Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

*****
Një psikopatit i duket vetja sikur është Zoti. Vizitohet nga një psikiatër. Psikiatri:
-Meqë është hera e parë që po takohemi, më thuaj gjithçka nga e para.
- Në fillim krijova qiellin dhe tokën... pastaj veten time.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2003 00:49
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mariani_dr
Anetar i ri

Regjistruar: 31/07/2003
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 4

Talking

mickonjat e mbretit

Na ishte nje here nje mbret.
Kete e hashin shume mickonjat.
Nje dite a therriti tre te huaj,dhe i tha ai qe do mi vrasi te gjitha mickonjet do ta bej zv gurvenator te qytetit.
Keto ishin shqiptari,gjermani dhe italiani.
Ne fillim hyn italiani,po per kater miza nuk e perfundi punen.
Me vone hyn gjermani po ehde ai po per tre.
Pastai hyn shqiptari si i forte (sic e kemi ne tradite)dhe e mbaroi punen per pak kohe.
Ah tha mbreti po si ja bere?
PO VRAVA NJI THA KY KURSE TE TJERET SHKUAN PER TA VARROSUR
Besoj tju kete pelqye.
Bay........Bay!

__________________
ju pershendes te gjitheve

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Korrik 2003 20:49
mariani_dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mariani_dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mariani_dr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė mariani_dr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: mariani_dr Shto mariani_dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mariani_dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_lire
^^i_lire^^

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: ^^__^^
Mesazhe: 1610

Gjyshi Partizan

Gjyshi filloje t'i tregonte nje histori, qe i kishte ndodhur ne lufte me gjermanet niperve. Dhe filloi:
- Ishim te rrethuar, dhe na kapen gjermanet, na zune rob. Duke ndenjur aty ne mes te bores pa ngrene fare vjen nje gjerman dhe na jep nje ultimatum, qe ose do na kapnin nga mbrapa(e kuptoni vete) ose do na vrisnin...
Vazhdoi duke treguar historine pa jua treguar niperve se si kishte vepruar ai vete. Niperit kurioze e pyesin:
- O gjyshi po ti si veprove?
Gjyshi:
- Edhe mua me vrane te keqen gjyshi.


( Po patet barsaleta me "partizon" mund t'i postoni ketu me shume qef. Vetem kujdes fjalorin ...)

__________________
s...._d._m... says: for nothing that happened this time...!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2003 21:05
i_lire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_lire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_lire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė i_lire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_lire Shto i_lire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_lire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alesja
Anetar i ri

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: berlin
Mesazhe: 3

mickonja embretit

marjan-dr eshte nje barsalete shume e bukur bravo. Por vete nuk dij ndonje barsalete bye bye

__________________
per mendimin tim ne qoftese edon ate djale me te vertet dhe nuk jeton dot pa te shko vete ne shqiperi dhe shikoje tamam se cfar ben ai djale me shum respekt alesja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2003 22:42
alesja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alesja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alesja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: alesja Shto alesja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alesja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_lire
^^i_lire^^

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: ^^__^^
Mesazhe: 1610

Shqiptari ne Kine dhe Kinezi ne Shqiperi

Ne Kine do behej nje mbledhje biznesi ku ishin te ftuar edhe shqiptaret. Ne darke duke ngrene buke te ftuarit, nje shqiptari e zuri barku, dhe donte te ikte ne banjo, pyet nje Kinez qe ishte inxhinier dhe i thote:
- Ku eshte banjo se vdiqa?
Ai ja tregoi me dore dhe i tha:
- Ec ne fund te koridorit dhe dera e fundit majtas eshte banjo.
Edhe shqiptari iken me vrap, por mbas pak kthehet dhe i thote kinezit:
- Po nuk po hapet dera e banjos?
Dhe kinezi ja kthen:
- Ohh harova te ta thoja, duhet te ndezesh driten e koridorit dhe hapet dera.
Shqiptari ja kris vrapit, futet ne banjo dhe me vone kinezi degjon ulerima dhe te rena te forta te deres, dhe afrohet e pyet shqiptarin:
- Cfare ke?
Shqiptari ja kthen:
- Nuk hapet dera nga brenda.
Kinezi i thote:
- E shtype butonin e sifonit qe te dale uji?
- Jo, - thote shqiptari.
Pastaj kinezi i thote:
- Duhet te lash sifonin me uje pastaj te dalesh nga banjo dhe te hapet dera.
Dhe e ben shqiptari kete pune, por i ngeli ne mendje kjo teknologji e kinezit, dhe i lutet kinezit t'ja jepte si formule qe ta bente dhe shqiptari kete gje ne Shqiperi. Dhe me ne fund shqiptari e ben kete teknologji qe i kishte dhene kinezi. Nje dite te bukur vjen kinezi ne Shqiperi ne nje darke si i ftuar, edhe kinezin e ze barku dhe donte te ikte ne banjo dhe ndodhi e njejta gje qe i ndodhit shqiptarit ne Kine. Ne fund kinezi kur ishte ne banjo uleriste dhe i binte deres fort, dhe shqiptari afrohet te dera dhe e pyet kinezin:
- Cfare ke qe uleret?
Kinezi ja kthen:
- S'po hapet dera nga brenda.
- E shtype sifonin te dale uji? - e pyet shqiptari.
- Po, - thote kinezi.
Shqiptari i thote;
- Ohhh me vjen keq duhet te rrish ne banjo deri sa te vije uji.

__________________
s...._d._m... says: for nothing that happened this time...!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2003 02:20
i_lire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_lire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_lire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė i_lire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_lire Shto i_lire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_lire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mariani_dr
Anetar i ri

Regjistruar: 31/07/2003
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 4

flm per komplimentin

hi alesia
flm per komplimentin
po per barcaletat mund te mesosh
si eshte ajo fjala e ure sa do te rrosh aq do te mesosh,apo e kam gabim?
ok
ciao
bye...................bye!

__________________
ju pershendes te gjitheve

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2003 15:48
mariani_dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mariani_dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mariani_dr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė mariani_dr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: mariani_dr Shto mariani_dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mariani_dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anda
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 29/07/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 81

lenini ne vjene

mirese ju gjej! i kam me shume qejf barsaletat.
nje cift shkojne se ishte hap nje ekspozite dhe po shikonin nje pikture qe titullohej "Lenini ne Vjene"
pyesin ate qe shojegonte pikturat:
kush eshte kjo gruaja ne pikture?
-gruaja e Leninit-pergj.ai qe shpjegonte
po ky burri ketu afer saj?
-Stalini eshte
po Lenini ku eshte?-
Lenini eshte ne Vjene pra.

__________________
vivi la vita come puoi perche come vuoi non puoi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2003 16:35
anda nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anda Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anda (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anda Shto anda nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anda nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
glorja
Anetar i ri

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: berlin
Mesazhe: 2

anda eshte me te vertet nje barsalet shume ebukur na kenaqet te gjith me keto barsaleta i pershendes te gjith shqipetaret kudo qe jane neper bote. GLORJA

__________________
Thuaj ate qe mendon.-Glorja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2003 21:26
glorja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė glorja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me glorja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: glorja Shto glorja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto glorja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mariani_dr
Anetar i ri

Regjistruar: 31/07/2003
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 4

Talking

ishte barcalete njesh fare

hi anda!
kjo eshte barcaleta me e bukur qe kam degjuar ndonjehere
te betohen qe sgenjej(varet se si e mendon ti)
po te na shkruaje edhe ca te tjera do te ishte me bukur
ok
ia kalofsh mire me pushimet
bye.........................bye!

__________________
ju pershendes te gjitheve

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2003 12:16
mariani_dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mariani_dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mariani_dr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė mariani_dr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: mariani_dr Shto mariani_dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mariani_dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anda
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 29/07/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 81

bicikleta

njeri hyn ne lokal dhe parkon bicikleten jashte lokalit.kur del jashte e gjen bicikleten e lyer me ngjyre roze.
i nervozuar fillon te bertase e te shaje:
-kush ma ka lyer bicikleten mua,kush e ka prekur bicikleten time?
kur del nje mashkull trupmadh gjithe muskuj e i thote:
-une e kam prek dhe e kam lyer,kishe ndonje gje ti?
-jo jo- i tha me ze te bute- desha vetem te di a eshte thare dora e pare e lyerjes.

besoj tju kete pelqyer sepse normalisht ka me shume efekt menyra e interpretimit me goje sesa me shkrim por ja qe duhet qe ti shkruajme e skemi si ti themi qe ti degjoni te gjithe ju qe po i lexoni.

__________________
vivi la vita come puoi perche come vuoi non puoi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2003 14:25
anda nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anda Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anda (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anda Shto anda nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anda nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.