Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008
Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008
New-York
Vjene
Rome
Moske
Paris
Londer
Kajro
Madrid
Montreal
Tirane
Ne qytetin ku jetoj
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
sarandaebukur
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/06/2003
Vendbanimi: New-York
Mesazhe: 817

Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008

New-York

Paris

Rome

Vjene

Athine

Moske

Madrid

Londer

Kajro

Montreal

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2007 23:12
sarandaebukur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sarandaebukur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sarandaebukur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sarandaebukur Shto sarandaebukur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sarandaebukur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Re: Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008

Citim:
Po citoj ato që tha sarandaebukur
New-York

Paris

Rome

Vjene

Athine

Moske

Madrid

Londer

Kajro

Montreal

 




NY ..S'kam qene ndonjehere, ose akoma! Thojne se Festohet bukur atje!!!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2007 23:40
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Te them te drejten do te doja me gjithe qejf ta kaloja ne Tirane prane prinderve dhe shoqerise time te vjeter...
Por kete vit do ta kaloj ketu ku jetoj me familjen time, dhe me shoqerin e re...
Megjithese akoma nuk eshte vendosur asgje perfundimtare...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 08:37
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Po pse duhet me e kaluar se sben ne ndonje Kryeqytet te botes????

Une s'para festoj Vitin e Ri, sepse jam ne pune, plus qe kam inat shume kur behet rremuje, ne c'do vend te shkosh.

Saranda Sondazhit i shtova dhe nje opsion tjeter "Qyteti ku jetoni" sepse s'eshte e thene qe te gjithe te levizin per vitin e ri.
FLM

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 14:32
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Re: Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008

Citim:
Po citoj ato që tha sarandaebukur
New-York

Paris

Rome

Vjene

Athine

Moske

Madrid

Londer

Kajro

Montreal

 



Tre dite te organizuara per ne Paris,u kthyen ne tym te gjitha planet...patience - edhe Vlora s'eshte keq :o

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 15:52
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Sa shume do te deshiroja ta kaloja vitin e ri ne nje vile buze detit ne bukuroshen Vlore dhe jashte te binte shi,ndersa une me familjen e miqte te ngohur nga vera dhe mishi i pjekur i pules se detit,I ushqyer me kokrra ulliri dhe miser(Nuk i pelqej gjelat,pulat e detit jane me te shijeshme) ta gdhinim gjer ne mengjez duke bere qef.Mundesisht vila te ishte e paisur me oxhak ku nje nje zjarr bubulak me dru te thata ulliri te ngrohte atmosferen.Natyrisht qe doktori mos te na linte ne erresire,sepse nuk mund te kendohet e kercehet me kandila. .Ne pamundesi per te bere ate qe na do shpirti e qe na do xhani,kam vendosur qe se bashku me tre miq te mij ta festojme familjarisht ne nje lokal italian ketu ne Londer.

SEXI pershendetje!

Me kane thene se gjelat e detit aty ne Turkey jane me dy koka dhe mbajne feste te kuqe.

Per kedo do te ishte mire ta kalonte ne Shqiperi mendoj une,prane te afermeve ,shokeve dhe miqeve,te cilet aq shume na mungojne ketu ne kurbet.Urimi im eshte qe ne radhe te pare te na gjej shendosh viti i ri te gjitheve,pa te tjerat jane gjera qe rregullohen!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 18:03
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Sa shume do te deshiroja ta kaloja vitin e ri ne nje vile buze detit ne bukuroshen Vlore dhe jashte te binte shi,ndersa une me familjen e miqte te ngohur nga vera dhe mishi i pjekur i pules se detit,I ushqyer me kokrra ulliri dhe miser(Nuk i pelqej gjelat,pulat e detit jane me te shijeshme) ta gdhinim gjer ne mengjez duke bere qef.Mundesisht vila te ishte e paisur me oxhak ku nje nje zjarr bubulak me dru te thata ulliri te ngrohte atmosferen.Natyrisht qe doktori mos te na linte ne erresire,sepse nuk mund te kendohet e kercehet me kandila. .Ne pamundesi per te bere ate qe na do shpirti e qe na do xhani,kam vendosur qe se bashku me tre miq te mij ta festojme familjarisht ne nje lokal italian ketu ne Londer.

SEXI pershendetje!

Me kane thene se gjelat e detit aty ne Turkey jane me dy koka dhe mbajne feste te kuqe.

Per kedo do te ishte mire ta kalonte ne Shqiperi mendoj une,prane te afermeve ,shokeve dhe miqeve,te cilet aq shume na mungojne ketu ne kurbet.Urimi im eshte qe ne radhe te pare te na gjej shendosh viti i ri te gjitheve,pa te tjerat jane gjera qe rregullohen!



Bravo IQ , ashtu do ishte dhe pushimi ideal po ne pa mundesi per te vajtur ne Shqiperia do jeme duke punuar ate nate

Respekte IQ

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 18:53
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TOEL
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/05/2007
Vendbanimi: ne pafundesi
Mesazhe: 223

se di as une ajo qe di eshte qe kudo te jem pa ty (te dashuren time)smund te jem plotesisht ilumtur apo te shijoj deri ne fund

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 19:36
TOEL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TOEL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TOEL (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TOEL Shto TOEL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TOEL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


Tre dite te organizuara per ne Paris



Brisi po mire ti pse me kopjon ... dhe mua se c'me ka hipur te iki ne Paris marrezisht qe se shpjegoj dot ...
ne fakt do ta festoj me familjen dhe nuk qahem perkundrazi

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 19:39
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TOEL
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/05/2007
Vendbanimi: ne pafundesi
Mesazhe: 223

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani


Brisi po mire ti pse me kopjon ... dhe mua se c'me ka hipur te iki ne Paris marrezisht qe se shpjegoj dot ...
ne fakt do ta festoj me familjen dhe nuk qahem perkundrazi

 



 

ikim tulipani do vij dhe une si ti te jesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 19:42
TOEL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TOEL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TOEL (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TOEL Shto TOEL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TOEL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ku deshironi ta kaloni Vitin e Ri 2008

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.