Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Nga te gjithe dhe per te gjithe!
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha tresh [/i]
[B]merre ne telefon, mos ik [/B][/QUOTE]

:D :D :D :D

Cindi, se ste urova me bereqet emeri i ri :D:D:D!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:20
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha tresh [/i]
[B]cindi si ta kthejne emrin ty ??!!
e kam nje liste a do me te nise ndoj emer per lezet :D :D [/B][/QUOTE]

valla hi nise tresho, se kam ken ne siklet per at t'shkret ymen.

Si kalove ti vllajo? Na mori malli.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:26
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Cindi [/i]
[B]

valla hi nise tresho, se kam ken ne siklet per at t'shkret ymen.

Si kalove ti vllajo? Na mori malli. [/B][/QUOTE]

xhan te kam shpirt te kam po mos me thuaj me vella se po ma veshin per tradhtar te atdheut te kombit :D :D se e hongre ti, c'faj kam une qe ta pesoj edhe une :D :D
une distanohem nga ty :D:D

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:30
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha tresh [/i]
[B]

xhan te kam shpirt te kam po mos me thuaj me vella se po ma veshin per tradhtar te atdheut te kombit :D :D se e hongre ti, c'faj kam une qe ta pesoj edhe une :D :D
une distanohem nga ty :D:D [/B][/QUOTE]

E kam kuptu mer, e kam kuptu, ket distoncen tane kohet e funit.

Jam shume e xame me pucin dhe thashe te me nimoje nopak, po u pa puna, vete do ja dal n'kryt, pa noj nime nga kurkush. Ene ate qe kesha m'ka tradhtu, jam e xane me nje puc tjeter m'tha.

I zoti e nxjerr gomarin nga balta.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:36
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

O cindi me kenaqe moj. Po ti fliske bukur tironce moj???

Hey para disa ditesh mesova dhe une fjalen Resme se per zotin se dija ca ishte. Ca tironsa me thonin.....

He mi ti na i ke la resmet. Se i kisha bere ca foto ke lokali. Edhe une me veten time, ca jane keto dreq resmesh.
Ene qe thu ti i pyta...-Ore ca i thoni resmeve ju se vallai s'ja kom haberin???

Si mi se din me thane ato.
Po jo re i thase se kom nigju naiher.
Po fotgrafise i themi mi goc.

Keshtu qe e mora vesh dhe fjalen tironce Resmet :D:D:D

hahahha tironse me 6 yje je bo tamom

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:39
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

me me fale qe jam pak fredo keto kohet e fundit....edhe pse me temperature fale rrufes :D

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:40
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha tresh [/i]
[B]me me fale qe jam pak fredo keto kohet e fundit....edhe pse me temperature fale rrufes :D [/B][/QUOTE]

fredo do me thone i ftohun ne talionce apo jo tresho.

Lela hajt mo agjente hesapi duhet me i dit te tana, se ndryshe nuk dalin me sukses pucet:D:D:D

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:58
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Po cindi i ftohte do te thote Freddo.

E shef qe je bo tamom si ne, gjys shqip e gjys taljonce po flet :D:D:D:D:D

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 18:59
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha tresh [/i]
[B]me me fale qe jam pak fredo keto kohet e fundit....edhe pse me temperature fale rrufes :D [/B][/QUOTE]

fredo = i ftohun tresho ne talionce t'kalume

Lela ca me ba duhet me i dit t'tana se nuk dalin me sukses pucet masnej....:D:D:D

uuups e shkrojta dy here, kujtova se nuk shkoi postimi i pare...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 19:01
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nigo
i larguar

Regjistruar: 19/03/2006
Vendbanimi: .........................................
Mesazhe: 1757

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Cindi [/i]
[B]  se une vetem emnat di me ndruu, doja t'ja zhgrapja nje cike ene nga keto compjutrat, qe te nroja ene pseudot, po atje nuk ja them fare, ca me bo, kur u nane kaq na rrane :)  [/B][/QUOTE]

Ncncncncncnc....sa s'mun që qekam sot mer jahu :D :D :D :D :D

__________________
..............................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2006 20:16
Nigo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nigo Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nigo Shto Nigo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nigo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Nga te gjithe dhe per te gjithe!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.