Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Me Aktiv
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha erzeni_be [/i]
[B]"rrugaç" :D , Pse kaq agresivitet dhe ironi?!!!

[/B][/QUOTE]

O Erzen po ta kishe lexuar mire shkrimin e atij sdo hidheshe si kacagjel :D sepse tek kjo shprehja e atij "drurit" (le ta zgjedhi vete se çfare druri eshte ) ketu ----->: [I]do behet e mundur dhe rigjallerimi i forumit duke afruar te larguarit dhe duke gjalleruar ata te cilet jane ne medyshje te rijne dhe shkruajne ne te njejtin forum me [B]injorante [/B] [/I] ....... ai ju ka thene injorante nji pjese te antareve te forumit (me siguri atyre qe s'mendojne si ai) ,veten e tij te siguroj une qe se ka futur tek keta injorante ,atehere me duket qe eshte me e ndershme nga ana ime qe ti them cop ketij "druri"qe injoranti je ti(varka dmth).Ku eshte ndryshimi ne keto postime une te pakten ja them atij troç (fundja i kunderpergjigjem atij).
Eshte njilloj sikur une te hyj ketu dhe te shkruaj qe : tek ky forumi na mbyten budallenjte dhe injorantet ,te gjithe ketu jane copa mishi me dy sy jane kercunj etj .. etj.. ,dhe ne momentin kur dikush t'ma kthente cop mua qe : kercu dhe injorant je vete ,atehere çudia me e madhe do vinte me mbrapa kur dikush nga moderatoret mos t'me jepnin mua paralajmerim por atij qe me kunderpergjigjej!!!!!!Çudi hë!!!!!!
- Ndersa çatin lereni ne qef te vet se pa te do dilte forumi si gje e thate i vyshkyr dmth(se çme kujon kjo fjala i vyshkyr ) , do dukeshin njerezit si robota qe shkruajne kot,po qejfi aty eshte qe te grricesh pak me tjetrin ja psh tek tema e Leles(s'rri dot pa t'permendur une ty :D ) [I]Pershkruaj Veten me NJE Fjale.......dhe vetem NJE [/I] ,sado qe e ri-titulloj temen Lela qe t'eleminohej çati prape smund te rrish pa cituar tjetrin ja psh kur dikush shkruan: e vdekur.., ja pergjigjja :na me ti ca thua,rri moj se je mire gjalle,mos e ha ate kokerr ulliri!!
ps.sot kisha bere ne plan qe mos te nxehesha se na u hap koha me ne fund po te lene rehat thuaj ...jo s'te lene.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 12:46
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Epo kur te tjeret s'marrin vesh se si funksionon nje forum, c'faj kemi ne VULLNETARET e shkrete.
Jemi bere se edukatore kopshti. Rri urte njerit e rri urte tjetrit a thua se jane nga 5 vjec.

O misteriozo se mos rrish pa permendur emrin tim ti eeeee??? :D:D:D:D

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 12:55
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Jo moj teta edukatore jo s'mund te rri dot. :D

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 13:16
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
varka
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/04/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 685

Misterioz une spermenda asnje emer konkret por me vjen mire qe ti e paske kuptuar vete se cili je.
Nejse mos e merr kete fjaline e mesiperme si deshire per te replikuar me ty.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 15:14
varka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė varka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me varka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: varka Shto varka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto varka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ne fakt ti varka se ke fare idene se cfare anetaresh ka ky forum..sepse duke frekuentuar vetem nje nenforum ti fut te gjithe anetaret ne nje thes me ato qe shkruajne tek Politika.

Dikush mund ta ndjeje veten edhe i ofenduar ne shkrimin tend...por personalisht s'me behet vone per ofendime te tilla sepse s'jam ketu per te me gjykuar te tjeret ose per te treguar inteligjencen time... ose ose sa e afte jam ne politike, ne ekonomi apo ne mjekesi.
Per keto gjera me mjafton jeta reale.

Personave si ty mbase mund ti duket vetja sikur kush jane....(tamam si ato politikanet tone ne parlament) qe rrine gjithe diten neper lokale duke ngrene e duke pire qyl. Nderkohe qe popullsia s'ka uje e drita.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 16:07
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
varka
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/04/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 685

Une bazohem tek nenforumi i politikes sepse dhe ate frekuentoj kurse per nenforumet e gjeagjezave dhe barcoletave te kemi ty kompetente.
Tju sjell nje shembull se mbase keshtu e kuptoni me mire ju adminet.

citoj mesazhin e misterioz te dates 9 shtator 2007

Ps. dhe mos thuaj qe leviste i lire ne jug qe prej 7 vitesh por thuaj qe Sala i krijonte mundesin atij dhe militanteve te tjere si puna e atit te leviznin lirshem ne te gjithe Shqiperine.Po bëke ndarje ti kok loqe jug e veri.

Sipas ketij tipit me lart kur kemi mendime te kunderta nga dikush mund te perdorim cfaredo llohj fjalori atehere meqenese une dhe ti ndajme mendime te kunderta i bie qe ti qenkerke kok loqe .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 16:59
varka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė varka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me varka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: varka Shto varka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto varka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

pse te politika je kompetent ti keshtu..........

Varka per te miren e kombit te thashe kok loqe se do t'na perçash jug-veri.Edhe pastaj une kok loqe te thash me perkedheli po tani qe po thua qe je edhe kompetent ne politike po e mbush gojen plot dhe po te them : kok k*r :D ,te shkoka emri ri per bese :D .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 17:10
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

forumistat po aktivizohen....

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 17:11
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Ho pra ho se dhe pa u grric nuk shtyhet

Ooo Blete punetore,bleta e portokallise je ti :D .
Ps. Do kemi mjalt kete vit ne apo nji ashtu do kemi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 17:13
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Re: Ho pra ho se dhe pa u grric nuk shtyhet

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha misterioz [/i]
[B]Ooo Blete punetore,bleta e portokallise je ti :D .
Ps. Do kemi mjalt kete vit ne apo nji ashtu do kemi. [/B][/QUOTE]

une kam ekzistuar sh me pare se te me ngjyenin reputacionin portokalli!
mjalte... varet sa do aktivizohet forumi! :D

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 17:18
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:47 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Me Aktiv

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.