Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Moderatori qe behet pale qellimisht me nje te marre
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Moderatori qe behet pale qellimisht me nje te marre

Nje nga moderatoret ose admin nuk e di ,i cili ka qene online eshte bere pale e fyerjeve qe nje palo djale me nick erious ,me mungese te theksuar edukate ka bere karshi meje.Si duket ky vezhgues eshte njesoj si erious!Te lumte admin/moderator te takon te te japim nje flete lavderimi e merita te tjera per ''paanesine'' tende.Te te vije turp edhe ty.Nuk do te bie as ne gracken tende.Keshtu po diskrediton veten tende.Ankesen time mos e fshije,sepse dua ta lexojne te gjithe!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 14:29
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

un s'futem ne forum te merem posaçerisht me ty more trimvlore... diçka qe ti po meresh ne te gjitha shkrimet me prinderit e mi, kudo qe klikoj.

dhe e bukra eshte qe ankohesh... kjo s'durohet.

nejse,

zgjuarsia ti trimo eshte kur kupton qe ne kete bote ka me te zgjuar nga ty... kjo vlen per te gjithe ne, edhe per mu.

sidhe po deshe ta dish kush nga ne te dy eshte me i qute, e bejme nje loje llogjike...

psh: ti diku ke shkruajtur qe jep jeten per nenen... mua si lexues me lindin disa pytje nga reflektimi mbi kete çeshtje.

pytje 1. aq pak vlen jeta jote. ja ta zeme qe edhe... ç'fiton nena tende nga kjo...?

pytja 2. neqofte se jeta e çdo femije do ti duhej nenave ose prinderve, çkuptim do te kishte vete jeta valle.

pytja 3. po nena a do te jipte jeten per ty...? di ndonje rast qe nje nene ka vrare veten kur djali i saj i ri vdiq.

pytja 4.Aadami dhe eva u martuan, ata bene nje djale, papritur adami vdiq, me cilin i beri femite e tjere ose gocen e pare Eva...?

imagjino sikur edhe djali adamit te kishte ment e tuja, ku do te ndodheshim neve sot.

p.s. nje ndihme: pergjigja e shteses se fundit eshte ne bolet e zotit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 21:29
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

E di ca me kujtoj ky shkrimi yt IQV me fal se po ta them po flete rrufete qe ngjiteshin te porta e ndermarrjes.... une me te degjume e kam se s isha kriju akoma.... ti e njeh me mire ne fakt ske faj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 22:35
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

notorius e ke marre pak perpjekur mor djale.Une nenen dhe babane tend nuk i njohe dhe nuk t'i kam zene ne goje.Ti duhet te dish dicka qe per ju femijet tane jemi edhe ne prindrit pergjegjes.Ne qofte se djali im sillet keq e arrin te fyeje dike,kur ai X nuk e ka fyer ,pergjegjesi kam edhe une,qe kam edukura nje djale te till.Ketu jemni ne mes shqiptaresh e jo mes anglezesh,kanadezesh e amerikanes,apo pipinosh italie.Ti po deshe pranoje po deshe mos e prano,por nqse do ta marresh vesh dikush qe te njeh,dote thote djali i filanit e jo notoriusi.Edhe sikur mos te jene gjalle prindrit tane,kudo qe te jesh e te te njohin,do te thone i biri trakos apo i Memos.Kete ti e di mire,njesoj si une,prandaj perpiqu qe prinderit e tu te krenohen me ty e jo te turperohen!
Dole komplet zbuluar.ke mungesa te theksuara ne menyren e te sjellurit.Ti edhe ndonje si ty nuk ma ulin mua personalitetin!Askush nuk te mburre dhe kete fute ne koke!
Une nuk kam pse te debatoje ne kete forum me ty.Apo mos je gje i stafit edhe ti?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 22:41
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha AngelDevil [/i]
[B]E di ca me kujtoj ky shkrimi yt IQV me fal se po ta them po flete rrufete qe ngjiteshin te porta e ndermarrjes.... une me te degjume e kam se s isha kriju akoma.... ti e njeh me mire ne fakt ske faj [/B][/QUOTE]

Kur nuk i ke ditur mos u merr me thashetheme.Pyet babin se ai te tregon se kush ishin ata muter qe i shkruanin ato.Ata ishin laro komunist.
Kishe nje fjale per te thene edhe ti moj shejtane dhe e the.Mos te kane djegur edhe ty ato fakte qe kam permendur? Po rri ti moj,sepse nuk lerohet ara me tre qe,por vetem me dy!Besoj me kupton se c'dua te te them.

Ketu une pres pergjigje nga admin/moderator jo nga tu moj cupe e as nga notoriuri.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 22:46
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

O IQV shume me te perpjete e ke marre... ska lezet keshtu vertet.... ej edhe babi im komunist ishte po se njof per ashtu sic thu ti bile e respekton pothujse gjysma e Shqiperise .... nejse mendimi yt skam c them ....

ej pse i ke kaq inat komunistet je i persekutuar apo kshu kot n pergjithsi flet????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 22:47
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha erious [/i]
[B]un s'futem ne forum te merem posaçerisht me ty more trimvlore... diçka qe ti po meresh ne te gjitha shkrimet me prinderit e mi, kudo qe klikoj.

dhe e bukra eshte qe ankohesh... kjo s'durohet.

nejse,

zgjuarsia ti trimo eshte kur kupton qe ne kete bote ka me te zgjuar nga ty... kjo vlen per te gjithe ne, edhe per mu.

sidhe po deshe ta dish kush nga ne te dy eshte me i qute, e bejme nje loje llogjike...

psh: ti diku ke shkruajtur qe jep jeten per nenen... mua si lexues me lindin disa pytje nga reflektimi mbi kete çeshtje.

pytje 1. aq pak vlen jeta jote. ja ta zeme qe edhe... ç'fiton nena tende nga kjo...?

pytja 2. neqofte se jeta e çdo femije do ti duhej nenave ose prinderve, çkuptim do te kishte vete jeta valle.

pytja 3. po nena a do te jipte jeten per ty...? di ndonje rast qe nje nene ka vrare veten kur djali i saj i ri vdiq.

pytja 4.Aadami dhe eva u martuan, ata bene nje djale, papritur adami vdiq, me cilin i beri femite e tjere ose gocen e pare Eva...?

imagjino sikur edhe djali adamit te kishte ment e tuja, ku do te ndodheshim neve sot.

p.s. nje ndihme: pergjigja e shteses se fundit eshte ne bolet e zotit. [/B][/QUOTE]


Ti po na tregon neve se ceshte edukata dhe dituria ?!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 23:01
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

si njeh IQ, e s'me njeh... s'ke as si e s'ke as pse

por fakti esht qe ti slene rreshte e jo shkrim pa u shprehur ne menyre barbare, ky eshte fakt

mire, mire IQ... mos u merzit, po s'je ne nivelin tim, kete e dija se po te qe ndryshe nuk do ta luaja lojen nga poshte siç e luan ti

ose disa sedervrare te tjere...

ça po thoje ti smok...? po ik ere pirdhu.

naten e pushime te kendeshme te gjithe... mire u lexofshim.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 23:17
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Ka mundesi te moderoni fjalorin, arrijme te merremi vesh si njerezit?


Iqvlora ku e ke hallin? Nuk e di per cfare e ke fjalen se tani te lexova, akoma me kete punen e anshmerise ti, kur do ta kuptosh qe asnjerit nga stafi nuk i intereson te beje komplote ndaj teje? Po pate postime qe i konsideron ofenduese denoncoji dhe do merren masa, jo vetem ti po te gjithe. Prandaj hiqe manine e persekutimit se po persekuton te tjere qe jetojne shume mire dhe pa te rene ne qafe ty.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 23:31
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha erious [/i]
[B]si njeh IQ, e s'me njeh... s'ke as si e s'ke as pse

por fakti esht qe ti slene rreshte e jo shkrim pa u shprehur ne menyre barbare, ky eshte fakt

mire, mire IQ... mos u merzit, po s'je ne nivelin tim, kete e dija se po te qe ndryshe nuk do ta luaja lojen nga poshte siç e luan ti

ose disa sedervrare te tjere...

ça po thoje ti smok...? po ik ere pirdhu.

naten e pushime te kendeshme te gjithe... mire u lexofshim. [/B][/QUOTE]

waste ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 23:35
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Moderatori qe behet pale qellimisht me nje te marre

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.