 1119

E kam lene, por jo thjesht per kafe...kafe i thone fjales.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 16:26
Mister_DXP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mister_DXP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mister_DXP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mister_DXP Shto Mister_DXP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mister_DXP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > sa here e keni lene mesimin per kafe

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.