Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Pershendetje !
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
matura 2014-2015
Anetar i ri

Regjistruar: 29/01/2015
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 1

Smile

Pershendetje !

jam nje maturant i gjimnazit Partizani dhe me rastin e 50 vjetorit te shkolles po mundohemi te mbledhim foto nga shkolla nder vite ju lutem kush ka mundesi te na ndihmoje mund ti publikoje fotot ne kete forum

__________________
gjimnazi periudha me e bukur e jetes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2015 20:52
matura 2014-2015 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė matura 2014-2015 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me matura 2014-2015 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė matura 2014-2015't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: matura 2014-2015 Shto matura 2014-2015 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto matura 2014-2015 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Pershendetje !

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.