Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Ditar.
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

E marte 12/6/12
Asgje te re. Shi dhe diell. Temperatura dhe lageshtira ne kete ore njelloj si dje.
Aty nga mengjesi nje tjeter termet, ja kemi marre doren asnje njeri nuk doli jashta si heret e tjera.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2012 20:12
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Thumbs up

Re: Friday, 8:47 PM

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
sonte, nuk gjeta kumbulla ne dyqan. Shalqiri shitej vetem me thela te gatshme. Kungujt, nuk di t`i gatuaj mire! Misrat ishin ne lirim, si dhe rrushi i kuq me fara.

Mollet e jeshilta i kam ne qejf, pak te tharta, por me shijojne.

Qumeshti me mjafton deri javen tjeter, ndaj nuk bleva. Kosi grek, marke "cobani", sa shume kushton!

Kembet i kam futur ne masazhatrice...Relax!



lol

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2012 21:40
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Citim:
Po citoj ato që tha raid
Ana, c'kemi hon?


Me mire s`ka honey! Me qyp Raid, me qyp! ha ha ha

Ditar: Sonte bie shi shume jashte. Sa keq me vjen qe po lagen deget e kumbulles. Frutat i dua shume, por me shume dua krevatin, sidomos kur shtrihem sa gjere- gjate...Uh, cfare qejfi!

Ora eshte 8:44 PM. Koha per nje dush te gjate!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2012 01:45
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1139

Kjo teme eshte gjeniale

Dite e djele ne mengjes. Ka tre jave qe nuk bie shi.
Ylberi ka dale ne qiell, dhe shoqata e gays dhe lesbians islamike po ben parade.
Lesbians jane te cveshura nga poshte, megjithse mbajne shami ne koke (e kerkon ligji sharia me thone).
U bera vone them me vete, dhe nxitoj te takoj Zotin si cdo te djele. Cangat kishin filluar te binin.

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2012 06:02
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha raid
Kjo teme eshte gjeniale

Dite e djele ne mengjes. Ka tre jave qe nuk bie shi.
Ylberi ka dale ne qiell, dhe shoqata e gays dhe lesbians islamike po ben parade.
Lesbians jane te cveshura nga poshte, megjithse mbajne shami ne koke (e kerkon ligji sharia me thone).
U bera vone them me vete, dhe nxitoj te takoj Zotin si cdo te djele. Cangat kishin filluar te binin.





Ketu ka tre jave qe bie vetem shi. Trendafilat kane çelur. Bari eshte bere per tu pre po ce do s'po na le shiu. pinpongu ngjyre blu po laget kot ne jemi lagur gjithandej po se japim veten edhe caji qe po pi i lengshem shume eshte. Ngado qe shkojme uje dynjaja....

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2012 08:40
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Kesaj i thone po nuk ra shi ne mengjes bie pasdite.
Megjithese dita filloi e bukur me diell, nga pasditja u afruan a re kerenuese dhe per nje çast u be terr i plote. Ne fund rane a pika shiu. Ca pika shiu... si shiu i veres.
temp.23 lag. 57.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2012 19:45
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

12:30 AM

Pasmesnate, diku ne usa. Me sakte jam ne krevat. Nuk kam gjume. Shiu ka pushuar.
Nuk degjohet me asnje zhurme makine. Sic duket njerezit e tjere flene, nuk kane kohe sikurse une qe te meditoj ne " horizont!"

Temp. 65", ose 18 grade celcius.( kjo info per piktorin!)

Jam e lodhur vertete! Naten e mire te gjitheve.))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2012 05:30
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Sot te pakten nuk ra shi. Megjithese rete ishin gjithnje prezente.
Dite e ngrohte.
Temperatura 24°C, Lageshtira 54%

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2012 21:02
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Re: 12:30 AM

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
Pasmesnate, diku ne usa. Me sakte jam ne krevat. Nuk kam gjume. Shiu ka pushuar.
Nuk degjohet me asnje zhurme makine. Sic duket njerezit e tjere flene, nuk kane kohe sikurse une qe te meditoj ne " horizont!"

Temp. 65", ose 18 grade celcius.( kjo info per piktorin!)

Jam e lodhur vertete! Naten e mire te gjitheve.))))

Ne fakt temperatura egzakte eshte ne faradei por jam mesuar me celciusin.
Une flas per temperaturen ne brendesi te shtepise dhe lageshtiren.
Psh tani temperatura jashta eshte 21°C dhe lageshtira 68%

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2012 21:06
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

u ca dita sot mor zot super po cik teper nxehte ,dhe te parku srrihej ne fakt jo nga nxehti se pem plot po filloa te kem ftohte se cik si zvesh e er po frynte e mu qe sma mban as freskun fare e me teper me mungonte nje shishe ujq e hrrova te marr po vdiqja nga etja .fundja uktheva pa dashje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2012 00:39
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Ditar.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.