Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke quani ju tip te lezetshem
Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Moonlight une e kam ate te mete -Me placin syte

-Ti te jesh me mue ne shoqni nuk do merzitesh kurre --Do te te duket sikur cdo dite,
cdo nate
cdo ore
cdo minute
cdo sekonde
............sikur zbulon nje Univers te ri, ku tallin trapin vetem dy vete ;--Une dhe .....Ti

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2011 04:01
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Pershembull : Ana eshte me te vertete vajze me tip te embel ---

Nga menyra si flet Ana plot ciltersi duket qe eshte vajze e embel

Se cifti duhet te jete i tille --Femra te jete e embel dhe mashkulli i lezecesm--

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2011 04:07
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Re: Ke quani ju tip te lezetshem

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Shume here themi ky tip/e ose person eshte tip/e i/e lezetshem ose tip/e interesant per te bere shoqeri. Ke quani ju tip te lezetshem dhe cfare quani ju te lezetshme ne tipin tuaj qe t'ju beje tip te kendshem dhe te lezetshem ne nje shoqeri.

Une quaj tip interesant, ate person, qe ne radhe te pare eshte vetja e vet dhe me humor, me te cilin ti nuk ke qejf kurre te mbarosh bisedat me te dhe qe mund te mesosh nga sugjerimet dhe bisedat e hapura.

best kotka

fjala LEZET -SHEM eshte fjale turke iher....ne shqip duhej te cilsoje person gjentil,e gjentilesa e dikujt dallohet ose pelqehet nga disa njerez ku keto aftesi ato personalisht nuk i kane e keshtu njeriu mbetet i mahnitur nga aftesia dhe gjentilesa e atij personi ku flet kaq thjesht dhe bindshem...me nji fjale thjeshtesia e ciltersia te ben te mos lodhesh kurre duke degjuar ate kur dialogon me ty! sduhet menjanu edhe oratoret eee..se sidomos oratoria perdoret si shume ne politike ku te ben te bindesh pa analizu asnji her.e thua a sa njeri i mire ky ...do ja jap voten ketij o asaj se ja vlen shikjo sa mire flet.....personalisht nje njeri qe flet shum tek ne ne shkoder i themi fjalt e shumta fukarallek, ai qe flet e sdin me u ndal edhe ai vet sdin qa thote....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2011 21:18
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Raimondi,

faleminderit goje embel! Je vertete i lezetshem dhe ti. ( duket sikur po te propozoj!) haha haha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2011 23:40
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

hahahahaha Nuk e marr per proposim joo ,megjithse po te duash ti edhe e marr
--Por ti je me te vertet tip i embel...

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2011 23:44
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

ti je me i embel se une! haha haha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2011 23:51
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Thanks -Jam njecike llafazan ne bisede -- ja te tregoj kur vajta me njeren ne skating -
-Ishte takimi i pare ---Edhe ajo nuk dinte te bente skating --I thashe une : Hajde se te ndihmoj une
..Ok ,vajtem tek Rokfeler center ,morem patinat dhe filluam te ecnim ne akull
...Une po e mbaja ate dhe po i thosha si te bente skating ---Edhe ndersa ajo bente skating une e mbaja per krahu ,dhe ecnim avash avash ....

--Nje moment i them asaj : ...tani do te shtrydh njecike dhe s'ke ku vete --hahahaahahahahaahaha ,-
-Se ishim ne mes te pistes se akullit--Ajo u tremb hahahahahaaha--Pastaj e qetesova ,i thashe po bej shaka...dhe keshtu e kaluam me te qeshur leksionin e pare te skating ...

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2011 23:59
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

haha haha bukur vertet! une mendova se u rrezua ajo, dhe ti qeshje me ze te larte, haha haha ( keshtu me ka ndodhur mua jo per gje)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Dhjetor 2011 00:03
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Ana jam veshur me tuta sporti dhe do dal te bej nje vrap ,se tani kam orarin e vrapit ....Po ti ben ndonje cike vrap,apo hic fare --Apo Nuk ke nevoje me vrapue hahahaa

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Dhjetor 2011 00:17
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

mire ben, dil vrapo! ajer i ngrire jashte, te ftoh mushkerite! kujdes!
Befsh qejf!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Dhjetor 2011 00:24
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ke quani ju tip te lezetshem

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.