Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni..... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

do ri 24 ore pa shkeputje ketu????

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2005 19:31
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Re: Re: Re: Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


opa doli dhe nje tjeter.....
une shaka bera, kurse EVISA kete beka me teremend.....
EVISA... e di mami qe shkruan mesazhe private ti apo e genjen dhe ate...
pershendetjet e mia


Neri po dhe un shaka bera sic e shikon me lart ne kllapa (Shaka)
Sa per mamin un s'jam bebe qe te me thote mami bej kshu bej ashtu mos shkruaj ktu apo atje.... Patjeter qe prinderit Respectohen se na kane bere koken po ne kte Situate sme nderhyn njeri pasi jam e zonja vetes Neri... dhe di cfare te bej me Jeten time !!
Pershendetje dhe ti nga Evisa...

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2005 19:40
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Re: Re: Re: Re: Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato që tha Evisa

Neri po dhe un shaka bera sic e shikon me lart ne kllapa (Shaka)
Sa per mamin un s'jam bebe qe te me thote mami bej kshu bej ashtu mos shkruaj ktu apo atje.... Patjeter qe prinderit Respectohen se na kane bere koken po ne kte Situate sme nderhyn njeri pasi jam e zonja vetes Neri... dhe di cfare te bej me Jeten time !!
Pershendetje dhe ti nga Evisa...



po mire moj EVISA pse shtie ti me, une shaka bera....
pershendetjet e mia EVISA....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2005 18:06
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

hahahahah halfgang upss kam harruar e enjte sot dreqi ta haje lool
ciao

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2005 18:21
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
hahahahah halfgang upss kam harruar e enjte sot dreqi ta haje lool
ciao



kjo po quhet genjeshter, jo ato tonat...
nje pyetje..
po ate cunin keshtu e genjen ti???? e le te presin nje dite perpara se ti vesh ne takim...
pershendetje..
( mos i merr me tere mend keto me larte, se une seriozisht e kam.. hahahahahaha)

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2005 18:40
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Smile

Ketu qenka 1 Prill cdo dite!!!
Une genjej gjithemon kur vjen puna per ceshtje te medha, edhe asnjehere per ceshtje te vogla.

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2005 07:29
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

sot kam bredhur tere diten ne spital se me ra gjyshja nga paralelja... e kam shume te apansionuar gjyshen me sportin, ngrihet ne mengjes dhe ben kaluci, ben 100 metroshin per 10.9 sekonda, dhe per mbyllje ben paralele... por sot ajo kthehu koken nga ana tjeter se dikush i beri kompliment dhe harroi qe ishte ne paralele dhe i ngriti doren atij per ta pershendetur, dhe aty qe.. ra...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2005 20:22
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

SA CUDI!!!

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang
sot kam bredhur tere diten ne spital se me ra gjyshja nga paralelja... e kam shume te apansionuar gjyshen me sportin, ngrihet ne mengjes dhe ben kaluci, ben 100 metroshin per 10.9 sekonda, dhe per mbyllje ben paralele... por sot ajo kthehu koken nga ana tjeter se dikush i beri kompliment dhe harroi qe ishte ne paralele dhe i ngriti doren atij per ta pershendetur, dhe aty qe.. ra...


EDHE GJYSHJA NE FORUM EEE?

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Gusht 2005 02:00
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

jo mi jo nuk di nga furumi ajo, se nuk di te lexoje, por leket aman ti numeron qindarke me qindarke, i njeh me mire se mua...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Gusht 2005 17:03
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

vajta dje ketu ne ambasaden tone ne athine per te bere nje certifikate lindjeje, u habita atje vetem atletet nuk me fshine... ca sherbimi, ca pastertie, ca kulture... me pane nja 200 metra larg qe po vija ne kembe une, derguan direkt taksi te vinte te me merrte, doja te hapja deren e taksise por nuk me lane, e hapi vete ambasadori per nderim... dhe sa do vija kemben ne trotuar me shtruan tapet qe mos te behesha pis... me pyeten me kulture se cfare deshiroja te pija, dhe me pas me pyeten se cfare doja prej tyre... sa thashe fjalen certifikate me moren dosjen nga duart sekretaret dhe sa hapa dhe mbylla syte une certifikata ishte gati... dhe kur i pyeta se sa leke bente, ata me thane se me sa leke ne dite paguhesha ne dite une, dhe me dhane diten e punes... une ngela i ngrire..
jo se kemi ca qe thone se atje behet nami, duhet te presesh me dite te tera ne rradhe atje dhe po nuk pagove leke nuk mbaron dot pune.. por jo eshte krejt e kunderta...
pershendetje...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Gusht 2005 17:28
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni.....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.